II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
5. kvě 2009

Já mám vybranou Lindu a nebo Lukáše, ale jen tak bez přemýšlení, manža ještě nic, prý to bude Pepik nebo Pepička 🙂 srandista. A kluk mi řekl že Lindu klidně, že se tak jmenuje jeho holka ve škole 🙂 Holky jsem šikovná, po telefonu jsme trochu opravili kotel abych si mohla torchu zatopit. Jdu vyfotit to nejhezčí co jsem dnes přitáhla domů, jo?

nika
autor
5. kvě 2009

danul sem s tím, myslím s fotkami 🙂

dandulka1
5. kvě 2009

nika - dej vědět až vložíš fotky.....
Verunka je sousedky holčina a je to hezké jméno, říkají jí Verčo nebo Veru.

berryl
5. kvě 2009

Richard Kainer se nám prostě líbil nejvíce, líbí se mi říkat mu Ríšo no u Verunky asi zůstaneme, ale kdo ví

dívalala jsem se teď na jména, manželovi se líbí i Laura, Laurinka, Sifie, Viktorie mi nikoliv

Linda je pěkné jméno žádnou neznám

nejvíce se nám líbí Kristýnka jenže to jsem já a stejné jméno nedáme :o)

endie
5. kvě 2009

my máme Adélku a kluka jsem chtěla Vojtíška ale mám příjmení Vojtičková tak Vojtíšek VOjtíčko by asi neklaplo 🙄

nika
autor
5. kvě 2009

☹ lumpi ptáci, vyhrabali mi věechny truhlíky na balkoně, ach jo. už jim dělám strašidlo a pořídám větrníky. to je na zabití

berryl
5. kvě 2009

aha to by teda moc nešlo to máš pravdu a co Mark Vojtíšek?nebo Radim Vojtíšek mi se hodně líbí Matěj, ale má ho kamarádka se kterou jsme celkem často a ty jsi Endie křestním jak?

nika
autor
5. kvě 2009

já jsem veronika ale všichni doma mi říkaj niko. zvyk a variabilita.

dandulka1
5. kvě 2009

berryl - Richard Kainer zní vznešeně, je to pěkný. A Viktorie Kainerová taky. A co místo Matěje Matyáš?

berryl
5. kvě 2009

no já jsem Kristýna a říkají mi jen Týnko jinak mi nikdo neřekne :o)
Matyas je krásnej, ale je to hodně podobné, necháme Ríšu na tom jsme se fakt shodli hned když jsme před rokem a půl začali dělat miminko a vydrželo nám to až do teď
jsem se smála manžel je Ing a pořád jsem říkala, že malý Richard Kainer bude kandidát věd a doktor,filozof atd až nám tekly doma slzy, protože s tak k vznešeným jménem prý nemůže dělat popeláře ...

dandulka1
5. kvě 2009

No to je jasný.... 🙂

berryl
5. kvě 2009

taky jsem manželovi říkala, že bych chtěla aby malý hrál na nějaký nástroj třeba housličky a chodil do nějakého kroužku, to byl doma oheň na streše, protože manžel je sportovec a chce aby malý hrál jako on hokej, no den nebavky doma, jsme vadní co, už mu plánujeme volný čas chudáčkovi a on pak nebud sportovně ani hudebně nadaný a bude třeba sbírat brouky 😲

salikova
5. kvě 2009

No tak muj tata je byvalej fotbalista a manzel aktivni,takze nas Filipek ma budoucnost jasnou.A holka bude Sara-to jmeno se mi libi uz leta.A prej ze i holky hrajou fotbal...

dandulka1
5. kvě 2009

Tak jsem vložila fota toho nej.... Jdu se umýt a zalezu do pelíšku, jsem dneska utahaná. Celkem sem si přivezla za 600,- plnou vaničku včetně ní. Ale už končím aby když mi řeknou že je to holčička, abych mohla koupit něco růžového.

muckag
5. kvě 2009

Ahojte babenky,prepacte,ze sa vam tu tak vtieram,ale pozerala som si,ze aj vy cakate malinke pokladiky v oktobri.My cakame nase druhe zlaticko okolo 18.10.,este sa mi to stale posuva.Mam doma dcerku Viktoriu,ktora bude mat 17.mesiacikov.A moc nam robi radost a tiez sa tesime na naseho druheho prcka,zatial este nevieme co to bude,ja by som to ani nechcela vediet,ale muz natom trva,ze si dame zistit.Inak ja chodievam na www.mamaaja.sk,zatial sme v oktobri 2009 iba dve babenky,tak ked budete mat cas a chut,radi Vas uvidime aj tam.Tak papa a nehnevajte sa 😝

endie
5. kvě 2009

já jsem křestním Pavla a manža je Robin, jsem chtěla dát po tatínkovi ale bylo mi to zakázano

berryl
5. kvě 2009

no manžel by svoje jméno taky nedal, ale moje prý ano :o) ale to bych zase nedala já 😀 😀 😀

ahoj muckag určitě se podívám

nika
autor
5. kvě 2009

my taky nechceme dát stejné, chtěli jsme dodržet tradici a mít dceru Marušku ale už máme v partě se ktrou jsme skoro každý týden dva Maji, tak po babičce a prababičkce nebudem.

berryl
5. kvě 2009

Maruška a Anička jsou taky pěkné jména, ale je jich teď hodně 😲 😲 😲

muckag
5. kvě 2009

Baby a chcela som sa spytat,uz citite aj pohyby?Ja este ani nie,a neviem kedy presne som citila pri malej,uz si to akosi nepamatam 😝

endie
5. kvě 2009

a nebo je pno Natalek, co druhá kamoška má Natalii

endie
5. kvě 2009

já mám spíš takové žblunkaní ale pravek kopance ještě ne

berryl
5. kvě 2009

já nic ☹ 😒 😠 asi si ještě nějaký ten týden budu muset počkat

muckag
5. kvě 2009

berryl nebud smutna,ani ja este nic,ani zblnkanie ☹ ,asi to este len pride.

berryl
5. kvě 2009

je to divné, čekám miminko,ale nevím o něm jen na tom ultrazvuku ho vidím a vždycky se těším jak malý prcek na večerníček až ho zase uvidím a zítra ho konečně zase uvidím 🙂

muckag
5. kvě 2009

Je to fakt zvlastne,ze este nedava o sebe vediet,dufam,ze je v poriadku,sice dnes som bola u lekara,ale vysetril ma iba tak zo spodu a nerobil mi ultrazvuk,tak dufam,ze je vsetko OK.Sestricka ma zprdla,ze som za mesiac pribrala 3 kila,ze to je vela 😠

endie
5. kvě 2009

kamoška citila kopenačky 18+3tt a další až 23tt, skus si dát kolečko citronu a pak ucitíš prcka jak se tam mrská protože mu to nechutná 😀

endie
5. kvě 2009

já přibrala 3,5 kg za měsíc 😉 celkově už 10 kg a taky sestrička měla kecy

muckag
5. kvě 2009

no ja som zatial pribrala iba 3 kila a uz pindala,ze to nieje dobre pre kosti a ani pre babo,lebo sa potom dusi ☹

berryl
5. kvě 2009

oni jsou strašně chytří, každý přibírá jinak, někdo více ze začátku někdo potom nikdo není tabulkovej