II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
15. říj 2009

berryl a ty máš taky krásnyho synáčka!

berryl
15. říj 2009

holky já mám trochu strach, že mi špatně srostlo to nasřižení, dívala jsem se na to a jakoby uvnitř to je u sebe pak je mezera a ke konci už pěkně srostlé, mám strach jestli mi nepovolil jeden steh 😒 ach jo asi budu muset ještě počkat jestli se to nezatáhne

berryl
15. říj 2009

sal děkuji úplně mi běhá mráz po zádech, jak moc ho miluju a jak moc se mi ten můj prďolka líbí :o)

blecha001
15. říj 2009

berryl: koukala jsem na fotečky, malý je úúúžasný, ten je tak malinkýýý 🙂 a super jak tatínek hlídá 🙂
a máte kráásný pokojíček i tu výzdobu na zdi.. to je ta ze dřeva tam jak jsi říkala z Leninky?

sali: no musíš mít trpělivost no... ono se žloutenkou jsou děti spavější a já mám pocit, že naše má žlutější hlavičku ještě ted. Já nevím zkus ho šimrat na nožičce nebo na hrudi to prý taky pomáhá.. nebo pod papulkou za bradou.. nevim jak to popsat.. tak aby jako polykal nebo aby se rozproudil jeho reflex..

holky, tak jsem znovu odsávala a odsála jsem teda ale pěkné nudle.. bobek aby nebyla nemocná 😒 Nemám jít raději zítra k dr. .. před víkendem? Ale co by mi pro malou napsala krom kapek do nosa a odsávání? A taky nevím jak často ji mám ten nosánek vysávat 😒

blecha001
15. říj 2009

endie: malá je nááádherná 🙂

kaleilah
15. říj 2009

bleško, jestli je to jen ta rýma tak bych asi nechodila, odsávej podle potřeby, nebo třeba jen vytírej štetičkou do uší, tou štětiškou můžeš i průbžně vytírat nosík.když jí namočíš do libenaru.Jinak holky, máte nádherný mimenečka 😵 😵

blecha001
15. říj 2009

kal: moc děkuji, tak to budu dělat. Jen aby ji to nesedlo na prudůšky ☹

kaleilah
15. říj 2009

jestli není zahleněná tak nemá co...a dýchá jinak v pořádku? Ty mimča na rýmičky trpí hodně, mají přece jen knoflíček místo nosíku tak se jim to tam usazuje. Na noc se přeho´d přes postálku vlhký prostěradlo, taky to udělá hodně 😉

blecha001
15. říj 2009

jj jako na prudůškách to zatím nemá.. jen tak nějako furt chrochtá.. a pobrekává tak nevím co s ní no.aha, tak díky, jdu to tam hodit

blecha001
15. říj 2009

tak ted jsem kapla kapičky... a po chvilce sála a nic moc nevysála.. ale furt chrochtá a pláče.. tak já nevím co s ní ☹ to chce asi čas a trpělivost co? bobek malý

kaleilah
15. říj 2009

jestli se ti bude zdát že špatně pije tak bych k mudře zašla, taky záleží co smrká, jestli je to vodový nebo hustý. U dětí se často stává že polykají ty hleny a pak je jim z toho špatně a nechtějí jíst.

berryl
16. říj 2009

blesko ty malé ozdoby jsou ze dřeva a ty větší z pěny obojí z lenínky. My se právě krásně napapali a už usínáme. Jinak s maminkou super! Riša Vám tety zlaté posílá pusinky

kukinek
16. říj 2009

Ahojte holky,
teda, ty vaše miminka se všechny tak hezky smějou 😵 😵 😵 Jsou to takoví krásní bobečci 😵
Já jsem dneska nějaká zdechlá, asi jsem se včera nachladila, tak jsem jak vzatá pytlem a asi budu polehávat..Ani jíst se m ienchce,což už je fakt mazec..
A koupila jsem včera odsávačku na vysavač přes mmb, jak tady furt soplíkujete 😀

a co petul?nejela včera po té vášnivé noci do porodky? 😀

kelly1983
16. říj 2009

Dobré ránko holky

jsem tu až po týdnu pač nám dělali elektriku na chodbě a nejel proud a večer to už tu seděl zase přítel. Snad mi neutekl nějaký porod, co?? Já byla včera u dr. a konečně mě poslal už do porodky, tak se budu objednávat...čípek 3-4 tak říkal že do těch 14dnů bych mohla porodit. Zkoušela jsem sex ale ani ten nepomáhá 😀 jo hold když se jí nebude chtít ven, nutit ju nemůžu.

