II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kukinek
11. lis 2009

dan...fakt?sakra,tak to já to začnu hnedka ledovat- - jsem se nahřála, ve sprše rozmasírovala a kojila z něj jenom trochu, mám tohle prso naslitější než to druhé,tak proto. A začnu to teda ledovat. A zánět je to,jak si mám hllídat jestli enmám teplotu?Díky moc
A váhu máte parádní 😉 A ten ekzem se pozná ještě později,ne?mě teda říkala doktorka,že typ pokožky se pozná později

ber..se máááááš 😵 jenom aby nebantoval vnoci 😉

Mě ella kolem půl třetí usnula, ale takovým neklidným spánkem,pořád mručela, tak jsem pak na ni koukla a ona se pozvracela,chuděrka. chtěla jsme ji převléct, má trochu špinavé bodýčko,ale byla úplněě tuhá, tak jsem ji překulila na bok, at na tom lezeží a odsunula ji ze zavinovačky - holky, já mám každý den spotřebu minimálně jedné zavinovačky, mě škubne..

berryl
11. lis 2009

Dan a Vám nesedí ta beba sensitiv?

blecha001
11. lis 2009

kal: moooc gratuluji 🙂 malá je nááádherná 🙂 týý jo a kde jsi rodila? To mě teda fakt překvapilo, že ti tu placentu rvali bez uspání.. i na kurzu nás učili, že by nás uspali kdyby placenta nechtěla vyjít... tak to byl docela u tebe řezníkov.. to mě teda mrzí.. no hlavně, že už to máš za sebou a malá ti to ted jistě všechno vynahradí 🙂 jak jste se už sehrály?

kuki: no tak jak budeš kojit tak směrem k tomu fleku směřuj bradičku malé.. ona ti to vysaje uvidíš a bude dobře. Teplotu nemáš?

sali: ta prochajda byla dnes moc fajn, pročistilo mi to hlavu a přišla jsem na jiné myšlenky, tak díky moc, určo můžem zase zopakovat 🙂

tak my už dneska vážily 4860g 🙂 a je to jakž takž dobré, ale musím malou vážit.. ještě že jsme si z Moravy přivezli váhu.. a jsem to už zkoušela a z jednoho prsa vypila 60tku, tak mě to překvapilo a potěšilo 🙂
no nic jdu chystat na koupání, už tu mrčí

dandulka1
11. lis 2009

kukinek - ale leduj jen to místo.

berryl - sensitiv nám vyhovuje ale není HA a podle alergie z mojí strany a pravděpodobně začínajícího ekzemu musíme preeventivně HA.

blecha001
11. lis 2009

kuki: jestli budeš mít nad 38C tak běž určo k dr.! To by se jednalo o mastitidu, jinak bys to měla ragádu. Takže jak píše dan.. před kojením nahřát, nakojit a pak ledovat event. ještě odsát pokut malá ti to nevysaje, tak do úlevy.. zase ne moc vysávat, protože čím víc budeš odstříkávat, tím více se ti mliko bude tvořit. Ten flek se tvoří, když se ti ucpe nějaká mléčná žláza... držím palečky at to je brzo pryč.
a co rýmička?

jinak z toho druhého prsa malá vypila 90tku jupííííí... je to čím dál lepší a já měla strach, že už odmítá i tu bebu a to se mi tak dělá mliko 🙂 už jsem měla dneska depku, no ještě že máme tu váhu 🙂 tak já ještě vydržím s tím přikrmováním jak to dělám... mám radost.. musela jsem to tu napsat 🙂 a rychle ZAKLEPAT !!!

berryl
11. lis 2009

aha tak to chápu 🙂 my máme problémy se vykakat, musím mu vždy pomoc, musím to říct mudr, doporučila lžičku heřmánového čaje, včera zabral dneska už opět ne a museli jsme mu pomáhat ☹

dandulka1
11. lis 2009

berryl - já z tý změny mám hrůzu, kakáme krásně ráno haldu 🙂 na prdy zatím netrpíme, tak se bojím že se to konečně srovnalo a zase to zkazíme, ale jestli je to ekzem to co má tak chudák, má celé bříško, tak to musíme zvládnout. Máme čaj od Hami - pro celkovou pohodu http://www.docsimon.cz/zbozi/hami-caj-instantni...

berryl
11. lis 2009

děkuji za radu, já mám zase fenyklový čaj, ale tento nemusí být špatný pořídím ho a vyzkouším
malý se prostě sám nevykaká, kdysi to z něj létělo samo a teď ach jo no ☹

blecha001
11. lis 2009

holky a mimča už můžou čaj?

kaleilah
11. lis 2009

Ahojte, bleško s prvním jsem byla na čajíku od dvou týdnů, jen na lžičku 1-2 fenyklovýho, vůbec totiž nepomáhalo když jsem pila čaj já. Jinak sehraný jsme v poho, zvládám kojit i za chůze a vaření oběda, dneska jsem zmákla kojit a u toho krmit Danýska 😀 😀 Je to s nima sranda 😀

Jinak koupák jak vám mimča rostou a přibírají, já jdu na komtrolu v páetk a bojim se že jsme ubrali. Adríska se mi moc na jídlo nebudí, pořád spinká, ani nebrečí, nic ☹ musim jí budit, ale pak zase tahá tak 15-20 minut v kuse, ale stejně mi prso úplně nevytáhne.

