II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
9. lis 2009

Holky to je fofr, v pondělí jsem zažádala o porodný a už ho mám na účtě 😲

berryl
9. lis 2009

to je super
musím si to jít taky vyřídit

adellaide03
9. lis 2009

Jo holky boby byly fakt zajímavé a další sranda byla že jak u nás byla ta sněhová kalamita tak nám nesvítily astále nesvítí pouliční světla takže se muselo ještě svítit baterkou. No ale jak říkáte člověk to přežil a hlavně že teď už máme naše uzlíčky u sebe. Malého teď zase trápí bříško.
Pokud jde o to zhodění malý zhodil v porodnici holky půl kila byla veliký 3700 a pak měl jen 3195, ale ten minulž tžden měl 3650 takže je šikulka.

petule83
9. lis 2009

Holky jak tak koukám na ty naše prcky,tak mám pocit,že jsou všichni podobní na tatínky 😲 Akorát u Endie se mi zdá,že je malá podobná na ni.
Týnko malý je ne že podobný na Toma,to je prostě Tomáš v miminkovském vydání 😀 Ze mě nemá ani prd,leda tak chlupatý bude po mě,na uších má černé chloupky 😀 Já už jsem říkala,že jsem ho akorát odnosila a porodila,jinak ze mě nemá nic 😀 No ale uvidíme,třeba později povahou bude po mě 🙂

Týnko a přikládáš často?Já bych asi často přikládala Ríšánka k prsu,pij smetanu,hodně konzumuj mléčné výrobky,já ještě k tomu piju čaj pro kojící matky a gravimilk.A není možné...Hlavně v klidu sluníčko!

nika
autor
9. lis 2009

jsem zpět 🙂 tak jsem přibrali další 100g není to moc ale pokud je malá spokojená, čůrá a vše Dr. říkala že nevadí, na další poradnu až za 14 dní. jsem ráda.

adel my shodili v porodnici jen necelé 200g. ale hlavní je že do 3 týdnů máme porodní váhu zpět, a to máme.

nika
autor
9. lis 2009

Týnko u mne určitě melta s mlékem, to je životabudič na mléko.
a přikládej malého často.

berryl
9. lis 2009

zuzi kde jsi?asi Ti kluci dávají zabrat co?

adellaide03
9. lis 2009

Niky jo to je nejdůleřitější.
Já jsem teď úplně vyšťavená. Malý brečel od deseti hodin do teď a já už nevěděla co s ním dělat, přebalený, nakojený byl a nic, teď jsem mu dala ještě trochu cucnout a zatím spí tak snad se trochu najím.

berryl
9. lis 2009

no jo jenže já mléko ani mléčné výrobky nemůže :O(
piju hodně čaje, vodu atd. Měla jsem mléka hodně ach jo přikládám často a hl. odstříkávám

nika
autor
9. lis 2009

tak meltu bez mléka.
tak kdyby závisela tvorba u mne na odstříkávání tak jsem dávno v háji, mne to nejde a asi ani nepomáhá. prostě malá je nejlepší odsávačka 🙂

berryl neboj zase budeš mít dost.

petule83
9. lis 2009

Týnko neboj,to zase naběhne!To je škoda,že nemůžeš mléčné výrobky 😒

Adélko,mě dneska Vojta taky pláče,zase prdíky.Teď už konečně spí,ale ve dvě by se měl opět budit na kojení,tak uvidíme.Snad potom nebude plakat,potřebuju žehlit,mám už tady horu prádla 😖

Holky mě je pořád zima,co nejsem těhotná 😝 V noci spím úplně totálně zabalená do deky,jinak mrznu.Ale zase se nemůžu více navléknout,protože pak se potím 😝

berryl
9. lis 2009

niki meltu piju hned si jdu udělat 😀
přestalo pršet, Ríša se napapal a vyrážíme na hodinku ven na vzduch
zatím pa kočky

kukinek
9. lis 2009

Ahojtw holky,
to teda bylo dočítání 😲 Od rána se tím s přestávkama prolouskávám 😀 Malá mi nedopřeje 😀

Adel..tak teda cesta do porodky fakt hustá 😲 a s tím císařem asi jak píše petul, kdo ví,jak dlouho by ses trápila,kdybys rodila normálně..

Jinak my už jsme s manželem prdoví mistři,fakt 😎 Jedeme koloběh - laktobacilky 2x denně, masírování, Pupík, teplá koupel, rourka a furt dokola. Je to mazec ta kolika, mamka včera říkala,že to má po mě, že jsem na to trpěla..Takže stejně jako u ostatních - malá je celý manžel,ale jako úplně, jenom po mě má pipku a koliky 😀 😀

berr..ten gravimilk je fakt dobrý a můžeš ho zalít i vodou,bez mlíka,tak zkus k meltě i tohle..jinak s tím nevyspáním asi fakt dost dělá to kojení,protože tím pádem mě manža v noci nijak nezastoupí, hnal se teda párkrát k přebalení,ale já jsem ráda, když spí,když chodí do práce,tak ať je vyspaný..Blbé je, že já přes den skoro nespím, poveldo sem i to tam maximálně 2x, jinak jsme marná,jsem aktivka a večer padám na hubu 😒

Tak sjem hromadně oblezla alba a musím říct,že se ty naše mimina mění snad ze dne na den 😲 A jsou strašně kráááásnýýýýý 😵 😵 😵

nika
autor
9. lis 2009

😉 tak já se stihla najít, a nakojila jsem a teď malá brouká v postýlce 😉

dandulka1
9. lis 2009

Tak já jsem ted na 30 min.chrupla. Potřebuju spát jinde než malá abych se přes den vyspala ale to se bojím abych jí slyšela. Malá taky nějak zlobí,nelíbí se jí nikde,sice nebrečí, jen se mrská a knourá ale nechce být už ani na ruce, je protivná. Dneska spí potřetí po hodině. Stihla jsem si aspon uvařit špagety. Nebaví jí to ani v postýlce, ani v lehátku.