kuki a co ty??

berryl co maličký??

bleško a co Pteruška?

jdu kousem dočíst at jsem trošku v obraze.

kukinek
16. říj 2009

kelly..no já nic, pořád tu smrdím s pupíkem 😀 A porod ti myslím žádný neutekl..Jinak s tím čípekm, já se v tom envyznám - jakože chápu, že se má zkracovat, ale mudra mi o tom nic neříká, teďka, když se jsem se ptala, tak říkala,že ho mám tak 2-3cm,ale že se nezkracuje,tak nevím. Ale říkala,že prý porodní cesty připravené nejsou,tak ani nechápu, podle čeho všeho to ten doktor pozná - a hlavně říkala,že to je stav v tuto chvíli, ale za hodinu to může být jinak,že to neodhadne a proto jsou předčasné porody, že to nikdo neví,kdy to příjde - aby se v tom čert vyznal 😕
A do porodky tě poslal proč?

kelly1983
16. říj 2009

Tomu čípku taky nerozumím, já si myslím, že čím větší číslo tím dřív se bude rodit, ne? Ale nevím. No já mám 14dní do porodu, tak už budu chodit na kontroly tam....a ty nechodíš do porodky?

kelly1983
16. říj 2009

berryl máš nádherného chlapečka, je tak sladoučkej...musíte být pyšní.

kukinek
16. říj 2009

no já právě nevím, já s zase myslím,že čím menší číslo,tím se dříve rodí, když se má čípek zkracovat - ale jestli to tak,jeto envím..já do porodky nechodím, chodím na monitor ke svojí gynekoložce. a jsem ráda, sice tam cestuju hodku,ale holky v porodkách dost dlouho čekají. No ale co,že člověk si nevybere🙂

kelly1983
16. říj 2009

kuki no jo čílek se zkracuje, ale já měla v průkazce od začátku 0 pak 1, 2-3 a ted 3-4 tak to nemůže být to že se zkracuje, ne? To bych musela začít na 7 třeba a jít pomalu dolů ne? No jsem z toho jelen. No můj dr. monitor nemá. A na tom monitoru ti dávají ty pásy přes bříško?

blecha001
16. říj 2009

kal: moc děkuji 🙂 no já jsem dnes volala mudře a ta mi řekla co ty píšeš.. pokud by měla teplotu nebo by špatně jedla, mám přijít. Nebo taky doporučila nasivin pro děti, ale mám ho používat teda minimálně.. a max 4dny 2x denně, ale fakt jen v případě, že malá bude mít asi velkou obtěžující rýmu. Zatím má tu vodovou a není to asi tak hrozné. Vyvýšila jsem ji hlavičku i na spaní a dala mokrý ručník přes postýlku, stříkám ten sterimar a libenar a odsávám odsávačkou na vysavač.. no tak uvidíme..

berryl: tak to jsem ráda, že s mamčou vycházíte 😉 do obchůdku se pak podívám.. taky se mi líbí jak jste sladili ty barvy na stěně.. taky budem muset něco vymyslet.

kelly: no Petruška je hodná, ale momentálně bojujem s rýmečkou 😠

kuki: no přesně jak píšeš.. já jsem se bavila s tím mým dr. a říkal taky, že to je na dobré cestě.. tak jsem se ho zeptala jak to vidí a kdy by to tak mohlo být.. a on že kdyby toto věděl, tak že by byl nejlepší.. tak jsem řekla, že je nejlepší abych mu polichotila.. ale je fakt, žej e to čistě na přirodě.. já byla na 2cm a prý dobrý nález na prvorodičku .. a to mi zůstalo i během porodu 😀 a ne a ne se to rozjet.. a pak skok a najednou jsem byla na 6cm a už to jelo. uff.. měla jsem takový kousek od císaře.. ani pomyslet.

kely má pravdu.. čím větší číslo.. tím jste více otevřené a pak se rodí.

kukinek
16. říj 2009

kelly...tak to bych se asi měla mrknout do průkazky 😀

blech..jo,no,přesně tak to bylo u mě..ale já jsem zavřená úplně,a čípek má nějak kolem tři,tak nevím..