Holky potřebuju radu 😉 Mám pořád hrozně nalitý obě prsam když mi Adrí jedno vytáhne, druhý je jak kámen. Když odstříkám do úlevy to druhý, mezitim se dopní úplně k prasknutí to první a takhle pořád do kola. Mám je fakt pořád na kámen, až mi odkapávají. Po odstříkání se zase hned doplní, jak jste to řešily? 😉

berryl
11. lis 2009

náš Ríša pije čaj už od prvního týdne :o) tím, že přikrmuji tak může

blecha001
11. lis 2009

kal: jejda tak to teda klobouk dolů ! nebooj to bude dobré, určo to je jen tvůj pocit.. určo pak dej vědět, jak jste dopadly 😉 no s tím ti neporadím, já nikdy takový pocit neměla ☹ spíš bojuju s opakem...

berryl: takže já když přikrmuju tak můžu taky? Nebo když kojím tak bych neměla? jdu mrknout

blecha001
11. lis 2009
blecha001
11. lis 2009

přidala jsem nějaké fotečky do alba
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

blecha001
12. lis 2009

dobré ranko kočandy 🙂

tak u nás noc nic moc, malá se vzbudila v 1h, ve 4h a v 7h. V tu 1h se malá vzbudila protože manžel zachrápal tak se asi lekla.. no musí si zvykat no. 😅
ted peru, malá tu usíná v koši, tak dám rychlou sprchu, posbírám včerejší prádlo a pověsím pak vyprané a uvařím hovězí polívku a na druhé asi brambory a rybí prsty.. to ještě uvidím. Ale asi to vyhraje.
Nějak jsem ke všemu nachlazená, bolelo mě trochu v krku, to už je jakž takž na ústupu, no ted mám pro změnu rýmu, tak jsem uvažovala ,že bych vyzkoušela taky vysát nos at vím jak je to malé příjemné 😀

holky, už jste některá sexovala po porodu? Já se těším, ale mám i trochu obavy.. takový nějaký blok, nevím jak to popsat 😒

adellaide03
12. lis 2009

AHoj holky
u nás noc celkem ušla vzbudil se v jednu, ve čtyři a teď v osm.Pil deset minut a usnul.Teď zatím kouká tak uvidíme doufám, že nebude vyvádět jako včera celé dopoledne.
Bleško já to mám teda jednodušší s tím sexem protože jsem měla toho císaře, takže bychom sexovali hned, ale ještě mám očistky takže bohužel nemůžeme, ale to je jiná situace když Ty si rodila normálně.

berryl
12. lis 2009

ahoj holky, tak malý usnul včera po 20h a vzbudil se v 1h pak v 5h a kolem 7h se vzbudil s pláčem opět prdiky a potřeboval pomoc s kakaní. Pak úleva napapal se a už zase spí. Tak půjdu hodit sprchu a udělat si něco z vlasy. Blesko no já taky kojim a přikrmuji a dávám čaj,ale pokud malou netrápí prdiky ani nemá problém se stolici,tak bych ji čaj nedávala. No já tu včera měla kamarádky obě mají miminka,tak jsem zjišťovala jaký byl sex a prý nic moc ty první,prý to bolelo,ale pak se to zlepšovalo,prý je problém se uvolnit,člověk má strach. Teď už ale vše jako dříve. Obě byly zešite az k zadku 🙂 no já se taky už těším.ale jizva jeste občas bolí,takže to taky nebude tak růžové.

salikova
12. lis 2009

Ahojte!

blecha: Jo, procházka včera byla super - taky se mi to nějak provětralo v hlavě 😎 Je fajn pokecat s někym a nemluvit furt jen s malym (Filípkem) a malym (psem). Ale uteklo to, co? Můžem klidně zas zítra...

JInak já už na to včera chtěla vlítnout - sem byla taková uvolněná a připadala sem si OK a tu najednou - menstruační bolest a rudě rudá krev ☹ - je to normální??? Jako už týden nic a teď ... Tak mám docela strach.

salikova
12. lis 2009

blecha: jéé - malá je větší než panenka! 😀
a s tím klínem - já mám od kojícího polštáře - myslím, že je to dobrá věc...Akorát ten můj je úzkej a dlouhej a malej z něho pořád sklouzává - někdy ho ráno najdu úplně dole nebo různě naštorc 😅 Ten polštář je asi lepší...A ty si ho budeš objednávat? Přemýšlím o něm taky...Že bys objednala dva a rozdělily bysme se o poštovny??? 😉

berryl
12. lis 2009

sal prý to je normální,já taky všem říkala,že po 14ti dnech klid žádná krev jen slabý vytok a všichni říkali at se neraduju,že se to může vrátit. Já mám teda zatím klid.

salikova
12. lis 2009

berryl: díky! už sem to taky pročítala, že je to normální...ach jo! no a prý se i stává, že to tak pokračuje i po šestinedělí - no to snad ne!!!prý je to individuální.. při mé smůle s takovou budu sexovat až příští rok! a to sem měla včera už takovou chuť najednou...