adellaide03
9. lis 2009

Ach jo malý zase brečí, já už nevím co s ním ☹

nika
autor
9. lis 2009

adel hlavně klid, jestli jsi nerovzní že jsi sama tak to přenášíš na malého ☹
já pomalu balím, ani nevím co vše vzít. ach jo.

adellaide03
9. lis 2009

Jo Niky já jsem docela v pohodě, ale spíš si myslím, že ho bolí bříško

nika
autor
9. lis 2009

chudáček, už je to lepší? mi se malá právě probouzí, spala od tří, od dvou koukala v postýlce na hračky.

adellaide03
9. lis 2009

No teď přišla z práce mamka tak je hodňoučký 🙂

nika
autor
9. lis 2009

tak to je krásné.

adellaide03
9. lis 2009

No to moc krásné není, ale tak snad už ho to netrápí a bude v noci hodný

berryl
9. lis 2009

ahoj holky, my byli venku od 2h do 5h bylo moc příjemně, byla jsem s kamarádkou ta taky vozí kočárek a potkaly jsme další maminky s kočárky a pokecaly, no pohoda
teď jsme dokoupali a malý se vzteká v lehátku moc se mu tam nechce být

kuki já přes den taky nespím a pak jsem hotová, já totiž přes den neusnu, prostě to neumím
manžel kdysi dělal brigádně noční v kasínu a ještě i teď chodí, takže je na noční vstávání zvyklý, vyspí se i v sedě :o)))

salikova
9. lis 2009

Tak sem se konečně dostala k počítači - dneska nějak nestíhám..Filip mi dnes koupil bonboněru , tak už není 😅

blecha: jojo, byli sme v Motole - no, byla sem tam jak v Jiříkově vidění - sem nevěděla kam a co mám dělat - no připadal sem si dost nemotorně teda, ale zvládli sme to!

Jinak cesta autobusem tam hrůza - nevychytala sem nízkopodlažní a všichni nastupovali zadníma dveřma, aby mi nemuseli pomoct, tak sem tam dozadu musela volat, jestli bymi někdo nepomohl - no děs! Já odtahala v MHD už tolik kočárků a vůbec se mi to nevrátilo!

blecha: A v kolik deš k doktorce? Já bych tě počkala před vchodem a mohly bysme se někam projet - pokud nebude pršet..Co ty na to??

berryl
9. lis 2009

sal to jsou teda lidi,už teď se děsím cesty autobusem az budu muset někam vyjet!

blecha001
9. lis 2009

berryl: aj mě... a jak bylo po obědě přijatelně, tak šel M. s malou ven a já šla do hajan. Jsem v posled.době tááák unavená a to mě zítra čeká dlouhá cesta.. tak na nás mysli 😉
uvidíme se určo příště, slibuji... to už prckové budou větší, budem zajetější a bude to vše na pohodičku.
pij smetanu každý den to mi poradila ta laktační... taky piju laktační čaj od Grešíka, jez maso a vývary, hlavně musíš být v klidu, žádný stres a odpočívat jak to jde. No mě se to radí co? 😅
jo a hlavně s tím pitím by se to nemělo zase tak přehánět... tak ty 3l ale když piješ více, tak to má prý opačný účinek na to pozor!

dan: no tak to se taky musím podívat, ale u mě to tak rychle teda nešlo..

adel:jj tak to je šikulka.. po mamince 🙂 No přesně jak píše Niki.. bylas nervozni a malý byl nervozni taky.. jste spojené nádoby.. jak přišla mamka, tak ses zřejmě sama uklidnila, že už nebudeš na něj sama, malý to vycítil a taky se zklidnil 😉

niki: tak to jsem taky ráda... jen tak dále holky 😉

kuki: to se dává 2x denně ty lactobacily?

sali:no to bychom mohly...mám to ted vedle v pokoji jak spi malá, nechci štrachat, pisni mi to prosím jeste do IP abych nezapoměla a domluvíme se. Kontakt na mě máš? Bylo by to fajn zakočárkovat, už se těším.
A kdy máte dalíš kontrolu na kyčle?Taky chodím do Motola a my jdem 18.11. na další ko tak jsem taky zvědavá.

tak já se jdu věnovat ještě našim když zítra odjíždíme, už se neuvidíme... až pak na vánoce a to záleží jaké budou cesty zda si troufnu no.
tak zatím papa

adellaide03
9. lis 2009

Bleško no asi na tom něco bude. Teď už krásně spinká tak snad to vydrží po většinu noci a zítra už to taky bude lepší.
Všem přeju pohodovou dobrou noc.

nika
autor
10. lis 2009

ahojki holky jdu se rozloučit frčím k našim, teda nemám dobaleno a malá ne a ne usnout. a noc ta byla krizová, od půl jedné do půl čtvrté jsem nespala. nakojila jsem dala příkr meb malá pořád hledala u prsa spala. a ona se pak poblinkala. tak jsem pak uspávala. no síla.

mějte se tu krásně, kdyby něco jsem an mobilu papa

berryl
10. lis 2009

dobré ráno,naše noc plná prdu.pláče,nic nám nepomohlo,usnul chudácek vyčerpaním. Včera celý den i méně papal. Blesko příjemnou cestu. Niki užij si to u vašich a pak hned nápis az budes doma nebo písni sms.

nika
autor
10. lis 2009

berryl díky, malá mi usla až teď tak dobaluji a musím využít že spí, ještě zastávka ve městě pro postýlku a pak alou k našim. tam navštívím obchod a dokouím věci, neci sebou tahat vše.