II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kukinek
14. říj 2009

tak to máš super, fakt...já to mám hlavně vodu a mám zákaz pití, max. 2 litry denně, abych už nepřibírala a nezatěžovala ty žíly

kukinek
14. říj 2009

já se pro dnešek taky loučím, jdu koukat na přešlapy 🙂
Tak zítra!

blecha001
14. říj 2009

dan: aha 🙂 no já moc nestíham prohlížet alba.. vzdy tu jen něco přečtu, napíšu a jdu kojit 😅

petul: neboj, zvládneš 😉 zvládly jsme ho všechny 🙂 holt jak se to rozjede, tak už stejně nic neuděláš a musíš vydržet do konce 🙂 a pak ten konec je nááádherný
no já letos asi taky nebudu péct.. no přesně jak ty.. vždy si nějakou výmluvu najdu.. předtím jsme neměli troubu a v remosce to jde blbě.. a ted prostě s malou nebudu mít čas 😝 😀

niki: tak ten můj dr. se trefil skoro přesně.. uteklo mu jen deko 🙂 jako s tou váhou.

holky s tím sladkým děláte chutě... já bych furt jedla sladkosti.. jakoby to tělo potřebovalo.. jako doping.

sali: nebooj, to je tou žloutenkou ;) to se zlepší, uvidíš, držím palečky aby už jste byli doma a až se zaběhnete, tak vyrazíme ve sněhu kočárkovat 😀 ale myslím, že tu sněhu moc nebude, uvidíme.

holky, hlavně nebrečet!!! asi si to zažije každá z nás.. taky jsem brečela, byla jsem na pokraji sil, ale pak si člověk uvědomí, že nesmí kvůli mliku, tak musíte posbírat všechny síly co máte a když máte pocit, že už nemáte sil, tak ještě určo nějakou sílu posbíráte a uvidíte ten další den bude o 100% zase lepší.. i miminka dělají pokroky. Držím palečky!!! jste holky šikovné, zvládnete to!!!

salikova
14. říj 2009

Kuki,Petul:Dobrou noc!blecha:Nas profesor tv rikal,ze kdyz nemuzes,tak jeste desetkrat muzes🙂

verusinek
14. říj 2009

Kuki tak já se sama vylovím, jen tedy holení určitých partií nyní považuji za adrenalinový sport 😀

nika
autor
14. říj 2009

veru 🙂 jojo to asi všechny .-)

co fotečky kdy budou zítra?

verusinek
14. říj 2009

Niky fotečky budou do desíti dnů od focení, takže příští týden někdy ke konci, snad už si je prohlídnem všichni tři 😵 😅

nika
autor
14. říj 2009

tak tojo to už budete prohlížet společně, kdo ví.

já čekám na manžu, sice nevím kdy se vrátí ale psal sms - už jsem na cestě domů, nevím jestli vyjížděl nebo byl už někde dál. tak kdo ví v kolik dorazí, zlato moje.
doufám, že zítra hend ráno nikam nejede protože to je pak moc náročnél.

blecha001
14. říj 2009

sali: jj přesně tak 🙂
veru: no to jsi mi taky připoměla.. jsem se holila se zrcátkem ve sprše.. a kolikrát bylo zamlžené, protože miluju teplou vodu.. tak to byl boj 😅

verusinek
14. říj 2009

Niky uvidíme....
Tak to je super, to máte za chvilku určitě taťku doma.... no já se jdu k tomu našemu natáhnout na gauč.... tak krásný večer a dobrou noc 🙂

blecho 😀 to já jedu poslepu (zatím bez újmy) taky zbožňuju teplou vodu, takže bych měla asi stejný problém 😀 😀 😀

nika
autor
14. říj 2009

no uvidíme jestli psal jak vyjížděl tak je tu v jednu ráno ☹

pěkný večer všem. paček

blecha001
14. říj 2009

veru: tak to jsi dobrá 😉
niki: neboj, mimi na tatku vydrží, uvidíš 🙂

taky přeji pěkný večer, papa

nika
autor
14. říj 2009

ale já nevydržím jít nespat 🙂

blecha001
14. říj 2009

ani já nee 😀 na to jak jsem unavená.. a jak vidím tu ten bordel, bo přes den nestiham vůbec nic, tak mi to ted nedá.. nachystala jsem věci co zítra obleču malé, dala jsem věci do pračky a naprogramovala, zítra jen pověsím.. no celkově jsem to tu uklidila.. pro ten pocit.. no až manža říká jestli zítra někoho nečekám 😀

