II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
22. čer 2009

co děláte že tak pěkně přibíráte, já ten to měsíc +6 kg, jsem stoho neštastná

kelly1983
22. čer 2009

nika - je to tam díky, ale nesedí to teda 🙂

endie
22. čer 2009

mě to sedí na ty týdna

berryl
22. čer 2009

endie ty jsi přibrala na začátku a my tě doženeme jen se neboj :o)

niki já bohužel nemůže v úterý

adellaide03
22. čer 2009

On byl první test a pak ústní jo jo zkusím se odvolat a uvidíme.
Niky v úterý bych já mohla záleží co holky.

nika
autor
22. čer 2009

tak navrhněte den a čas. já můžu skoro kdykoliv, teda ještě uvidím kdy půjdu na ten test, ale já v po a st můžu od pěti, jiné dny od tří resp. od půl čtvrté.

endie
22. čer 2009

no tak jestli doženet tak to chci vidět už ted mám +16kg a to není ještě konec 😠

nika
autor
22. čer 2009

endie, doženeme neboj. a víš co tu váhu co mám já teď nedoženeš. 😀

adellaide03
22. čer 2009

Niky já se přizpůsobím nemůžu akorát příští pondělí a středu a pak se taky musím objednat na tu cukrovku, ale to bývá ráno takže odpoledne bych pak už mohla.

nika
autor
22. čer 2009

no tak tak to vidím že se domlvíme později co.

endie
22. čer 2009

mě je to taky jedno já můžu kdykoliv 😀

adellaide03
22. čer 2009

Já klidně v to úterý můžu není problém.

nika
autor
22. čer 2009

ale v uterý zase nemůže berryl. co čtvrtek?

nika
autor
22. čer 2009

adell moje nabídka platí s odvozem jen ať víš.

berryl
22. čer 2009

holky tak se domluvte a já uvidím, máme toho teď hodně a prostě příjdu nebo ne

adellaide03
22. čer 2009

Tak my se domluvíme, ale abysme tam třeba nebyly jen dvě. Pro mě může být klidně čtvrtek.
Niky děkuju za nabídku, určitě jí ráda využiju 🙂

nika
autor
22. čer 2009

jojo uvidíme žádné domlouvání moc dopředu nebo se to zaes nevyvede.

dandulka1
22. čer 2009

Ahojky, koukám jak jste se rozpovídali..... endie, holky ted porostou rychleji a opravdu nás doženou.Nevěřím že máš tolik nahoře když vidím tvoje fotky. Kde bys to vzala? Správná váha je kolem 5-6 kilo doted. Nechápu jakto že jste přibrali tak málo. Jakto že jdete všichni na glukosu? Já si nepamatuju že bych jí u kluka měla. Mám další úlovek na malou. Pořád mám ale divný pocit že se doktor spletl a je tam kluk. 🙂
berryl - já všude ukazuju průkazku a jdu hned, i u obvodního mi sestra řekla že se to tak dělá. Jak si dopadla?

dandulka1
22. čer 2009

A vložila jsem fotky jak jsem vypadala před těhu. 🙂

berryl
22. čer 2009

dan moc pěkná postava sluši :o)

aha tak to příště u mudr zkusím

endie
23. čer 2009

nazdar děvčata
mám po kontrole, tak mám + 15kg a sestra zas měla kecy, naštvala mě protože mi nechce dát lístek na peníze, musím si tam pro něho jít až 29. 😠 dřív mi ho udajně nemůže dát, nechápu proč. na další kontrolu jdu 21.7 a už se prý budeme bavit o tom že půjdu na mateřskou

dan: mě to nikdo nechce veřit ale je to tak, pěkne briško máš

dandulka1
23. čer 2009

ahoj endie, oni ho opravdu nesmí dát, říkala jsem sestřičce at mi ho dá, že ho nezneužiju ale prý to nejde, taky chodím až posledního. Taky nevím proč protože kopii nemají tak by jim na to nikdo nepřišel.
Holky tak vybíráme jména. Měli jsme Lindu, Johanku, Elu (Elišku) a Nelu (Nelinku). Už se výběr zúžil na Nelu a Elu. 🙂 Už mě dva dny tak kope že jsem z toho neštastná, bolí mě to a vadí 🙂

berryl
23. čer 2009

mi se strasne líbí Eliška Nelinek tu máme teď strasne moc a co kristýnka :o)))))))))))))))))) dělám si srandu

dandulka1
23. čer 2009

Nemůžeme jména s r, manža r blbě vysslovuje, prý nechce drrrrnčet 🙂 trošku ráčkuje.

adellaide03
23. čer 2009

AHoj holky,
Endi to je teda zlá sestřička, mě moje sestřička dala normálně lístek na peníze už minulý týden a na to, že máš tolik kilo teda vůbec nevypadáš tak si z ní nic nedělej.
Dandul máš krásné věcičky. Mě se teda víc líbi Nela, ale opravdu je jich teď strašně moc. A mě teda mimišek strašně kopal včera a pořát do močáku 🙂

berryl
23. čer 2009

aha tak to jo no snad náš malý Richar Kainer nebud ráčkovat :o)))
adel mi ho taky dříve nedá, tak jdu vždy na kontrolu a za 3 dny si tam jedu znovu pro lístek 😒

adellaide03
23. čer 2009

No tak to jsem opravdu ráda, že mám tak hodnou sestřičku. Jinak jsem vám to tady asi nepsala, že jsem si trochu důrazně popovídala s tchýní ohledně toho ať se na mě neptá u doktorů tak snad už dá pokoj.

petule83
23. čer 2009

Endie kam to dáváš ty kila? 😕 To na tobě vůbec není vidět!!!

Adel a co na to tchýně?vzala to?

Berryl s tím hladem jsme na tom stejně,já zbaštím v devět večer dva rohlíky a o půlnoci mám hlad 😅 A dneska jsem snídala už ve 4 ráno,vzbudil mě hlad 🙂

Holky já problém s lístkem nemám,byla jsem tam 25. a dala mi ho,ale napsala mi tam datum 29.

adellaide03
23. čer 2009

Petul no byla spíš vyjevená a překvapení, asi nečekala, že jí to takto řeknu tak uvidíme jak to bude pokračovat. Příští týden jdu k mudrovi tak se zeptám sestřičky jestli tam ještě byla.

berryl
23. čer 2009

nesmíš se nechat Adel, já bych jí to taky řekla

Peťul asi teď miminko více přibírá a má více hlad nebo nevím, ale jím mnohem více než jsem jedla 😲 😲 😲