II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
1. lis 2009

Ahoj holky, teplota zatím není, čtvrtka prsa už nebolí.
Zato malá celou noc proknourala a kroutila se, ráno měla 3x bobek ale tvrdej a zelenej tak jsem zas hledala radu na netu. Zkusila jsem dávat do flašky o čárku vody navíc a zabralo to. Stolice žlutá a řídká. Nakadila kopec, najedla se a spí. Bylo mi jí tak líto, tolik plakala.

Těším se na zítra až s ní budu sama. Po noci jsem vyřízená, oči mám jak králík a spát se tu nedá. Když jsem zabrala tak přišel kluk z venku pro bombon a jak nemáme u pokojů dveře tak mě vzbudil. Ráno mě vzbudil Petr, přišel se podívat jak spíme, no dneska jich mám plný zuby. Vysvětluju to denně a asi jsou namrzlý. Do toho Petr přišel vytočenej že šel kluk domů a přišel ho seřvat tak tomu dal korunu.

Holky budte rádi že jste občas sami, když je druhý dítě i když už velký, není tolik klidu. 😒

berryl
1. lis 2009

ahoj holky kluci spí a já mám chviličku pro sebe,tak jsem si vytrhala obočí 🙂, blesko vím o čem píšes kdyz vidím Radu jak tady ji na co má chuť tak bych vraždila,hlavně si nedovedu představit vánoce bez mandarinek. Dan my teď máme poslední dobou takovou tuhou stolici a je tmavší,ale to je tou bebou už to není taková ta žlutá vajecinka,zkusím tam přidat taky trošičku vody navíc.holky jinak manžel celou dobu vstává v noci na každé jídlo se mnou než vylezu z postele tak ohřeje,připraví bebu tu dáváme vždy v noci a celou dobu koupe,je to jejich klucici chvilka,jsem díky Rádovi úplně v pohodě,hlavně odpočinutá.kdyz mi tak pomáhá a vím,že na to nejsem sama 🙂 jsem tak rada,že ho mám! Fakt si to užívá. Niki zítra jdeme taky vážit,tak jsem zvědavá,kolik Riša za těch 14dní přibral.

petule83
1. lis 2009

Ahojte sluníčka 🙂 já vás zanedbávám,já vím ☹ Já jsem asi bábovka,mám pocit,že nic nestíhám 😖 Úplně mi je trapně třeba před Dan,ty jsi nemocná,máš prcka,další dítě a vše tak krásně zvládáš... 😔 Doufám,že už ti je lépe,drž se,myslím na tebe a opravdu tě obdivuju!!!!!!Petr by ti měl podle mě více pomáhat a syn nezlobit a nechat odpočinout!Ale ty jsi fakt moc šikovná!

Týnko teda ty máš zlatého muže 🙂 Pozdravuj ho,taťku jednoho 😉 Tomáš je taky šikovný,ale vstávat v noci ho bavilo jen chvilku 😀 A jsi šikulenka,že už kojíš! 😉

Endie uzdrav se bobku!A na té dubině budeš sama,nebo s tebou bude manža?

Holky já jsem normálně před dvěma dny přestala úplně odsávat,řekla jsem si,že to zkusím.A mi se ty prsa přestaly tak strašně a bolestivě nalívat.Už nemám ty tvrdé bulky a nemám je tak hrozně nalité.Pediatrička mi řekla,že jakmile prcek začne víc baštit,tak že se mi ty prsa spraví a nebudu už muset odstříkávat,ale že by tak brzy? 😕 Začínám mít strach,jestli se mi neztrácí mlíko ☹ Co si o tom myslíte?

A jinak,brečí vám mimča v postýlce?Vojta si pořád vyžaduje naši pozornost 😒 V noci to je v poho,to ho nakojím a hned usne,ale přes den,pokud není vyloženě ospalý,tak mi nechce spát v postýlce,ani ležet.Brečí a mlatí kolem sebe rukama nohama 😠 Nechci ho pořád nosit,ať si na to moc nezvyká 😖

dandulka1
1. lis 2009

petule - děkuju za ko¨mpliment, ale nezapomen že jsem oproti vám starší a už mám jedno dítě takže některý věci mě nepřekvapí. Pro vás je vše nové. Petr víc pomoci nemůže, má toho moc a já to ani nechci pokud to není nutné a zvládám. Jinak malá taky nechce ležet 🙂 v noci po jídle chce pozornost a přes den jí mám na klíně u pc a pracuju když usne, nebo jí mám na ruce. Včera jsem s ní dělala polívku a dneska vysávala. Těžko říct jestli chovat nebo nechovat. Jsou malý a potřebují hodně citu a lásky. Jelikož jsme sundali bok u postýlky tak si vrchem těla lehám k ní když usíná (v noci i přes den) abych jí pořád netahala a ona má pocit že je u mě ale občas usne i u mě pod peřinou, je pak spokojená. Dnes začala hodně koukat kolem sebe, asi už začíná vidět. Koukala na mě a mračila se 🙂

petule83
1. lis 2009

a adélce a verunce velká gratulace k prckům,jsou nádherní!!!!!!!! 😵 A jaký jste měly porod?

