II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
28. zář 2009

dobré ráno já tu už straším dlouho,opět trhaná noc. Pravidelně se malý ve 3h budí a pak se vrtí a já už pak nemůžu usnout :o( za chviličku jedeme nakoupit a pak k mým rodičům. Blesko chudácku,tak dneska nějak prezij den a at je noc lepší!

nika
autor
28. zář 2009

krásné pondělní dopoledne holčiny. Bleško tak koukám že ej to jak na houpačce, co. ale neboj uvidíš brzo se Vám ustálí režim a bude líp.

já dnes budu vyvařovat, a odpolko jdu an předporodní kurz, těším se. a pak se mi vrátí nečekaně manža.měl dojet až v pátek ale zase se něco změnilo. tak kto ví kdy uteče 🙂

verusinek
28. zář 2009

Krásné sváteční dopoledne 🙂
Niky vidíš to budete mít taťku doma už dneska 😉 😵

nika
autor
28. zář 2009

jo ale tuším že zase asi brzo odjede. poznám to ale i tak se těším, na každý okamžik.
a jak ty veru jak si to s taťkou užíváš?

verusinek
28. zář 2009

Niky, jej a kam by zase jezdil 😒 hezky bude s váma doma a basta 😠 😉
Já mám mužíčka v práci ☹ normálně je pondělky doma, ale kolega si vzal dovču, tak tam musel, ale naštěstí jen do jedný....
Tak zatím koukám po internetu po nějakém fotoateliéru a furt nevím, zda se nepůjdem nechat vyfotit s pupíčkem..... 😖 😅

nika
autor
28. zář 2009

veru to asi nepůjde, buď může dát výpověď nebo jet, není na výběr, dnešní svět je takový 🙂

veru tak to je mi líto. ale bude brzo doma.

focení jsem taky chtěla ale kašlu na to. něco foteček mám s pupíkem, a budem to řešit až na vánoce s miminkem společně.

blecha001
28. zář 2009

berryl: díííky moc.. čekám až přijde M. s mamkou, jel ji naproti na nádraží... dělám franc.brambory.. ty se pečou samy 😅 a už se těším až si po obědě lehnu.. snad mi to malá dovolí 😅

nika: no já pevně doufám... už jsem se těšila, že už to tak zůstane.. no asi jsem se spletla 😀
a kam tak manža furt jezdívá? Tak si užij předporodní kurz 🙂 já tam chodila moc ráda. A co vyvařuješ? Mě už nějak dochází nápady a hlavně co by kojící spoustu věcí nemůžu 😒

holky to je teda svátek bez chlapů co? ... no hlavně, že už je budete mít brzo doma 😉
veru: no já bych taky chtěla nechat udělat profi foto s malou... nemáte tip kam zajít? Až budu po 6ti nedělí v OV, že bych něco podnikla 😉 a taky se můžem setkat 🙂

nika
autor
28. zář 2009

bleško nějaké kontakty na dvě fotografky v ově měly holky, taky z jiné diskuze, buď endie nebo berryl ti určitě daj tel.

bleško chlap jezdí pryč služebně, všude po republice, naštěstí - v nimulosti hodně jezdil i do zahraničí. uf to už je pryč, ikdyž klepu protože člověk nikdy neví.
a mám trochu strach aby stihl porod, k vůli práci už promeškal spoustu pro mne důležitých věcí v životě, jako moje promoce atd, ale co naděláme že.

je fajn že budeš mít mamku u sebe.

já se s mamku předběžně domluvila že mi pomůže s uklidem 🙂 je zlatá.

nika
autor
28. zář 2009

a co vařím, snažím se si teď užívat co pak nebudu moct, takže bramboračk s houbami, a bude dušená mrkev s bramborem a kuřecím masem. a ejště upeču štrudl

verusinek
28. zář 2009

Niky já vím je to děsný ☹
No já našla právě docela pěkný fotky má a i cenu slušnou, tak uvidím jak se dohodnu s mužíkem, já mám taky nějaký fotky, ale chtěla bych abychom na nich byli "všichni tři"..... no já bych chtěla teď, pak nějak po šestinedělí no a pak v roce..... přeci jen ty fotky z těch ateliérů jsou takový jinačí
Bleško bohužel já neporadím, jsem přeci jen trošku dál od vás 😒 , ale teď jsem ti koukala do albumku a malá je kouzelná 😵 😵 😵

nika
autor
28. zář 2009

veru co ty vyvařuješ dneska?

