II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
25. zář 2009

dan ty tvoje chůvičky jsou za moc dobrou cenu, my zatím pořizovat nebudeme, není potřeba v tom našem bytě. maxi později pro cestování atd.

verusinek
25. zář 2009

Dani tak to neporadím, já mám mužíčka v práci a v neděli jedem na obídek k mamce 🙂

berryl
25. zář 2009

já mám dneska druhý hrnek, ale je pravda, že na to zapomínám 🙂

dandulka1
25. zář 2009

Pizzu k obědu? Pro ty dva? Ty by mě hnali 🙂 Pizza je u nás pro malýho na chut a pro velkýho za trest...
Mám pěkný bůček tak možná udělám segedín a knedlík. Půjdu si lehnout. Kluk kouká na dvd a velkej si dělá věci do školy.

berryl
25. zář 2009

segedín mňam asi napíšu mamince ten její je nej nej nej
Dan pěknou a hlavně příjmnou noc

nika
autor
25. zář 2009

dan když je tolik jedlíků dělávám domácí, tak 4 5 velkých plechů - obdelníků.
tak to jo.
dobrou noc,dan

nika
autor
25. zář 2009

segedín já nejím, ale zítra bude klas. guláš z kotle nad ohýnkem, to bude dobrota.

dandulka1
25. zář 2009

nika - no koukala jsem na net a stojí i o 300 více. Já je potřebuju, máme 2 patra a velkou zahradu. Jinak bych je nekupovala. Sousedka si na ně zvykla a používá je dodnes a jsou malý 3,5 roku, prý je klidnější. Několikrát slyšela že malá kašle nebo zvrací, mají pokojík dost daleko. Jinak ted mi na žáhu stačí vypít hrnek studenýho mlíka ale to ty vlastně nemáš ráda, vid?

nika
autor
25. zář 2009

dan, to by mi nepomohlo bylo by mi blbě, jedině kakao (tam už je cukr a to je jiné) a to nezabírá, jinak mléko nedává můj žaludek a alergie.
nealkoholické pivo udělá taky svou práci .-)

dandulka1
25. zář 2009

Já dělám taky domácí, ale fakt na odpoledne na chuť. U nás to nechtějí jako hl.jídlo.
Malá kope jak šílená, jsem zvědavá jak si lehnu. Mám jí snad kolem dokola 🙂 Tak papa holky a klidnou noc, vždyt už jich moc nebude 😉

nika
autor
25. zář 2009

to je jasné dan, mít barák tak neuvažuji, takto máme ložnici vedle obýváku a přes den bude druhá postýlka v obýváku, zatím neřeším, koupíme až bude potřeba.

nika
autor
25. zář 2009

dandul papa a krásné spaní, i s kopajícím škvrnětem v bříšku, třeba se umoudří a přestane.

verusinek
25. zář 2009

DAn dobrou noc

nika
autor
25. zář 2009

veru co ty zítra sama vyrážíš k mamce? když je chlap v práci.

berryl
25. zář 2009

http://www.emimino.cz/pages/story/1402

tak nevím jestli půjdu do epiduralu, navíc nám v kurzu říkala, že často se porod potom zastaví 😖

verusinek
25. zář 2009

Niky jo jo vyrážím k mamce a jedem se podívat na náměstí, je tam nějaká akce, tak uvidíme, no a pak možná kouknout po obchodech 🙂

berryl
25. zář 2009

navíc mám strach z toho co bude potom, mám po operaci páteř a kdo ví jak dlouho by mě to pak ještě bolelo atd. no to je zase něco na moji hlavu :o) asi se hecnu a zvládnu to bec 😀

nika
autor
25. zář 2009

berryl já si stejně nemůžu říci, u nás jen pokud nařídí lékař, takže smůla. ale stejně jsem přesvědčena že ne. chci to zvládnout bez něj, a když nebude zbytí tak to snad lékař nařídí.

veru ty jo to se máš. zase něco koupíš co nebo mamka.

nika
autor
25. zář 2009

vím že hodně kamrádek pak mělo boelsti zad a dost dlouho, někomu to nezastavilo ael když vezmu tak 9 z 10 kamarádek rodilo bez něj.

nika
autor
25. zář 2009

to se mi to povídá co, kdo ví jak to bude.
zase jsem nalomená zkust ten Frýdek - kvůli darování pupečníkové krve, prý to tam jde. ach jo taky jsem tak nerozhodná, asi se tam zajedu ve středu kouknout.

berryl
25. zář 2009

no asi to taky dám bez něj, kdysi taky nic takového nebylo a rodilo se bez
mám právě z toho takový špatný pocit, sama si o něj asi neřeknu, uvídíme jak to nakonec bude 🙂

verusinek
25. zář 2009

Niky no já to budu chtít koupit, ale určitě to zase koupí mamka, jak ji znám 😅 , no uvidíme, teď už spíš fakt koukám, protože vše máme a oblečení pak ještě dokoupíme, až budem vědět jak je malej velkej 😀
No já zase na epidural slyšela to, že pak třeba měsíc trpěly holky bolestí hlavy , takže já epi jen fakt v krajní situaci, jinak bych chtěla bez, však ten poklad za tu bolest stojí 😵 , sice furt si říkám, že to snad nebude horší než trhání moudráku bez anestezie a to byla fakt jako šílená bolest 😀

nika
autor
25. zář 2009

no jo abys neměla příklad ze zubařského prostředí co.

ono je to těžko každej má jiný práh bolesti, a při každé situaci je to různé. a kdo ví jak dopadneme, nene já to vím, boelt to bude ale za to mimi to stojí,

hele veru neříkalas, že porod nebolí a bude to hračka 🙂

berryl
25. zář 2009

Veru já zubaře fakt nemusím po trhání osmiček které nešly ven jsem měla přes 2 měsíce nemocenskou, takže fakt asi raději rodit než trhat

verusinek
25. zář 2009

Niky no jo no 😀 však to byl zážitek a ne jen jako pro přihlížející 😀 😀
no však jo porod nebolí 😉 😉 to si budu říkat, do tý doby dokud nebude malej venku 😉 😅

nika
autor
25. zář 2009

já vím musela jsem si rýpnout 🙂

mně osmičky zas až tak nevadily. po bolestech co byly před tím bylo trhání vysvobození, ael zato jiný zážitek - to čištění kanálků či co jen tak taky chuťovka.

já taky teda raději gynda než zubař. pak po porodu uvidíme.

nika
autor
25. zář 2009

tak jo nebudu ti to brát, já vím že to bolet bude, ale ne moc, neb konečný výsledek bude ten nej nej a zapomene se na vše předchozí.

stejně je to šílené, pár dní a bude to tu.

berryl
25. zář 2009

mi ten zub nešel ven, omdlévala jsem, museli mě držet, hadr na čele, od té doby mi lítá čelist no hrůza a děs, pak to zase pořád krvácelo tak jsem musela na pohotovost na injekci, pusa roztržená, samá modřina, problémy s uchem no hnus fialovej

verusinek
25. zář 2009

Niky já mám osmičky tři pryč, ale jednu právě bez anestezie a to byla fakt chuťovka, jinak tam ty dvě, potom boleli, ale to prostě šlo přežít, jinak já si je dala pryč dobrovolně z estetických důvodů 😅 , taky je mám doma v krabičce krásný zdravý zoubky 😀 😀

verusinek
25. zář 2009

Niky jo jo to máš pravdu, my jsme s malym dohodnutý na 23. 10. tak uvidíme 😀 😵 😵 😵 😵
Berryl koukám, že jsi si teda pořádně užila, takový lidi jsem vždycky strašně litovala 😔