II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
10. říj 2009

Nikuš no my bychom to chtěli rozjet sami,hned jak dojdem z té matriky,tak jdem na to.... 😀

Veruš no my budem sexovat až do bezvědomí,pak budu pít ten maliník s hooodně skořicí a uklízet 🙂 Já váhu nevím vůbec,můj doktor mi jí řekl jednou ve 25tt,od té doby nevím

petule83
10. říj 2009

Nikuš dobrá taktika 😀

verusinek
10. říj 2009

Niky díky.... no uvidíme.....
Peti, protože se jdeme fotit 😀 , máme od čtvrtka rozfocený fotky v ateliéru s pupíkem, tak ať to zmáknem dofotit 😀

petule83
10. říj 2009

Verus ahááá,tak to jo 😉 Jůůůů tak nám pak ukážeš? 🙂

nika
autor
10. říj 2009

jojo taky dobrej důvod,

holky stejně ty naše miminka to maj s námi trápení ještě nejsou an světě a my jim to tu lajnujeme podle pravítka, chudáčci.

petule83
10. říj 2009

Nikuš co jsi dělala s tou žáhou? ☹

nika
autor
10. říj 2009

já petul nic, nic mi nepomáhalo, jen sem tam lok piva, nebo pita. a jít to zaspat v polosedě.

ps, jinak ovoce nebyl dobrej nápad - začínám ji cítit taky 😝

verusinek
10. říj 2009

No a Niky má taky pravdu, zítra musíme udělat místo na parkování kočárku ve sklepě a taky konečně nastěhovat postýlku i do ložnice a taky složit kočárek, jsme ho složili , když jsme ho přivezli a pak zase rozložili do krabic, aby se na něj zbytečně neprášilo, takže ho zítra finálně složíme, aby byl pro prďolku připraven.....

verusinek
10. říj 2009

Peti jo jo ukážu to je jasné, jsem zvědavá jak to bude vypadat.... jen škoda, že jsme to nezmákli v ten čtvrtek vše najednou, mohla jsem je mít už doma 😒

nika
autor
10. říj 2009

veru to jsem na tom stejně, udělat místo na kočárek - tzn. odvést kachliky které mémy uložené, a krabice s malováním a zbytky barev. to by bylo za chvíli, pak chci douklízet ten pokojík, musí e tam přebrat ještě nějaké krabice, přeskládat, předělat a vymalovat ta jedna zeď, pak odpoeldne zase manža jde do práce, tak zkusím ukecat naše jestli mi nenastěhují ten přebalovák, tak ho umýt, a připravit na tapetování a dát do něj věci.

pak si plánuji ještě všude celej byt vytřít, když to prý pomáhá 🙂

petule83
10. říj 2009

Verus no jasně,to ještě musíte dodělat 😉

Nikuš tak to je hnus,vždycky jak začla pálit,tak gaviscon zabral,ale teď ne ☹ Bléééééééé 😝

nika
autor
10. říj 2009

já chtěla by manža taky dneska udělal pár foteček, ale fakt byla kosa venku a lilo, takže fotečku v mikině a nepromokavém maskáči asi nemělo cenu dělat. spíš bych ublížila foťáku. 😀

nika
autor
10. říj 2009

já mám i gaviscon i renie ale jak to dám do pusy tak je mi tak zle že raději trpím, fakt to nedávám.

petule83
10. říj 2009

No nic holky loučím se,přišel mi drahý 🙂 Tak papa,hezkou noc a zase zítra 😉

nika
autor
10. říj 2009

petu měj se krásně a také krásnou dobrou noc pa

verusinek
10. říj 2009

Peti dobrou noc.....
Niky no to by bylo aby se nepovedlo vypudit toho vašeho prcka 😵 😵

nika
autor
10. říj 2009

veru uvidíme, prostě ty finiše jsou těžké ze všech pohledů, buď je to brzo nebo akorát nebo později, ale stejně je. ale my to zvládneme na jedničku s hvězdičkou všechny a basta 🙂

salikova
10. říj 2009

Ta berryl se ma!Bych sla taky domu..Nemocnice nejsou proste nic pro me.nika:Ja bych taky zapijela!Zvlast po tom mem dvoudennim vykonu🙂

verusinek
10. říj 2009

Niky 😵 😵 máš pravdu ....

nika
autor
10. říj 2009

sali to věřím neboj zapiješ to láskou k malému, to je lepší 🙂 a nebo na jeho roční narozeniny neboj ono to počká.

jsi velká šikula. klobouk dolů, teď se drž a užívej si to.

nika
autor
10. říj 2009

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/se...
holky to je parádní sada, jen škoda že bílá s modrým, ach jo,

nika
autor
10. říj 2009

holky nic jdu se natáhnout čerstvý vzduch mne zmohl co to šlo jdu čučet na tu primu an ten film.
papa krásný večer a zítra snad pa.

verusinek
10. říj 2009

Niky dobrou noc a hezky si užijte večer 😉

blecha001
10. říj 2009

ahoj holky, tak jsem se dnes zase na chvilu urvala... dneska jsem moc neodpočívala tak jsem urvaná jak borůvka 😀

kuki: no já taky nechtěla nadstandard.. protože kdyby něco, tak ráda jsem cokoli konzultovala... a ohledně návštěv.. holt všem kamarádkám a známým řekni at přijdou až k tobě domů.. budou se ti bouřit hormony, třeba se moc nevyspíš v porodnici - vím o čem mluvím, budeš vyčerpaná .. a hormony s tebou budou lomcovat.. no lepší čím mín lidí za tebou přijde tím líp.. a nemyslím to ted nijak zle. No uvidíš jak se budeš cítit.

