II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
1. říj 2009

Niki tak uvidíme, ale příjde mi, že to už nemůže být horší a ono to ještě horší bude co? 😲

verusinek
1. říj 2009

Dobré ranko 🙂 , takjá mám doma dva lumpy, jednoho v pupíku a druhýho ještě v posteli..... Velkej se celou noc převracel, není mu dobře, furt smrká, pořád někam cestoval, no a malej se ránov osm vzbudil (já bych jako ještě klidně spala) a jako že teda spát už nebude tak chvilku kopal vpravo pak se boulil vlevo , no zlatíčka jsou to 😀

nika
autor
1. říj 2009

já klepu stydká kost mne nebolí teď skoro vůbec, ale před tím měsícem jsem mysleal že to taky nemůže být horší taky jem si měřila boky a mám o 4 cm více než předtím, takže kosti se pěkně roztáhly.

berryl kdo ví, bohůžel dopředu nikdo neví nic. mne včera jen bolely spíše sedací ta cojsou pod zadkem.

nika
autor
1. říj 2009

veru izoluj manžílka, dojiné místnosti 🙂 aby tě nenakazil

berryl
1. říj 2009

no jsem na odpis a ještě tolik dní auuuuuuuuuuuuuuuuuu už ať to je za mnou, fakt bych šla klidně podplatit mudr ať mi nějak pomůže 🙂

verusinek
1. říj 2009

NIky no tak to je právě u nás ten problém, že to bych se nevyspala vůbec, já bez něj neusnu, už teď se děsím pondělku, bude přes noc v práci a vůbec nevím co budu celou noc dělat ☹

nika
autor
1. říj 2009

berrr to ne, nechaj Ríšku ať si rozhodne sám, třeba to bude dříve než si myslíš a trumfneš i Dan.

veru aha tak to já si musela zvyknout, ty jo, já se samo vyspím nej když je doma ale taková celá velká postel jen pro moje povalování, hm toje paráda.

chlap když byl v březnu nemocný spal v obýváku na sedačce celej týden.

verusinek
1. říj 2009

Niky no to já se dokážu roztahovat i když je vedle mě mužíček 😀 😀 😀
NO jdu se nasnídat, tka zatím paaa

nika
autor
1. říj 2009

dobrou chuť já už jsem dávno po snídani, ale nějákm i nesedla, miluji borůvkový jogurtek a dneska mne po něm pálí žáha, ach jo.

kelly1983
1. říj 2009

Ahoj holky, jak se tady máte...já jsem jen přišla nakouknout co nového, od pondělí ležím s teplotama...hrůůůza. Mám jen strach abych nějak nepoškodila malou a co Vy? Co je nového, nemám ani sílu dočítat.

nika
autor
1. říj 2009

kelly hlavně nesmí být vysoké, ležet a paralen, ať jsi jako rybička.
conového, je dneska říjen a všechny jsem 2v1 takže nic závažného. 🙂

kelly1983
1. říj 2009

nika mám kolem 37,5 to není tak zlé, ne? Paraleny jsem měla 2 ale taky to nechci přehánět, a takže když píšeš paralen a ležet, takže to neublíží a můžu ho brát...no máš recht je teprve říjen, ale vidím 39tt ty jo máš to za dveřma už 😉

nika
autor
1. říj 2009

kelly paralen ale obyčejný, nic jiného, to se může, ikdyž samo je lepší ne moc. třeba i jen půl. je to jedinné co můžeš bez problémů - čistý paracetamol.

ael ne žádný paralen plus, tam už jsou přídavky např. modafenu atd a jiných látek.

jojo je to za chvíli, ani mi to nepříjde, těším se idkyž si to teď užívám, aje mi fajn. dle utz jsem ale o týden méně, takže kdo ví kdy vykoukneme na svět.

kelly1983
1. říj 2009

nika jo to vím, to jsi už psala, že jsi o týden méně........tak však uvidíš, já se už taky těším....i když včera na mě padal depka, jak to vše zvládnu, když nebude spinkat a bude třeba pořád plakat atak...je to už taková starost a závazek

dandulka1
1. říj 2009

Ahoj holky....
Noc ušla, sice jsem byla 3x na wc ale hned jsem zas usnula. V 6.40 zvonil budík ☹ ale něco jsem dospala. Po obědě půjdu. Snad.
Byla jsem u sousedky a ta byla vsteklá, malá v noci blbla a chce jen nosit. Jinak pořád brečí. Porušila zásady a nosí jí, takže je u ní mamka která vaří, protože má další 2 malé děti. Je z toho hotová protože jí od narození spí celou noc 🙂

V novinách vyšla tabulka jak se sníží mateřská od 1.1.2010. Hnus. Ta nejnižší o 1200,- kč. Bohužel se nás to týká. Aspon to porodný že zůstalo.