berryl
14. říj 2009

ahoj holky, tak mi malý pije co 3h a max 45ml více do nej nenarvu,doufám,že něco přibere prcek malej. Zítra přijedeme maminka a bude tady spát,náš druhej pokus, snad to bude lepší a nebude mi tak vadit. Holky mi to mlíko teče samo,jsem jak mlékárna kunín 🙂)) jo já nepeču nemám cukroví rada a Radimek taky moc ne,tak nám vždycky něco málo dají rodiče. No a minulý rok řekl Radim a udělal toho strasne moc,tak jsme ho rozdávali a nakonec dávali ptákům. Blesko díky za radu s odsávačkama

blecha001
14. říj 2009

berryl: tak pozor na záněty 😉 a odstříkávej.. už sis nějakou odsávačku vybrala? Jdeš do medely? Ještě zkonzultuj když tak s lucenkem.. mě ještě poradil simicak odsavacku.. když tak bych jeste jednou mrkkla jaká to byla.. tu jsi v odkazech neměla.. teda jestli chceš.

blecha001
14. říj 2009

a já jdu do hajan, jsem hotová...
berryl: změn si ten 40tt 😉

berryl
15. říj 2009

manžel vybral tu od aventu, kvůli lahvicek dá se to super kombinovat s tím co mám. No jeste ráno mrkneme na recenze. Teď malý dojedl a snědl 60ml ale dostal skytavku,tak nevím jestli se nepřepil chudácek. Jo jinak holky já se ptala mudr jestli kdybych masírovala hráz jestli bych byla méně nastrizena?a on že ne,že jsem moc úzká,navíc jsem měla rychlý porod takže by mi nepomohlo nic. Možná kdyby nebyl tak rychlý,ale už se to hojí a bolí to každým dnem méně.no nic jdu spát. Zatím pa

salikova
15. říj 2009

Mne ted to nastrizeni taky zacalo bolet-uz se nam to hoji🙂Dobrou!

berryl
15. říj 2009

sal mě to začalo bolet az doma co jsem byla v klidu, rada mi koupil podle rad jiných maminek borový gel a je fakt super,určite si o nej řekni nebo si ho kup a já mám jeste modřinu hned kousek a na to mám heparoid. A lékárna na dětském mi řekla,že kdyby to hodně bolelo tak si klidně mužů vzít denně jeden ibalgin. Prý se do malého mlékem dostane minimální množství,úplně zanedbatelné. Tak jsem si jeden vzala,ale snažím se to vydržet.

berryl
15. říj 2009

*lékařka od malého mi řekla o tom ibalginu, jsem tam chtěla napsat,píšu jak hotentot 🙂 jdu zase spát za 3h opět budíme lišačka

salikova
15. říj 2009

Dik.Asi vyzkousim.Ale zatim me to tak moc neboli.Taky tam mam modrinu..

salikova
15. říj 2009

Tak za okny nam snezi!V 9 mi prijde doktorka rict,jak to vypada s malym..Drzte pesti,at je uz zdravej a muzem domu!Jinak mam strasne odreny bradavky-mazu bepanthenem,ale nic.Pri kojeni v noci to bolelo jak das.Pomuzou mi ty kloboucky?

nika
autor
15. říj 2009

ahojki vespolek, tak u nás i mrzne, řeknu vám jsem zvědavá jak se Adel dostane k tomu Dr. u nich napadlo až půl metru sněhu v noci. chudáček myslím na ni.

u nás se to začíná taky držet. 😉

berryl
15. říj 2009

sal mi na bradavky pomáhalo nejvíce vlastní mléko, pořád jsem si to potírala. Můj malý kloboucky nechce. Mám od medeli velikost S a od aventu. Já krásně odstrikam mlicko a dám malému v lahvícce a jsem oba moc spokojeni 🙂 teď už jen tu elektrickou odsávacku a bude hej. Sal držím palecky!

kukinek
15. říj 2009

Caute holky,
tak u nás naštěstí žádný sníh není, ale pořád jenom prší..Ale zase když teďka tak prší, tak se mi dobře spí.

veru...tak já se holím sama, je to jistější, i když je to poslepu 😉
sali..tak tfuj,tfuj pro štěstí, at už vás pošlou domů
blecha...tak jakou odsávačku jsi nekonec koupila?tu elektrickou?

Já jdu dneska odpo ven s kámoškama, tak se těším jak malý Jarda 😀 Snad v tom svém oblečení neumrznu...

nika
autor
15. říj 2009

já musím jít schovat ty truhlíky s muškáty, nebo je alespoň posundávat ze zábradlí a dát na balkon a zakrýt ať mi nezmrznou.

salikova
15. říj 2009

Tak my jdeme domu!Sice az ve tri,ale to uz je detail.

nika
autor
15. říj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 sali to je krásné, hurááááá, to třetí to uteče uvidíš, no já to říkala že tě Filipek nenechá tak dlouho v porodnici trápit a doma bude doma.

kukinek
15. říj 2009

sali...no huráááááááááááááá 🙂 a tři hodky jsou za chvilku 😉

nik...no aby už nepomrzly, když máte sníh..