Tak malej mi po kojení řval - sem si říkala, že hlady, ale nutrilonu vypil jen 10 a pak to cucal, tak sem nasadila dudlík a šup do postýlky a za chvilku řev...tak z postýlky ven a k mamce do náruče a je klid.. Dneska se zřejmě vyspal dobře, tak teď se chce chovat a velká spokojenost - mi tu furt něco povídá 😅 Mazel jeden..

salikova
12. lis 2009

Mám dneska absolutní lenoru - ještě pořád sem v pyžamu...V ledničce máme utopence, tak ty asi poobědvám - ani vařit se mi nechce 😒

salikova
12. lis 2009

halóóó! kde ste všechny??? 😕 pište si se mnou někdo!

blecha001
12. lis 2009

sali: no tak to netuším zda to je normální a nechceš zajít raději na konzultaci na gyndu? Kam vlastně chodíš na gyndu? Já jsem to s dr. rozebírala a on říkal, že někdo holt silně menstruuje i když i hodně kojí a někdo skoro nekojí a nemestruuje.. to je příroda co? 😠 jinak v 6ti nedělí je to asi ještě normální ;) uvidíš po něm..
no to bychom mohly zajít zítra.. na kdy to tak vidíš? Co takhle 10h? No snad se vyberem 😀
no já nad tím právě uvažuju... a s tím poštovným to je dobrý nápad. Tak mi dej vědět zda bys do toho šla ;) a já to objednám.
malá se chce taky najednou více mazlit.. tak doufám, že si moc nezvykne 😅 i když jako je to příjemné 🙂 ale mít ju furt na rukách bych nic doma neudělala.. dneska ji musím pochválit je hodná, takže jsem stihla spoustu věcí, ted mi tu chrní a já vyvařuju, už mám hlad jako vlk 🙂

mi se nechtělo vařit včera.. tak to byly těstoviny s mákem 😀

salikova
12. lis 2009

No, já většinou vařim 2 jídla naráz - tudíž vařím obden...Dneska sem chtěla dělat pangase zapečenyho ve vajčku a guláš, ale asi to nechzám na zítra...Za chvilku se pudu vypravit ven - musím se psem a nakoupit něco (pečivo k těm utopencům 😀 ) Tyjo - v 10hod je na mě nějak brzo!Tak aspoň o půl! Kdyby bylo hezky, mohly bysme na Luka (pěšky cca20 min) - u zastávky busu je tam cukrárna...Co ty na to?

blecha001
12. lis 2009

sali: no jasně.. tu znám to by bylo fajn.. jasně tak 10,30? A v kolik jdeš dneska? Já musím na Lužiny.. koupit laktační čaj.. nikde jinde jsem na něj nenatrefila, ani v OV ☹ tak si musím koupit do zásoby. Včera neměli, prý mají čaje dorazit dnes. A taky musím koupit chňapku co jsem zničila jak jsem ji položila na rozpálenou sklokeram.varnou desku.. no nějak si na ni nemůžu zvyknout 😅
ale ještě ted vařím, pak rychle pojím a nakrmím.. takže dřív jak ve 13h to asi nebude 😒

blecha001
12. lis 2009

jinak dneska vypadá, že je venku nááádherně, sluníčko svítí, takový krásný podzim. Příští týden prý hlásí znovu 15C to je jak u bláznů.. zkraje října sníh a v listopadu je jak v září.
normálně malá chrní tak, že má hlavu pod dekou, tak jedině ona usne.. no celá maminka 😀 to je hrozné jak se ty geny dědí co? 😀

dandulka1
12. lis 2009

Hezké poledne.
sali - je to normální, já mám týden klid, pak si lehnu na břicho a šup čistá krev, pak zase třeba 3 dny nic....pořád se čistíš neboj. Tak budeš až příští rok, víš jak se to říká, jak na novej, tak po celej 😀

Já teda chut na sex nemám, vadí mi ty kila navíc tak se stydím svlíknout 😒 Mazlení už bylo ale jen růčo 😉

Mám za sebou hodinovou procházku rychlou chůzí vedle do vesnice na poštu a bolí mě chodidla a chce se mi spát, jenže malá se má zbudit a navíc je pod oknem v kočáru tak nemůžu usnout abych jí slyšela.

Holky chůvičky jsem na MMB objednala a představte si že po 4 týdnech je nemám. Zjistila jsem že mezi tím jí zavřeli účet a je na ní podané trestní oznámení. Měla jsem štěstí, včera mi poslala po mých meilech peníze zpět, tak jsem koupila v Globusu ty Avent - philips, sousedka mi půjčila kartu mimi klubu tak byly o dost levnější.