Počasí se vyjasní, po dešti bylo sluníčko a dneska taky svítí, tak posílám 😉

nika
autor
1. říj 2009

kelly je ale neboj zvládneme to, a pryč s depkou.
halvně ať jsi brzo zdravá.

dandulka1
1. říj 2009

Jinak já spím ráda sama, mám slabé spaní odjakživa a zbudí mě kdejaké šustnutí. Petr sice odjel ale nastěhoval se ke mě kluk, ten zas mluví ze spaní, Julča přede 🙂

Co vaříte?

petule83
1. říj 2009

Ahojky děvčata 🙂 Já se taky pořád bojím,abych něco někde nechytla,nebo aby Tomáš nebo jeho taťka nepřitáhli domů nějaké bacily.S chřipkou rodit bych určitě nechtěla 😝 Já žádný úplněk nechci,ještě 11 dní musím vydržet 2v1! 🙂

Kelly hezky se kurýruj,ať jsi fit,jak bude chtít mimi na svět 😉

nika
autor
1. říj 2009

ahojki holky,

petul neboj vydržíš.

dan já mám hrnec polívky, pak mi zbylo uzené maso ze šunkofleků tak asi jen br. kaši a bude.
už mám dlouho chuť na žemlovku tak možná i ji. a taky tu mám ty řízky.

kelly1983
1. říj 2009

holky mějte se tu pěkně, jdu si zase lehnout...je to náročný sedět u PC když člověku není dobře....páááááá a držte se.

dandulka1
1. říj 2009

Já sem udělala špagety s mletým, kečupem a sýrem, jen jsem to nemohla pořádně ochutit, už druhý den mě pálí žáha. Jinak mi je konečně nějak dobře. Malá tlačí dolů ale nemám bolesti. Je tu krásně, zapla jsem i pračku že to dám ven. Kluka bolí pořád v tom krku ale jinak mu nic není, chtěla jsem se jít poradit k doktorce a zrovna dnes tam není. A zítra je tam do 12 a to budu v poradně tak doufám že se přes víkend nic nerozjede.

endie - na tý zahradě spíš zamrzneš než porodíš, v noci je pěkná zima.

berryl
1. říj 2009

tak jsem se snažila více jak hodinu o spánek, ale marně 😢 😢 😢

holky takže se ta mateřská snižuje???

petule83
1. říj 2009

Dandulko my máme taky dneska špagety 🙂

Týnko jo snižuje ☹ I nám 😠

berryl
1. říj 2009

fakt tak místo 7600 bude kolik teda?

endie
1. říj 2009

tak kolik teda bude ta mateřská? jsem stoho jelen

jsem sadila kytičky s mamkou, pak naháněla kočku se psem jelikož kocour donesl myš a pes mu jí ukradl tak jsem lítala za psem po zahradě jak magor aby jí nesežral a kocour zamnou a ječel po mě proč jsme mu jí vzaly no prostě pecka, aspon nějaká sranda

dandulka1
1. říj 2009

Jo snižuje, mám tu tabulku. Je to počítané z hrubé mzdy. Mám tu částky před a po od 8.tisíc hrubého do 20.0000. A rozdíly jsou opravdu znát. Kdyžtak mi napište do ip hrubou mzdu a já vám to napíšu. Nejsem připojená na kopírku, jinak bych vám to oskenovala.

dandulka1
1. říj 2009

Berryl - mateřská je PPM co budeš pobírat ted 28 týdnů.

dandulka1
1. říj 2009

zkusím tabulku vyfotit. Jdu na to.

berryl
1. říj 2009

jo aha a pak těch 7600,- zůstává jo? no já nevím kolik mám toho hrubého to by mohla vědět Niki 😀

berryl
1. říj 2009

holky já za poslední dva dny snědla tolik jídla, že nechápu kam to jde, mám pořád hlad tak jako na začátku, jak jsem jedla co hodinu a čtvrt tak teď zase 😲