II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
1. čer 2009

nezlomí, dneska se Dr. ptal a nezlomilo. 🙂 jsem rozhodnutá napevno. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petule83
1. čer 2009

Tak jo 🙂

nika
autor
1. čer 2009

stejně si myslím c budeme mít, tak uvidíme.

endie
1. čer 2009

tak co si myslíš že to bude? 😵 😀

salikova
1. čer 2009

Petule,takze klucina!🙂A jak se bude jmenovat?

petule83
1. čer 2009

Sal:Vojta 🙂

endie
1. čer 2009

Vojtu jsem taky chtěa je to moc pěkné jméno ale k příjmení by se nám to nehodilo

nika
autor
1. čer 2009

myslím a nepovím, tak jako jména 🙂

vojtu chtěl i brácha a pak to byl Aleš a Dominik

salikova
1. čer 2009

Ja mam ve tride Vojtu a je to pohodar kluk.Nik,ty nas budes tak dlouho napinat?!

petule83
1. čer 2009

endie:ale stejně máte Adélku 😵 Na holčičku máme Natálku,tak příště 🙂

nika
autor
1. čer 2009

jako všechny až do října 🙂 😀

nika
autor
1. čer 2009

Natalka je krásné jméno, teď dokonce vede statistiky. ale máme ji v rodině 🙂 takže vypadla z užšího výběru.

endie
1. čer 2009

my jsme ani pro hluka jméno neměly asi jsme to věděly že to bude holčička

jsem vyhrála aukci Adélka bude frajerka 😀

nika
autor
1. čer 2009

teda endi ty se nezdáš 😀 já pořád dokola koukám na kočárky, na plíny atd. a rozmýšlím co a jak.
teď jsem si dodělaal salátek na zítra na obídek do práce

endie
1. čer 2009

plíny to je u mě taky problém zatím mám 10 látkových

a jak ý zeleninkový?

endie
1. čer 2009

musím si ten mimibazar smazat s oblíbených a z hlavy , jinak jsme schopná tam nechta všechny prachy 🙄

nika
autor
1. čer 2009

salátek - těstoviny, zeleniny a kuřecí maso.

zeleninový mi nestačí, a není mi z nej nejlíp z čistého. ten jsem měla v pátek a trochu to přeci jen nadýmá 🤐 😵

jojo mimibazar.tam je to šílené 😀

endie
1. čer 2009

to jo ted jsem vyhrála další aukci za 50,- http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3350179 a končím mám hader plnou skřín

endie
1. čer 2009

no nic jdu hají, jsem nějaká unavená dobrou noc,saldké sny

nika
autor
1. čer 2009

endičku krásná soupravička, dobrou.

adellaide03
2. čer 2009

Ahoj holky,
jaká byla noc? U mě příšerná celou se mi zdálo o státnicích ach jo, myslela jsem, že mě to mine, ale neminulo. Kdybych si aspoň vzpoměla co jsem si vytáhla za otázky, ale to ne to si samozřejmě nepamatuju. Já teda nepočítám, že bych si je vytáhla i přímo tam, ale co kdyby 🙂 Kamarádka tady z vesnice co jsme spolu chodily na školu se má, dneska už jde, to bude mít za sebou

salikova
2. čer 2009

Ahojky!Neboj,nestresuj!Dopadne to dobre.A ty des vlastne kdy?

berryl
2. čer 2009

ahoj holky, to já dneska ve snu rodila, ale doma s manželem a nevěděli jsme si rady s pupeční šňůrou no sranda, teda v tom snu moc ne, protože jsme volali záchranku, ale oni neměli čas jeli k nějaké nehodě, tak jsme volali kamarádce, která jezdí s rychlou tak manžovi radila po telefonu 😅

Peťko to je super tak tu máme Vojtíška a Adélku 😀

Holky jinak kamarádka byla na kočárek v Polsku přímo v obchodě a koupila casual o 9tis. levněji než tady!!!

endie
2. čer 2009

zdravím děvčata

berryl takže ty už nacvičuješ jo? 😀
adel: neboj to zvládneš
jinak já taky měla super noc 😠 konečně mě přestala bolet ledvina a chytla sjem křeč do lítka 🙄 díky tomu jsme začala i s manželem komunikovat 😀 když si představím že porod bude horší no tak to potěškoště

jinak stěma kočárkama berryl jeto pravda kamoška ho má taky tak 🙂 a já mám taky s polska ten zelenej a vyšel nás o 3 tisíce levněji

endie
2. čer 2009

ted začínám dost uvažovat že budu rodit ve Fifejdách

berryl
2. čer 2009

proč pak fifejdy?

endie
2. čer 2009

ted tam rodilo hodně kamošek a nestěžovala si ani jedna a můžu tam mít u sebe porodní asistentku(kamoška od kamošky) nějak začínám nad něma uvažovat

berryl
2. čer 2009

hm to zní dobře, prý tam nejlépe naučí maminky jak kojit, rodilo mi tam pár kamarádek a bylo max. spokojených to je pravda

adellaide03
2. čer 2009

Sali jdu teď v pátek.
Berr teda taky zajímavý sen 🙂

endie
2. čer 2009

a nadstandartní pokoj při porodu i s doprovodem tě tam výjde na 500,- 🙂

a ty chceš rodit v té Porubě že?