II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
9. čer 2009

neboj bude to ok.

endie neboj ještě se uvidíme, není to naposledy a záleží jak se dohodneme s holka 🙂

já si právě našla cvičeníčko a předporodní kurz který bude snad i v NJ nebo ve Frenštátě. zítra tam zavolám hurááááá.

ale jdu hledat dál, třeba najdu i něco jiného

dandulka1
9. čer 2009

Ahoj holky, dneska mi bylo blbě. Zima, na omldlení a 3 hodiny jsem odpol.spala. 2x se mi tak udělalo černo před očima že jsem se bacila o zeď. Známá říkala že byl špatný tlak, že jíbylo taky zle a špatně se jí dýchalo.

Obdivuju vás s tím pitím, mě to zvedá od jakživa žaludek. Když do sebe dostanu litr tak jásám. Včera jsem zjistila že jsem měla jen kafe tak jsem to večer doháněla. Dneska mám v sobě taky málo ale aspon půlku melouna.

berryl
9. čer 2009

holky tak mi dneska není taky nic moc :o( jdu spát pa

dandulka1
9. čer 2009

Já jsem hrozně slabá a mám bolesti břicha, taky jdu lehnout, pa

nika
autor
9. čer 2009

s tím nic moc je to všude asi stejné, ono to dusno a vysoký tlak před bouřkami které ne a ne přijít asi nepřidaj.

adellaide03
9. čer 2009

Dandul moje mamka je teď nemocná a taky říkala, že jí není vůbec dobře a jeden starý pán kousek tady co bydlí měl infarkt a bohužel zemřel takže ten tlak musel být dnes opravdu příšerný.
Holky tak ten sraz necháme po tom dvacátem, to snad už budou všichni OK. Jen abysme se do porodu sešly 🙂
Endi to musel být opravdu pěkný magor ten doktor děs. Já teda musím zaťukat zatím jsem narazila na samé suprové doktory takže jsem ráda.

nika
autor
9. čer 2009

ok. takže zítra se neuvidíme ale věřím že brzo jo.

u nás spadlo asi 5 kapek deště a zase se to tváří že to bylo vše. ach jo.

nika
autor
9. čer 2009
berryl
9. čer 2009

tak jsem se vzbudila a jdu se na Vás kouknout, zítra teda nic,ale určo se sejdeme budu se těšit. Komplet je moc pěkný! Tak se jdu dívat na tv zatím pa

adellaide03
10. čer 2009

Krásné ráno,
Niky krásný komplet.
Tady včera sprchlo a ráno byla mlha ale teď to vypadá, že dnes opět bude pěkěn dusno, uf

berryl
10. čer 2009

dobré ráno :o)

adellaide03
10. čer 2009

Ahoj Berr tady je dnes nějaký klid co? U nás bylo ráno nádherně a teď je pěkně hnusně zataženo a dokonce i pršelo.

berryl
10. čer 2009

ahoj tady je taky skarede,nevím co budu dělat, ale zjistila jsem,že všechno oblečení už nezapnu pres pupek,tak to vidím na nákup sukně a nějakých kratasu at mám v čem chodit, pojedu asi do hypernovi,ale je pravda,že se mi nechce, ale musím se donutit :o)

adellaide03
10. čer 2009

Berr tak co nakoupila si něco pro sebe? Já už jsem si asi před třemi týdny koupila novou sukni, třištvrteční pohodlné kalhoty a dvě super halenky. Tady už se nám rozjasnilo a svítí sluníčko 🙂

nika
autor
10. čer 2009

ahojki holky, taky jsem byla nakupovat, když jsem měla ten čas 🙂
ale zkončila jsem jen u halenky z CaA a obkoukla KIK a děcké věci, asi půjdu v pátek nakoupit nějáké komplety, moc se mi tam některé líbily.

nika
autor
10. čer 2009

holky kdepak jste kdo?

berryl
10. čer 2009

ahoj holky, teď jsem dorazila a úplně mě bolí nožičky, ale jsem max. spokojená, jelikož mám všechno doma už jen tak tak, tak jsem dneska vykoupila obchoďák a mám kraťasky na gumu, potom jsem si v teranově koupela černé kalhoty, takové látkové a mají lem na bříško, jsou parádní, nějaké trička a sukni jo a šaty v c end a, no jsem šťastná jako blecha

nika
autor
10. čer 2009

teda berryl jsi dobrá já to po prvním obchodě vzdala. kde jsi byla v Schopinu? chtěla jsem tam jet, mohly jsem se potkat, já to nakonec zapíchla v C a A u býbalého Carefouru.

berryl
10. čer 2009

byla jsem ve futuru 🙂 fakt jsem nakoupila dobře a jsem moc spokojena, už si to všechno peru

berryl
11. čer 2009

tak od 4h jsem vzhůru! Zdál si mi sen. Byla jsem někde v pralese a pronasledoval mě had. To mě probudilo a od té doby jsem vzhůru :o( dívám se na tv nejdříve doremi teď caruso no děs

endie
11. čer 2009

Nazdar holky tak vidím že jste pěkně nakoupili, taky budu muset zajít si něco koupit ale je mi to líto utrácet za mě když můžu koupit krásne věci Adelce ale musím taky myslet na sebe 😀

Jinak ledviny bolí jak čert, včera se to trošku zlepšilo a dneska to bolí oto víc 😠 jsme zvědavá jak zítra dopadnu

berryl
11. čer 2009

endie určitě si něco kup hlavně Ti to zvedne náladu,já jsem ani nekupovala těhu věci,takže je mužů nosit i po těhu, vše je elasticke nebo taková ta tepláková latka. Právě sedím v tramvaji a jedu za kamarádkou a jejím prckem narodil se ji v říjnu :D

berryl
11. čer 2009

holky kde pak se couráte?
Dan kde jsi?

endie
11. čer 2009

jsem tu ale jenom nachvilku, byla jsem se projít a to jsem neměla dělat, 😠

endie
11. čer 2009

tak co malej špunt?

berryl
11. čer 2009

já jsem byla u kamarádky, malý je úžasný už se moc těším na to svoje miminečko

jinak venku pařák až mi bylo zle

nika
autor
11. čer 2009

ahojki taky jsem tu, ale jdu dělat jahodovou marmeládku tak budu jen nahlížet a novou buchtu co jsem našla recpt.

aha asi neudělám, nechal ajsem recept v práci, jedině že by mi ho endie poslala z emailu halo nejsi tu marode

berryl
11. čer 2009

jééé tak zítra
já jsem měla na snídani jahodovou marmeládu :o)
jinak díky Niki za tu kamarádku 😀

nika
autor
11. čer 2009

hm zítra to nesihnu jedeme na srub a chtěla jsem ji sebou. jedině že se objeví Endie.

nika
autor
11. čer 2009

berryl jo není zač. ještě ti k tomu písnu co a jak.