II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
7. lis 2009

niki to asi ne ručičky bude potřebovat 😀 tak jasně není to žádná tragedie 😉

jojo dívala, božátko taky to neměla jednoduché

berryl
7. lis 2009

endie nevím je to drahé a podle mě to malou moc dlouho bavit nebude, raději kup bazén a kuličky, to se dětem moc líbí

nika
autor
7. lis 2009

berryl tak na to se těším, závidím, u nás jsou ty usměvy náhodné zatím. ikdyž vždy s plným bříškem 🙂 samo.

endie
7. lis 2009

dobrý nápad 🙂 nevíš jak se jmenují ty balonky a to můžu normální bazenek použít a nebo je to něco speciálního?

berryl
7. lis 2009

no právě u nás to bylo po jídle a teď už kdykoliv je sladký, láska moje

endie
7. lis 2009

malá se taky směje hlavně když naní mluvím a řeknují že je princezna tak to má ten úsměv od ucha k uchu 😀 ale běda jak řeknu že je podobná na tatínka to normálně začla natahovat 😀 😀

nika
autor
7. lis 2009

no jo berryl jste o nějaký den staršííííí _
🙂

holky já obědvám v normální hodinu, ale asi mám padla,z postýlky se ozvývá moje láska.

berryl
7. lis 2009

Niki já ještě nesnídala 😀

endie
7. lis 2009

děkuji

tak jsem malé už objednala první dáreček k vánocům http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28023577

blecha001
7. lis 2009

berryl: jéé tak to gratuluji ;) my měly včera 8týdnů a 11.11. budem mít 2měs. strašně to letí.. s malou moc po obchodech nechodím, ale když není vyhnutí, tak v rychlosti jdu, ale ne na dlouhé producírování..
díky za články.. odkud jsi je brala?

jinak já holky dnes byla s tatkou v Polsku, malá byla doma s mamkou a babi. Tak jsem zrelaxovala mimo domov a něco nakoupila 😅 jsem si holt musela udělat radost.. botky, kabát apod.
a mamka uznala, že to není tak jednoduché krmit stříkačkou jak se na první pohled zdá.

endie: my taky máme dudlika a taky to neberu za tragédii, spíš za vysvobození 😀

tak já jdu obědvat ;)

blecha001
7. lis 2009

endie: to je šikovný dárek 😉
tak já už po obídku a na chvilu asi zalehnu, za chvilu tu bude děda s malou z prochajdy... a začne to nanovo. A pak jedem k tetě na návštěvu a den zabitý..

holky, nevíte jak můžu dávkovat ty probiotika z Polska? A od kterého měsíce se to může už užívat..

berryl
7. lis 2009

můžou se hned a dej 5kapek, já vždy před jídlem na lžičku nakapu trochu mlíka a do toho pak ty kapky a dám do pusinky naopak ne! jsou olejové a zůstalo by ti to na lžičce

berryl
7. lis 2009

já ty kapečky dávám až vdruhé polovině dne
jinak nám kapky pomohly jo a beba sensitiv také, zatím klepu žádná kolika a kakáme krásně

berryl
7. lis 2009

ajko bylo v Polsku hodně lidí? to je fajn že sis vyvětrala hlavu 😀

berryl
7. lis 2009

je tam psané od měsíce, ale můžou se hned mám to od mudr

petule83
7. lis 2009

Ahoj holky,jdu jen na chvilku,máme za sebou krušnou noc,bolelo nás bříško ☹ Včera u doktorky v pohodě,prý není možné,abych najednou měla málo mlíka nebo slabé mlíko,když jsem ještě nedávno musela odstříkávat a když jsme přibrali za týden 450g.Zřejmě měl koliku a proto byl tak ubrečený a celkově nebyl ve své kůži.A prý se to tak může stát,že hledal pořád prso,pokud prý měl velké bolesti bříška,tak už nevěděl co by...Dostali jsme recept na ještě jíné kapky než je sabík a máme vyzkoušet.Tak příkrm zatím nebude 🙂 Dneska noc šílená,dělali jsme s Tomem co jsme mohli a bobánek měl bolesti a ne a ne si prdnout nebo se pokadit ☹ Tááák hrozně mi ho bylo líto,že jsem se i slitovala a vzali jsme si ho k sobě do postele,tam se aspoň trošku uklidnil a alespoň na chvilku usnul.Ach jo,ty prdíky jsou fakt svinstvo 😠

Jinak holky my jsme už taky byli párkrát v obchodě,mě se to taky moc nelíbí a fakt může cokoliv prcek chytnout,ale potřebovala jsem věci které mi Tomáš opravdu koupit neumí a taky jsme potřebovali vybrat dárek,takže jsme zhřešili 😖

Týnko tak hezké první mesíční výročí! 😀 😉 A video ze svatby je super!Já ho pořád hledala,viděla jsem to jednou ve zprávách,jen kousek a chtěla jsem na to mknout na celé,ale nemohla jsem to najít.Je to bomba,já bych do takového svatebního obřadu normálně šla hned! 😀 Fakt,aspoň změna 😅

Endie pěkný dáreček na vánoce! 😉

Holky normálně se mi po porodu udělal hemeroid ☹ Bolí to jak čert,úplně na záchodě umírám a pak mi vždycky trochu i teče krev ☹ Musím si koupit mastičku,volala jsem mamce a ona mi říkala,že jsem celá po ní 😀 Porod skoro stejný průběh a hemeroid po porodu taky hned měla a má dodnes 😖 No nejsem já matčina dcera? 😀

kukinek
7. lis 2009

nik..tak to je moc hezké jméno a asi 1000x lepší než Leopold 😀
endie..moc hezký dárek..A to leátko jsi nakonec koupila?
petul...ta kolika je mazec, fakt...at už je to za náma, mě je malé taky strašně líto ☹
berr..tak to je fajné,že už se směje, ellča jenom kouká,ale už taky vydrží déle