petule83
1. lis 2009

Dan no to já vím že jseš starší a zkušenější,ale i tak tě obdivuju! 😉 Prostě jsi šikovná!Já taky nevím,jestli chovat nebo ne 😒 I s tou postelí,taky si ho někdy vezmem do postele a on je pak spokojený,ale mám strach,abychom to nepřehnali,ať si fakt moc nezvyká.Potom příjde v 15 i se svou holkou a řekne nám tati,mami posuňte se,jdeme k vám 😀
A myslíš že už Eliška fakt začíná vidět? 🙂 Já vím,že Vojta nevidí,ale někdy o tom nejsem tak 100% přesvědčená 🙂 Dneska jsem si ho vzala na ruce a on začal natahovat jednu ruku směrem ke mě,tak jsem mu jí vzala a začla mu pusinkovat prstíky a on vypadal jak by na mě koukal a začal házet úsměvy 🙂 Fakt to vypadalo,jakoby mě vnímal,i když vím,že je to blbost 🙂

dandulka1
1. lis 2009

Ona mi dnes koukala upřeně do očí a když přišel Petr tak otočila hlavu a koukla na něj a když ležela na gauči a kočka seděla nad ní na opěradle tak na ní taky koukala tak nevím. Jak jsi na tom s váhou? Jde ti dolů?

petule83
1. lis 2009

Tak možná už fakt vidí 🙂 Zhubla jsem 8kg,nahoře jsem měla 16kg.Ale kalhoty zatím obleču pořád jen těhotenské a břicho mám povislé 😝 🙂 Ale vůbec nemám chuť jíst,sem tam mě přepadne mlsná.Co jsem v sobě měla vodu,tu jsem zhubla hned po porodu.Co ty?

dandulka1
1. lis 2009

Já měla 19 ted mám 10,, ale při kojení jsem jedla hodně mléčné výrobky a hodně výživnou stravu, ted 3 dny nekojím tak zatím nevím. Já jsem si koupila v globusu pánský rifle, dámský mi nesedí. Je mi vše malé přes zadek a boky, jinak pas už mám a břicho taky povislý. Zrovna si objednávám vyzkoušenou dietu která mi už jednou pomohla tak začnu.

petule83
1. lis 2009

Taky jsi pěkně zhubla 🙂 Neboj,to ještě půjde dolů 🙂 To břicho je srandovní,takový špek 😀 Tomáš mě pořád za něj chytá 😝 😅 Dan já mizím,jdu koupat.Zatím papa a hezký večer 😉

salikova
1. lis 2009

peťul: Já myslím, že je to jen otázka času a budeš stíhat.. Chce to jen nějak se zaběhnout. Já už začínám mít přes den konečně čas na sebe a začala sem číst knížku 😉

JInak Filípek je přes den v pohodě - dopoledne ještě spí v lehátku v obýváku, v poledne dem na procházku a odpoledne si hrajem a koukáme kolem sebe 🙂 (on v podstatě celé odpoledne nespí!!! - i když ho dám do lehátka, tak kouká a mává ručkama...), pak koupeme, taťka nakrmí a jdeme do postýlky a tam máme taky problém - máme taky mazlíka a v postýlce se mu moc nelíbí. Naštěstí brečí jen chvilinku, pak to vzdá a usne. No, kdyby brečel dýl, tak bych to asi nevydržela a vzala si ho do ruky 😅 A třeba dneska se vzbudil jen ve tři. Jinak celou noc spinkal jako andílek. Snažím se, aby měl malej postýlku jen na spaní, ale samozřejmě, když se jdu sprchovat nebo z obýváku, tak ho dávám do postýlky - přece jenom je to postýlka a máme tam monitor 😉

berryl: Tyjo, manža je teda zlatej! To Filip spí jak dřevo a koupat se bojí....

salikova
1. lis 2009

A já mám nahoře 3 kila a myslím si, že se jich jen tak nezbavím, protože mám chutě snad horší než v těhotenství... A ještě si ty sladkosti FURT kupuju - no chápete to??? 😅

adellaide03
1. lis 2009

Tak já přítele taky musím pochválit taky se mnou vstává dneska koupal no je to můj šikulka. Z malého je hotový i když si přál holčičku tak na malého nedá dopustit. Jsem ráda, že ho má.

