II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
11. črc 2009

teda klobouk dolů:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/11858...

tak to já si dolů pořád vidím:o) no bude Tě holit Petr !!! 😀

petule83
11. črc 2009

Ahojky 🙂
Teda Dandulko,to jsi mě moc nepotěšila s těmi předšasnými porody ☹ Já trpím celé těhu na záněty 😖

Berryl takové bříško mít nebudem 🙂 snad 😕 Dneska se mi o tobě zdálo,že jsi byla na nákupech a všem holkám tady z koníka jsi koupila plno věcí 😀 A říkala jsi,že jsi bohatá,že ti to nevadí 😀 To jsou sny co? 😅

Sal zapoměla jsem ti poblahopřát k chlapečkovi 😵

Holky já včera měla divné bolesti,strašně jsem se zlekla 😕 Dělala jsem večeři a vařila jsem u sporáku a najednou mě děsně začly bolet záda(bederní páteř) a šlo mi to do břicha(jako by měla přijít MS).Už jsem viděla ty nejkatastrofičtější konce 😖 Tak jsem to vypla a šla si lehnout,podložila jsem si zadek a dala nohy nahoru a do 5 minut to přešlo.Pak už to bylo dobré.Ale děsně jsem se vylekala 🙄

berryl
11. črc 2009

ahoj Peťulko, to jsou teda sny :o) kéž by to byla realita!!!
no já jsem včera s maminkou šla ven a vyšly jsme schody a schrašně moc mě píchlo v pravo v bříšku, jako by do mě někdo píchnul jehlici, tak jsem se musela zastavit a pak to přešlo a večer když jsem si šla lehnout tak se mi to stalo ještě jednou, dneska už mám klid, ale byla to pěkná bolest!!!

Peťul asi si dlouho stála, nebo kdo ví, hlavně, že Ti to přešlo!!!

petule83
11. črc 2009

Berr a doufám,že už se to nevrátí,fakt jsem se polekala 😖 Berr vadilo by ti,kdybychom začly chodit cvičit od dalšího týdne?Ne teď co bude,ale až ten další.My totiž zítra domalujem a já budu celý týden pomalu uklízet,budu to dělat sama,tak musím pomalu a zabere to dost času,takže bych už to cvičení nezvládla a ještě musím na tu cukrovku.Tak vydržela bys ještě týden?Nebo jestli s Endie chcete,tak běžte už teď a já s váma půjdu až ten další týden.

berryl
11. črc 2009

Peťul ok já jsem teď stejně raději v klidu potom všem co se stalo, ani nesexujeme mám prostě strach!!! tak ok stačí ten další
nechceš jít se mnou do IKEA během týdne?

berryl
11. črc 2009

a nebo to taky necháme až na potom, protože ten týden budu mít taky asi plný práce, zítra jdeme kupovat koberec a budeme pomalu dělat tu koupelku atd.

petule83
11. črc 2009

Berryl tak zajdem ten další týden,i do té Ikei jestli ti to nevadí.Vidím že obě budem mít plné ruce práce 😖 🙂

berryl
11. črc 2009

asi tak nějak 😲

kelly1983
11. črc 2009

Ahojky 🙂

petule83
11. črc 2009

Ahojky Kelly 😵 Jak je? 😲

kelly1983
11. črc 2009

Ahoj Peti, ale jo jde to, jen se mi poslední dobou zdává o porodu 😨 a co ty??

petule83
11. črc 2009

A co se ti zdá,dobře nebo špatně?Mě se zase zdává o kojení,že mám hodně mlíka a pořád kojím 😀

kelly1983
11. črc 2009

no všude vidím jen krev, ale mám pocit, že v těch snech nerodím já

nika
autor
11. črc 2009

ahojki holčiny, takjesm zpět z nákupů doma, uvaleno šíleně penízek az veci ne pro mne ani pro mimíska, kalsika.
ale ji i sobě jsem koupila. leginy a halenku, a 3/4 kalhoty netěhu .-)

kelly1983
11. črc 2009

to je krásný Peti

petule83
11. črc 2009

tak ber kelly,dala jsem to tady pro vás 😵

endie
11. črc 2009

nazdar holky, manža zase celej den v čudu 😠 hlavně že má volno a zítra jde do práce, tak sjem se pustila do melounu sežrala sem 3 kg u televize 🤐

endie
11. črc 2009

jo a v tescu je výprodej, mají tam bodyčka za 57,- krásné s medvídkem Pů vyfotím at víte jak to vypadá jsou roztomilé 😵

dandulka1
11. črc 2009

endie, já taky a ted chodím pořád na záchod, už mě to nebaví se pořád svlíkat a oblíkat 🙂 Já jsem od půl 3 ležela, dostala jsem zase hrozný křeče do podbřišku ale ne bolest ale jako když se mi uvnitř trhá břišní stěna. Už je to dobrý, nevím co to bylo. Hořčík pomáhá, dneska tvrdnutí jen jednou, hurá. Vylezlo sluníčko tak jdu ven zalít kytky.
petule- tu aukci jsem dnes viděla 🙂

petule83
11. črc 2009

endie vyfoť,já jsem na medvídka pú ulítlá 😀

dandulko tak já asi to magnesko taky zkusím 🙂

holky tak berte někdo ten župánek,je nádhrný 😵

dandulka1
11. črc 2009
endie
11. črc 2009

jdu fotit, ten župánek mám pod kontrolou 😀

dandulka1
11. črc 2009

a v albu má 2 krásný next čepičky a capáčky

dandulka1
11. črc 2009
endie
11. črc 2009

tak foto v albu, a v kauflandu mají akci na pampers multipack za 289,- myslím a nebo 249,. ted nevím

nika
autor
11. črc 2009

teda samé krásné věci co.

já taky vyfotím co jsem koupila.

nakoupila jsem sestřenici tričena pro malou v tom sam baby. superní, celem 7 kusů, už jsem je zabalila v po poputují poštou.¨¨

jinak pro nás jsem koupila nůžky na nehtíky v sadě s cvakáčem a pilníčkem, hračku - endie tu hrací kravičku co tam měli, polodupačky, kabátek k polodupačkám k těm s žirafkou, kalhotky do porodky, žínku. toď asi vše.
v shopinu pak v chicu ponožečky, v ikey chránič matrace toď asi vše.

jiank nějáké blbosti v ikea, halenku pro mne a dvoje kalhoty.

jo mají velký výběr těhu kalhot a oblečení v Lasu v 1 patře v té prodejně. a měli tam slevněné tričena za 55,- a další věci, asi se tam taky vyplatí zajít.

endie
11. črc 2009

vyfot, jsem zvědavá, no o kalhotech m iani nemluv dneksa sjem se tak rozčílila nemůžu sehnat kalhoty na sebe, se nevlezu ani do 34 🙄 (42)