nika
autor
28. zář 2009

ty jo veru tobě to sluší, jsi kočka maminka, a bříško máš neuvěřitelně malinké. prostě akorát domeček pro maličkého 🙂

verusinek
28. zář 2009

Niky děkuji jsi hodná 😵 já si připadám spíš jak hrošík teda 😀
Já dneska nevařím, teda vlastně ani včera jsem nevařila, včera jsme byli u našich a dnes jdem k R. rosičům na obídek a zítra taky nevařím, protože jsem včera vyfasovala jídlo od maminky 😀
Jen teď přemýšlím, jestli nepojedem někam pryč, fotit podzim 😵 😵 😵

nika
autor
28. zář 2009

veru jasně, je krásně, zítra už se má ochladit, ale podzim to ještě uplně není, na chalupě byly málo zabarvené stromy, vidím to tak ještě 3 týdny a pak to bude ono, ael to už se asi nikam moc nedostaneme 🙂

nika
autor
28. zář 2009

je to se máš, že nemusíš vařit 🙂 je to pak pohoda co.

verusinek
28. zář 2009

To jo no s tím vařením je to fajn, přeci jen si odpočnu 🙂 , akorát dnes bude díky mužíčkovi oběd takový pozdní, ale to neva....
No tak jsem ho udyndala a někam se vyrazíme podívat, tady už ty lístečky začínají být krásně barevný 😵

nika
autor
28. zář 2009

tak si užijte odpoledne, já jdu něco dělat, aztím pa

verusinek
28. zář 2009

Niky ty to nepřeháněj a užij si manžílka až se ti vrátí pa 🙂

nika
autor
28. zář 2009

neboj nebudu, mám tu jen pár maličkostí a pak bych měla ještě než půjdu do kurzu zajet k babi s dědou kuknout na ně co dělaj 🙂
pak na kurz a jak z něj příjdu snad už bude manžílek doma 🙂

verusinek
28. zář 2009

Niky ne nebudu a máš rozplánované celé odpoledne 😀
No jdu se obléct a pomalu půjdu na ten obídek.... tak zatím pa pa 🙂

berryl
28. zář 2009

ahoj holky my právě dorazili od rodičů,tašky plné jídla no parada :o) zítra budu mit křenovou omáčku s uzenym,to už jsem neměla snad sto let. Blesko je tady jedna super fotografka,taky se tam chystáme pak všichni tři. Je z Poruby,ateliér má doma a cena je 500,-fotky fakt krásné,tak Ti pak dám číslo. Jinak fakt super,že už mám na cestě maminku,to bude hned lépe!!! Jinak já se dívám na pohádku a Radimek vyrábí přebalovací svůj pro prcka 🙂 zatím pa pa

endie
28. zář 2009

nazdar lásky 😀

tak nemoc trvá 😠 jsem hotová ale teploty nemám, dohádaná s manželem místo 3-tího dojede možná až 13-tého 😠 🙄 takže prostě rodit budu sama, na naše víročí si nevzpoměl no jako když se se... tak se ser.. 🙄

berryl
28. zář 2009

endie! To mi je tak líto a vím, že tě to musí štvát! Ale musíš být v klidu,kdysi se rodilo bez chlapů a já mám plno kamarádek co taky rodily bez chlapa a u mě je možné,že se tam ten můj taky nedostane a nedá se nic dělat! Však to zvládneme i bez nich ne!nebo si vem nějakou kamarádku kvůli podpoře a fotek co?měj ji v záloze.

nika
autor
28. zář 2009

endie tak to je mi líto, a nebo uvidíš ještě se to změní a nebo prostě Adélka počká 🙂
na výročí můj taky letos zapoměl.

jinak kurz dneska super. kojení, ještě bude jedna lekce ael kdo ví jestli ji stihnu že.

berryl
28. zář 2009

holky mi je dneska tak divně,malý úplně minimálně spí a pořád se protahuje a není to teda vůbec příjemné :o( jsem z toho taková podrážděna! Niki tak to je fajn,že se Ti ten kurz líbí.

berryl
28. zář 2009

jsem zvědavá co zítra u mudr, to tady zítra plno novinek

verusinek
28. zář 2009

Krásný večer 🙂
endie, neboj ono to nějak dopadne 😉 a s tím výročím CHLAP 😉
Berryl koukám, že dneska máš taky akční miminko 🙂

nika
autor
28. zář 2009

tak naše mimi je jak kdy akční, někdy hodně a někdy méně.
jdu kukat na telku a kecat s manžou, když už ho mám konečně doma.
papa zítra,
taky mám Dr. tak se pak ozvu.

verusinek
28. zář 2009

Niky tak ať je vše v pořádku a užijte si krásný rodinný večer 😵 😵

berryl
28. zář 2009

je to dneska takové jiné,jako by mi všude tlačil a mě dneska nějak bolí celé tělo,taková ta únava! Má se ochladit, ale ne na dlouho. Dneska bylo moc hezky co?