II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
3. čer 2009

Sali tak hlavně, že je vše OK.
Berr Ty to taky nechceš vědět, já taky ne.
Jinak znám taky pár případů kdy tvrdili že se narodí něco a narodilo se něco jiného takže ani ultrazvuk není storpocentní. 🙂

berryl
3. čer 2009

ahoj holky, tak vše je v pořádku manžel si to užíval a pozorně pozoroval :o) mudr se nás ptal jestli chceme vědět pohlaví, ale my řekli, že ne :o) prý už by to poznal
jo a mám nahoře další kilo takže celkově 2kg to se zatím dá
musím se objednat do nemocnice na srdíčko, tak to zítra hned domluvím
jo a nechala jsem si připsat ještě 2h vycházek i dopoledne, tak jsem ráda, že mi vyšla sestra vstříct

dandulka1
3. čer 2009

BERRYl - to si mě překvapila, já celou dobu myslela že to chceš vědět. Pak mi dej vědět jak ses rozhodla, co zbyde posílám dalšímu. Jsem ráda že je vše v pořádku.

berryl
3. čer 2009

no manžel chtěl, pak mě ukecal a chtěla jsem i já a nakonec jsem přesvědčila já jeho a už nechceme oba :o)

endie
3. čer 2009

ahojík holky

berryl další tajnůstkářka jo? 😀 to bdue kluk jako buk 😀

holky jak vy to děláte že úpřibírate tak nic 😀 já jsemjediná zvás která jede jak lokomotiva 😒

dandulka1
3. čer 2009

endie - nejsi, já mám 6 kilo. Ale doktor říkal že se počítá váha od prvního záznamu do průkazky, tak to mám 2 kila.

endie
3. čer 2009

tak já od prvního záznamu do průkajdy mám 12 kg 😠 ze sebe vyprdnu 4 kg Adélku 😀 ale přitom v brichu nemám nic, dneska jsem byla na kosmetice a říkám jí že jsem od začátku těhotenství nebyla a ona amiminko máte doma? 😕 a já naní ne čekám ona to nejde vidět 😠

berryl
3. čer 2009

endie nešil kdo je drobný tak prostě přibírá rychleji!!!

endie
3. čer 2009

to je pěkné teda, v 9 měsíci budu jak soudek jenom do mě kopnete a já se pokutálím. Jinak už děláme pokojík a počítám že za 14 dní budemem mít hotovo a už tam bude postýlka nachystaná atd, se těším tam budu na to chodit čučet jak prdloš

berryl
3. čer 2009

tak já se už hodinu přemlouvám k upečení štrůdlu a ne a ne ho udělat, jsem lemra líná ach jo

nika
autor
3. čer 2009

ahojki holčiny, tak kolik nás bude v tu příští středu, a v kolik, udělala bych rezervé na jméno : Modrykonik 🙂

berryl
3. čer 2009

já určitě příjdu

nika
autor
3. čer 2009

jen se domluvte v kolik, zítra nebo v pátek bych to zamluvila.
já můžu od pěti.

berryl
3. čer 2009

tak na těch 17h?

dandulka1
3. čer 2009
nika
autor
3. čer 2009

dandul je expert na aukce, mne to vyhledávání moc nejde a nemám na to čas. 🙂 ta růžová je žužo, slaďoučká, ale na mne až moc, mám ji ráda ale kdyby jsem měli holku 🙂 tak to budu kombinovat ze zelenou a hnědou to se mi líbí ještě více.

berryl
3. čer 2009

jééééé to jsou krásné věcičky

endie
3. čer 2009

super dan děkuji 😀

berryl
3. čer 2009

endie co pejsek?

endie
3. čer 2009

dneska zas řádil měl svůj den ale jinak v klidu furt spí a nebo žere a když nedělá ani jedno tak otravuje a zlobí 🙂

nika
autor
3. čer 2009

to je stejné jako dítě .-)

endie
3. čer 2009

niki to jo 😀

endie
3. čer 2009

jenomže dítě tě nekouše a nedělá si stebe hračku , neštěká, a neničí obložení 😠

nika
autor
3. čer 2009

hele počítám dobře, bude nás 5?

endie
3. čer 2009

holky dveře do pokojíku hotovy 😀

nika
autor
3. čer 2009

vy jste ale šikovní .-) mně se nic po práci nehcce a teď máme starosti s zařizováním na konec června - můj a manželovo koníček, pak už to bude pohoda.

endie
3. čer 2009

tak kdybych chodila do práce tak by se mi taky nechtělo ale tím že sedím doma a nudím se tak se takhle zabavím. Já mám problém já nevím kde to tam je na stodolní 😅 znám tam jenom maják atd

nika
autor
3. čer 2009