berryl: no já taky kojím přes kloboučky, mám od Aventu. A ty jsou dobré, jsou vykrojené na nos a bradičku a malá je s něma spokojená.. spíš ted zkouším i bez kloboučků, protože kdybych někam šla a kloboučky neměla, tak at ji nakrmím, ale ona holt bradavku nechce 😒 ale neboj, se zajedete a bude to OK 😉 držím pěstičky.
spaní na bříšku chválím, líp se ti bude zatahovat děloha a hlavně před kojením se dojdi vždy vyčůrat.. bude se ti taky dobře zatahovat děloha a hodně pij.. tak 4l denně mi říkali.

no jsem vás chtěla dočíst.. je toho moc a už se mi malá začíná ozývat v chůvičkách... tak za chvilu zase poletím... nechcete mi tu někdo v rychlosti napsat co nového, kdo porodil další? co sali?

salikova
10. říj 2009

Blecha:Ja uz!🙂Vcera ve 20:15.Mame Filipka.Porod byl pro me super-nebolelo to,manza byl uzasnej a vsichni kolem taky.Jako pro me nadhernej zazitek.A kdyby to netrvalo 2 dny,tak to nema chybu..Ted sem na sestinedeli a tesim se domu.Uspesne prikladam,ale zacali me bolet prsa,tak mazu a doufam,ze se to spravi...Jinak me vsichni strarili,ze budu prenaset,takze ja nemam doma nic moc nachystano.Mamka dnes zehlila malymu veci a manzu cekaji v po ty finise-priprava postylky a celkovy uklid bytu,dovoz a smotovani kocarku a dodelani dekorace nad postylkou.To sem na nej zvedava!Takze,holky,nic nenechte na posledni chvili!

blecha001
10. říj 2009

sali: jééé tak to GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!! a míry?
to pak tu na Ohradě můžem kočárkovat spolu, co ty na to? Porod nebolel? Tak to máš super.. a jak to, že to trvalo 2dny? 😲 Rodila jsi normálně? Nebylas šitá? Tak to teda všichni kolem mají docela frmol jak tak sleduji.. no jeste že jsem poslechla naše a zařídila vše relativně dopředu.. i když já skoro přenášela..
tak to mám radost, další mimísek na světě 🙂
mě na prsa pomohl hodně olejíček od Weledy a taky bepanthen na bradavky. Dneska jsem zjistila, že je dobrý na bradavky i krém od Aventu, ale ten bude dosti drahý.. ale prý můžeš mazat furt a dítěti nevadí.. ale to si myslím, že ani ten bepanthen.
tak pokud možno krásnou dobrou noc.. já jdu do hajan, než se malá zase probudí, at načerpám síly.. a určo napiš, třeba i do IP.. já totiž net moc nestihám 😒

salikova
10. říj 2009

Blecha:Mne IP pres mobil nejde:(Ale moc rada budu kocarkovat!Se pak musime dohodnout!Jinak mel Filipek 48cm a 2990g.Rodila sem prirozene,i kdyz mi planovali cisare,ale nastrihnout me museli -malej mel omotanou snuru dvakrat kolem krku.Nejvic me prave na tom vsem bolelo to siti.Tak dobrou noc!

dandulka1
11. říj 2009

Ahoj holky, jsme od včera doma. Chtěla jsem vás dočíst ale nejde to. Malá má 2420g. V nemocnici jsem se pohádala, protože mi denně říkali že domů nemůžem, že hubne, já brečela proč s tím nic nedělají a prý musím být trpělivá, že to přijde. Vypila mi kolem 25. Pak přestala chtít prsa úplně takže s nima mám ted trápení. Všimla jsem si že má bílý jazyk a pusinku tak jsem tak dlouho otravovala až zjistili že chytla afty a má plné patro. Natřeli jí genciálkou a najednou začala pít 45 a přes noc přibrala. Doma se budí každé 2,5 hodiny a cpe se jak o život. Všichni tam byli hodný ale to nestačí. Až ted po 10 letech mi jedna stará sestřička poradila co s prsama když tvrdnou a dělají se bulky.

Holčiny, všem gratuluji, co mi psala berryl tak sali a endie jste už maminy. Odpol.přidám fotky, jsem ráda že jste v pořádku a že vás mám. Jinak hormony se mi probudily až po porodu, takže brečím i když mi něco upadne, i když mám radost, prostě průběžně. Doktor říkal že šestinedělí je zvláštní období ženy, tak at tatka uklidnuje, objímá, protože déle jak 6 neděl to stejně nevydrží 🙂

Po 6 nedělí mám jít na sterilizaci, prý to mám ve břiše špatný, po tom prvním císaři mám prý přirostlý močák k děloze.

Jinak mám jíst vše (jen ne to co přímo nadýmá - hrášek, květák...) ale pokud to bude třeba v polívce tak to nevadí. Mám jíst i čerstvé pečivo a vyřadit jen to po čem bude mít malá bolení.

dandulka1
11. říj 2009

bleška - po kolika hodinách kojíš? A spíš přes den?

berryl
11. říj 2009

jeee Dan ahoj později napisu svůj první den doma,chytla mě zimnice hormony hrůza odpadla jsem musel se o vše postarat Rada nešlo mi vsvát z postele,otekly mi nohy,malém jsme jeli do nemocnice,opět modlení zatím pa