blecha001
1. lis 2009

sali: no tak to se zpijem spolu 😀 včera jsem měla prospustku, šli jsme s manžou a jeho známýma na bowling, ale já kecala s ženou jeho kamaráda a bylo mi fajn. Měla jsem strašnou chut na stříček.. jej ten byl super 🙂 ale malá byla pak nějaká v noci hyperaktivní, tak nevim zda to nebylo tím vínem 😅
manža musel 3x v noci asistovat a dělat příkrm.. dnes už jel zpět do Phy, tak budem bojovat samy, snad to půjde .. zítra přejezd do OV, se těším jak malá 🙂
no já mám taky žravou a jím více jak v těhu, je to děs.. a taky se dopuju hořkýma čokoládama, ty já opravdu můžu 😅 jím je na kila.. a malá je v pohodě 😀

dan: jo to bychom si měly užívat s jedním dítětem.. pak už si neodpočineme vůbec co? 😒
starší? To by mě zajímalo kolik ti je.. mě je 32let já to přiznám a taky tě obdivuji 😉

berryl: díky za podporu.. je mi líp když se mnou někdo soucítí 🙂 no obočí bych si mohla taky vytrhat nějak na sebe nemám pořádně čas 😠 no až budu doma, tak si to snad užiju víc.. doma v OV 😅

petul: no já si myslím, že se ti tvorba mlika upravila dle potřeby dítěte.. nabídka x poptávka 😉 no my malou přes den do postýlky nedáváme.. bud lehátko, nebo leží na zemi a nebo v kočárku venku. Nebo máme proutěný koš..

berryl
2. lis 2009

holky,tak to moje mimi pořád spí,pláče jen kdyz se vzbudí na jídlo nebo kdyz ho bolí bříško. Po jídle mu trvá hodinu než zabere,tak je buď v lehátku,kde kolem sebe kouká nebo ho máme v náručí,proč ne chce nás cítit. Je moc hodný. Jsem nedávno říkala,že to je pěkná nuda,že pořád spí a pak byl vzhuru 3h protože měl prdiky 🙂 tak už to radeji neříkám. Včera papal v 20.30h pak v 1.30h a teď se vzbudil v 5.30h krása snad to nějakou dobu vydrží. Blesko to je super,že jste vyrazili ven. Az budes v ov tak se ozvi. .sal já teda na sladké vubec chuť nemám! Neboj malý tě časem těch kil zbaví. Já obleču všechny své rifle,ale nezapnu pres panev :( takže taky těhu rifle.

berryl
2. lis 2009

tak Riša už spí někdy zabere fakt hned. Dan co to je za diétu? Petulek a co tchán nezlobí? Máš vubec nějaký ten přebalovací pult nakonec?holky kupujete prckum nějaký dárek na vánoce? A už nakupujete dárky?

endie
2. lis 2009

dobré ranko

budu sama na Dubině, ty jo já vám ty tatínky zavidím 😒 ten můj přijede na jeden den, vezme ven malou v kočárku a večer jede zpět, a přestává mě tohle fakt bavit, jde vidět že je s malé hotový chtěl holčičku tak jí má ale prostě se cítím jak kdybych byla rozvedená a nebo sama s dítětem, moment já vlastně jsem sama s dítětem 😀 ☹ no nic to je jinej příběh zas

já nechala v porodnici 15 kg a ted těch 10 nechce jít dolů 😠 at dělám co dělám, průjem mám tak ani o deko 😠 zmetek jeden a to cvičím, jím pravidelně a po 16 hodině už nic a stejně se mě drží jak klíštata 😀 , já se teda nervu do normálních riflí ake stím že mám velikost 42 😅 , tu pánev a boky mám rozjeté taky

endie
2. lis 2009

jo já se dívám malé po dárečcích a spon něco málo at má pod stromečkem 😀 sice stoho bude mít prd ale já stoho budu mít radost 😀

jinak mě malá zvedá hlavu jak divá a staví se mi na nohy, už vidí když jdu kolem postýlky tak mě sledu je a když jí nevytáhnu tak začne nadávat 😀

salikova
2. lis 2009

Tak já sem včera malyho před návštěvou i tady vychvalovala. jak v noci hezky spinká a dneska mi zase ten náš pr
ťous udělal ze spánku peklo - každé dvě hodiny křik a že chce jídlo...A vypil vždycky stovku, ten náš otesánek 😲, pak spokojeně usnul a za 2 hodiny zas...Navíc sem včera večer začala pociťovat cfhřipkovy příznaky, no adneska je to ještě horší - bolí mě cely tělo a nejvíc prsa - jako bych na nich měla modřiny, nemůžu se jich ani dotnouit...v noci sem se snažila odstříkat a bolelo to jak pr..., navíc sem stejně dala jen desitku (když přimhouřím oči)...Tak jáí nevim - ta laktace je za trest, fakt!!!