Jinak já byla už jednou ve sparu, potřebovala jsem do DM pro vložky a plínky, nebyla jiná možnost. A do toho tesca půjdu sama,manža bude venku, on mezi lidi nepotřebuje, to jááááááááááááááááá 😀

salikova
7. lis 2009

Ahojte, holky! tak už sem doma z města a Filip s Filípkem to zvládli bez problémů, tak asi budu chodit častějš 😉 Musím teda říct, že ze začátku sem se cítila divně, ale jak sem koukla do pár obchodů, hden s mě to přešlo 😵 Tak sem všem něco nakoupila (a samozřejmě i sobě).. Sem měla už z nakupování absťák!

Jinak já se takybojim do velkých obchodů a vůbec mezi hromadu lidí... Ale je fakt, že k nám do Alberta chodím i s malym...

Filípek se usmívá po jídle jako Ríša, taky před spaním a při koupání... A když na něho mluvím nebo je na dece, tak vykulí oči a je jak vtransu 😵

endie
7. lis 2009

sal: takže nakoupeno a spokojenost jo 😀

už mám bazenek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28177107&tab=2 a i balonky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22873079&tab=0 děkuji Týnko za typ 😀 😀
malá dostala penízky od prababiček tak s čísti ji koupím darky na vánoce a zbytek ji hodím na spoření

salikova
7. lis 2009

nika:malá se krásně směje!

berryl
7. lis 2009

ahoj holky my právě jedeme od rodičů,krásně jsme to zvládli, riša byl zlatý a babička s prababičkou si ho užily. Riša taky dostal penízky tak mu chci koupit ten teploměr na čelo a jeste nějaké malickosti. Petul kdyby malému nepomohli ty kapky tak Ti nechám dovézt ty probioticke za tu výhodnou cenu,nám fakt pomohly jako poslední. Vyzkoušeli jsme co šlo a az tyto zabraly. Na hemeroidx je něco dobrého z homeopatik to si maminky moc chválí,az budu doma zkusím Ti to zjistit.no nic už budeme vystupovat.zatím pa

nika
autor
7. lis 2009

tak já se právě rozhodla že půjdu koupat, malá po posledním krmení nezabrala, tak jesm si povídaly a měla ji na rukách, jdu pro kyblík s ní a koukám ona tuhá. dobré co.

blecha001
7. lis 2009

berryl: aha, tak to bych mohla tak udělat díky za radu 🙂 a můžu do toho smíchat i ten vitamin D co berem? Nebo raději zvlášt? Až jako odpo jo? Nemám to dát ještě ted večer?
Jinak v Polsku bylo hafo lidí, děs a hrůza... koupila jsem si tam kabát a boty zimní na kočárkování, rukavice a stěrku do auta na sklo 🙂

petul: to je hrozné když se naši bobánci tak trápí, co? Nejraději bychom tu bolest vzali na sebe, ale nejde to 😠

sali: co sis pořídila pěkného? No já taky brzo pookřála a hodiny tak rychle utíkaly jak nikdy 😀 ani se mi nechce kolikrát hned tak vracet a pak letím s jazykem na vestě 😀

malá brečí.. mažu

endie: pěkný dáreček.. od kolika roků se to může toto?

salikova
7. lis 2009

blecha: tak já si koupila 2 čepice, svetr a kotníkovy boty, Filipovi čokoládu a cigarety (mu stačí ke štěstí málo..). malymu mikinku a manšestrákovy lacláčky a pak na zavěr ještě něco do ledničky a tisícovka v pytli 😅

adellaide03
7. lis 2009

AHoj holky
musím zaklepat, ale dneska se konečně cítím líp, zdá se mi, že nejsem tak unavená a i noha se mi zdá být lepší tak doufám, že to vydrží. Malého dneska odpoledne trápilo bříško tak jsem už myslela, že mu dám nějaké kapičky, ale pak se naštěstí vyprděl, vykakal a teď je dobře tak snad bude i v noci.

berryl
7. lis 2009

endie není zač,taky ho pořídím. Blesko určitě bych vit. D dala zvlášť. Dej to klidně kdykoliv já to dávám po 17h a malý pěkně kaka ráno kolem 6h, ale to mám tak odzkoušene u Vás to může být jinak. Adél to mě těší,že je lépe! Niki sranda s prckama. Dan kde se toulaš? Holky já budu muset taky vyrazit na nákupy,hlavně na kalhoty mám jen těhu a pak dvoje sportovní,ale je mi v nich chladno a kdo ví,kdy se mi ta pánev stáhne,možná za rok 🙂 a to se mi čekat nechce. Holky přeji pohodovou noc.

berryl
7. lis 2009

holky a řadí hodně chřipky,radeji nechejte hlídat tatínky a vyražte do obchodu bez prcku, protože už teď máme kolem nich lítání hodně a jeste kdyz je dítě nemocné musí to být šílené! To zvládneme.

berryl
7. lis 2009

blesko Ty už jsi byla na gynde po porodu že? Co Ti všechno dělal a nechala sis napsat antikoncepci? Ty jo jak mě to děsí,čeka mě to už za dva týdny! Endie a co sestra jeste žárlí?