II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
2. črc 2009

já zvažuji že tam vezmeme postýlku ačkoli jsem kuovat nechtěli, ještě uvidím, jak se rozhodne manžel.
bohůžel je na táboře, měl přijet ale odsunul to a ještěk tomu jsou odřízlí celý Fulnek a Odry jsou asi zatopené, evakují to tam, ch jo, jeden týden doma druhej na táboře - chalupě naší.

ještě se tam chystám, i ty věci co jsem koupila na mmb jsou tam levnější. ach jo.

nika
autor
2. črc 2009

slevy jsou do konce července, ale už nebudou brát zboží vyprodávaj, ruší to a budou se stěhovat na Slezskou.

nika
autor
2. črc 2009

ani mi nebere telefon, ach jo.

endie
2. črc 2009

jojo taky jsem nakoupila 😀 a ještě tam sjedu asi pro povlečení

endie
2. črc 2009

tak co niki už ses dovolala?

nika
autor
2. črc 2009

ne nedovolala, snad se ozve, věřm že jsou ok, jen není čas.

endie
2. črc 2009

určitě jsou v pohodě asi mají jinou zábavu 😀

nika
autor
2. črc 2009

snad ve zprávdách ukazovali tábor kousek co evakuovali, jsou trochu výše tak snad v poho.

😵

endie
2. črc 2009

taky jsem koukal, děs běs, určo je v pohodě

berryl
2. črc 2009

no oni na slezské mají sklad tam pojedu pro postýlku a komodu
jinak majít obchod ještě v karolíně, ale bez té 30% slevy 😒

no už mám seznam na co všechno tam pojedu

nika
autor
2. črc 2009

berryl v karolíně obchod už není půl roku, ne?

endie
2. črc 2009

ž tam není odst dlouho no ted je tam nějaké hadry

nika
autor
2. črc 2009

berryl i já udělám a vezmu si kalkulačku a vyrazím, pokud to s manželem vyjednám.

postýlku bereš z obchodu se slevou tam? nebo bez slevy.

endie
2. črc 2009

uvažuju o těch polodupkách co ti paní ukazovala 😀

nika
autor
2. črc 2009

endie já je mám, stály mne nové na mmb 109,- jsou skvělé.
já proberu pořádně hadýrky a dokoupím tam co chybí. dle mého měla paní hodně dupajd i v tom regále zasebou, vše ale asi tato značka - tuším Ewa - polské ale krásné.

možná tu postýlku, možná druhu matraci, výplň do peřinek, zda bude za dobrou cenu, a uvidíme co mne ještě napadne, třeba ty capinky maličkosti a tak.

nika
autor
2. črc 2009

no nic kočenky jdu ještě pracovat tak se loučím, krásný večer, a papa a krásný blížící se víkendík 😀

berryl
2. črc 2009

niky tu postýlku a komodu koupíme v tom skladě nemají ji v lase tu barvu co mám v albu! Aha a já myslela že tam ten obchod je :o) jdu spát tak zítra dobrou noc pa pa

salikova
2. črc 2009

Tyjo,holky,já už sem to vzdala a dočitat vás nebudu..Vy pořád nakupujete-TEDA!Já sem teď nějak v nákupním útlumu-vůbec se mi nechce.

berryl
3. črc 2009

dobře ráno opět jsem byla od 3h vzhůru! Pak mi trvá hodinu než usnu. Šíleně mě bolí záda po tom včerejšku a to jdu dneska zase. To je teda život :o) člověk je doma a stejně se nevyspí!

endie
3. črc 2009

dobré ranko berryl tak tojsme dvě dneska byla noc 😒 spát sjem nemohla a pak mě začly bolet záda, tak sjem musela vstát

berryl
3. črc 2009

tak jsem si podle internetových stránek vypsala co všechno potřebuji a vyrazím na nákupy a budu mít všechno :o)

endie
3. črc 2009

já jdu v sobotu do lasa budu mít narozky tak mi mamka dá peníze abych si něco koupila ale její jasné že koupím zas malé, 😀

kaleilah
3. črc 2009

Dobré ranko

😉

berryl
3. črc 2009

endie tak u nás to je stejné co dostaneme utratíme za Ríšu :o)))
kal ahoj

endie
3. črc 2009

já už m,ám jenom 98 dní do porodu, bojim bojim

berryl
3. črc 2009

to tak letí co, nedávno jsme se to dozvěděly 😲

četla jsem, že hodně prvorodičky přenášejí

já jsem byla včera na té kontrole, tak mi mudr řekl, že má malý hlavičku hodně dole, tak se hned i díval jestli se náhodou neotvírám, tak mě celkem polekal, ale vše je v pořádku

endie
3. črc 2009

většinou se přenášejí kluci, holčičky jsou zvědavé a prý jdou dřív

je nestraš 😲 , ještě že je všechno v pořádku 🙂

berryl
3. črc 2009

hm :o) to asi fakt záleží

dandulka1
3. črc 2009

Ahoj holky, přidávám se k vám. Od 2-3 jsem byla vzhůru a od 4-5. Dneska mě i nějak pne břicho a tlak jako když potřebuju na velkou. Ale takový jiný. Už je tu zase vedro ☹ Včera bylo na omdlení, mokro a hic 😝
berryl s tím opalováním máš pravdu, pokud trpíš na strie je lepší neopalovat, pak ti zůstanou tmavé a je to vidět. Já jsem zvyklá být černá každé léto a ted jak mi pomalu vylézá pupík tak je to hrozný, vypadá to jako když v něm mám špínu 🙂 Pokud budete pobíhat po zahradě v plavkách mimo polední sluníčko, tak to nevadí, ale cíleně se opalovat se nemá http://www.budumama.cz/component/content/articl...

Jinak kluk se narodil o 14 dní dřív 🙂
berryl to když má hlavičku nízko, necítíš tlaky do podbřiška? Psala jsi že si přibrala, stejně je to zajímavý jak je to u každé jinak, já už měsíc stojím na váze a přitom jsem se také rozjedla, nebo ani ne rozjedla, ale dám si občas sušenku, nanukáč, prostě trochu mlsám.