berryl:Určo malymu něco koupim na vánoce - ještě nevim co... No a další dárky už mám tak nějak pokoupeny - sem si říkala, abych se pak nemusela stresovat...Dokonce mám už i zabaleno 😅 No to víš ale, že někam ještě vyrazím! 😉 A svoje rifle já teda obleču - i když ne všechny 😠

blecha: Já mám ráda pivo a tequilu, tak už se těším, až si proliju hrdlo 😀 Necháme pak taťky s prďolatama doma a vyrazíme? Když bydlíme kousek od sebe, se můžem vzájemně podepírat 😀 😀 😀 Dobře dojeď domů!

nika
autor
2. lis 2009

ahojki holky, tak jaký máte den, tak my jsme taky nespaví po jídle, někdy je to děs. zatím jsem v postýlkách, už jsem koukala na lehátko že ho vytáhnu aby byla změna.

v jednu jdu do poradny na vážení, tak na nás myslete. stejně mám pocit že mám málo mlíka ☹ ach jo. ale nevzdávám to.

jinak váhu, v porodnici jsem nechala 8 kilo a teď mám další dvě dole. tak nevím jak to dělám. je takt že teprve snídám, nebyl s malou čas, měla jsem ji na rukou teď skoro hodinu nechtěla zabrat.

salikova
2. lis 2009

nika: jéé, to bych s tou váhou chtěla taky!ta ať v poradně doibře dopúadnete!

I vy, berryl a Ríšo!

endie
2. lis 2009

držím pěstičky at to dobře dopadne 🙂

nika
autor
2. lis 2009

sali já bych raději 10 kilo navíc ale aby nebyly problémy s kojením, které mám.

holky jste taky tak uplakané, já děsně, ach jo.

endie
2. lis 2009

tak já ti tech 1O kilo klidně dám jestli chceš 😀 😀 😀 ne sranda, bobku to jsou hormony, já taky furt řvu stačí když se dívám na reklamu s Merci a bečim jak hrom 😀

nika
autor
2. lis 2009

ende díky 🙂

nic jdu na chvíli zalehnout k malé, než se probere. a taky nachystat tašku k Dr.

berryl
2. lis 2009

my jdeme az na 15.30h teď malý usnul,ale taky mu to hodinu trvalo než zabral 🙂 no jo kdyz v noci tolik spal. Já právě odstrikavam mlicko na později,ta el.odsávácka je fakt super. Odsávám 10min a už mám 100ml,ale večer už nemám většinou nic. Já mám absťak na ovoce,moc mi chybí :( já pár dárečků taky mám už i pro malého,nějaké hračky pro miminka a štěrkatka atd. Už se moc těším.

salikova
2. lis 2009

já sem teda spíšč víc naštvaná..a cítzím se osaměle - Filip pracuje od nevidim do nevidim, v sobotu je celej den na fotbale a já sem tuzavřená s malym v Praze 😢 Kámošky a rodina daleko...No a tak sem naštvaná na Filipa jak hrom a vyčítám mu první poslední - zatím to teda nese statečně 😀

salikova
2. lis 2009

jdu se natáhnout k tv a doufám, že trochu zaberu a malej mě nechá aspoň ve dne trochu vyspat 😅

salikova
2. lis 2009

stejně ty naši orcci mají super život - bych se taky chtěla celej den válet 😎 😅

kukinek
2. lis 2009

Ahojte holky,
tak my jsme dneska poprvé samy, manža šel do práce. A malá opět nepřekvapila a usnula až terpve teďka..Je to šílené, ve dne spí jak dudek a v noci se budí s dvouhodinovo pravidelností, půl hodiny kojím a za chvíli zase, je to na palici..A od sedmi je vzhůru, tak jsme si povídaly a teďka konečeně trochu zabrala,ale nic moc, pořád kňourá..
Včera jsem měla krizi jak blázen, půl dne jsem prořvala, malá měě strašně kousala, bolelo to jako hrom - už jsem byla nalomená, že ji dám bebu ☹ Tak dneska budu volat do lakt. poradny,at mi nějak pomůžou, páč když to tak půjde dál, tak mi ty bradavky uhryzne a já s kojením skončím.
Jinak já mám nahoře pořád 12kilo, al myslím, že to půjde dolů, protože jsme ráda, když se stihnu najíst, jím méně než předtím , i když se docela dopuju sladkým jako kakaem a tak. A do riflí se nevlezu, tak mám taky těhu a asi povytahuju sukně, stejně musím vyhrabat kozačky, páč venku je teda šílené počasí..
Manža mi pomáhá hodně, nejvíce teda ocením tu psychickou podporu, páč bez něj bych asi furt jenom brečela 😅 Ale jinak hodně přebaluje, koupeme spolu a v noci taky občas vstane, i když ho nutím spát, když chodí do práce. A už setěší, až bude krmit 😀