kelly1983
16. říj 2009

blesko už taky brzy rýmečka?Ta odsávačka je super. Moje kamarádky si ju nemůžou vynachválit, soplík až z paty vytáhne.
A ty jsi rodila o kapánek dříve, že??

kuki tak vidíš už víme jak to teda je.

kelly1983
16. říj 2009

kuki já ho mám 3-4 ale to se může změnit z minuty na minutu, ale to se mě určitě nestane, já si musím počkat 😎

kukinek
16. říj 2009

Holky, já právě v aukci vyhrála sterilizátor do mikrovlnky a šest flašek za 75 kč 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jupíííííííííííííííííííííííííííííí

kukinek
16. říj 2009

kellyy.tak jsem se díval do průkazky a já mám do začátku cervix 3cm, od začátku doteď. A doktorka to píše vždycky předem,než mě vyšetří 😕 Nějaké zajímavé...

petule83
16. říj 2009

Ahojte,holky ten čípek neřešte!Každý doktor to bere a píše jinak.Kuki nejela jsem po vášnivé noci do porodky 🙂 Dneska ráno jsem myslela že pojedem,ale radovala jsem se zbytečně 😒 Měla jsem šílené posly 3krát po sobě po 10minutách a pak už nic a v pohodě jsem usla 😖 No už mě to sere,akorát mě všechno bolí,nemůžu sedět,ležet 😝 Ještě k tomu mě pořád ze všech stran bombardují smsky,jestli už... 🙄

Týnko no vidíš,že to s mamčou spolu zvládnete 😉 A fotky kouzelné,pobrečela jsem si u nich! 😵

Endie malá je taky úžasná!Snad už ti je lépe a zvládáte s mamčou 😉

blecha001
16. říj 2009

kuki: neboj všechno bude.. ono to může z ničeho nic poskočit 😉
no ty jsi šikulka.. taky ten stelir.mám -... půjčený od ségry a je to fakt super věc.. dáš tam deci vody a dáš na 10min do mikrovl. a máš hotovo 🙂

kelly: o kapánek dříve? nee.. já už měla asi po termínu.. no u mě těžko říci.. když já měla dlouhé MS cykly.. tak nevím zda vůbec ten TP spočítali dobře no.

petul: no ty sms-ky znám... můj tatka si hrál s virgulí a řekli termín 4.9. a zavolali ho všem.. takže v ten den mi každý volal.. jestli už.. no a vidíte to .. malá se narodila až 11.9. A s těmi posly ti rozumím.. já měla taky šílené posly a pak týden nic.. tak už jsem se bála co se děje, že se toho nedočkám.
Tak se drž!!!

kaleilah
16. říj 2009

Bleško to je fajn že nemusíte k mudře, že je to jen vodový, ještě by jste mohli něco chytit v čekárně ☹ Jinak jsem zdravotní sestra a pracovala jsem na kojencích, tak vím o čem mluvim 😀 ale když je něco malýmu nebo bude mít problém Adrianka, taky budu plašit 😀

blecha001
16. říj 2009

kal: no já mám takový blbý pocit, že jsme chytli něco tam.. protože vykázala jednu babičku s vnučkou at počkají mimo naši čekárnu, že tam jsou miminka.. tak třeba ta malá holčička byla nachcípaná a třeba jsme něco chytly kdo ví. Jééé tak to můžeš kdykoliv poradit 😉 to je supééér 🙂
jsou dobré ty baby masáže a co si pod tím uplně představit?

salikova
16. říj 2009

berryl: Však ti v nemocnic ty stehyi kontrolovali, ne? To by řekli, kdyby něco nebylo OK. Navíc nám sestřičky říkaly, že ty stehy už rupnout nemůžou... Tak snad se ti to jen zdá a bude to dobry!

Jinak my dost dobře nespali - malej byl v podstatě od tří hodin vzhůru. Říkal manža, že i pes vypadá nevyspaně 😵 Teď sme taky dopapkali a osvětlujeme se u okna 😎 Jinak tu za náma byla sestřička a chválila nás a prý mám kojit max. 15 min 😲 a to i když u toho usíná (to já ho budim) - že jinak si zvykne cucat (to už si ale zvykl 😵 ) No teď si zrovna cucá palec!