II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
6. kvě 2009

niki teda to je pořádnej chlapík

nika
autor
6. kvě 2009

dandul je to z odkazu, zkusím to najít ve sterém kompu, sice zkolaboval ale pokusím se ti to najít.

nika
autor
6. kvě 2009

takjsem to našla.
http://www.babystrology.com/baby-tools/baby-tic...

dopíšeš datum poslední MS a tuším ještě něco a pak celý ten kod doel v tabulce zkopíruješ a dáš do svého nastavení v albu.

nika
autor
6. kvě 2009

tak už jsem si vzpoměla.

dopíšeš posední MS a pak označíš ten html kod, pak si otevřeš album tak kde to chceš dát, a dáš zjměnit údaje, vložíš, kde by jsi jinde psala do alba text - povídání. a je to.
když na to klikáš- pak hotový obrázek mění se týdny a dny od početí a do porodu

endie
6. kvě 2009

niki čaoooo 😀

já se snad učurám 😕

dandulka1
6. kvě 2009

Jé už to mám, děkujůůůůů!

nika
autor
6. kvě 2009

eniii ahojki

dandul není zač

nika
autor
6. kvě 2009

dandul krásný účes taky se chystám něco s tou kšticí udělat, ale není čas zavolat a objednat se, natož tam dojít.

berryl
6. kvě 2009

dandulko ty vlasy máš super, moc Ti to sluší :o)

Niki tak jsem si to tam vložila taky, holky úplně stupidní dotaz, když v albu píšu tak se mi to píše prostě v kuse nejdou mi odstavce poradíte ???

endie
6. kvě 2009

dandul? vlasy super

jo beryll tak to taky nevím 😖

nika
autor
6. kvě 2009

beryl já tam nepíšu ale jde to, určitě. píši si deník ve wordu, ale něják opomíjím, nestíhám prostě, je toho něják moc, pořád někde trajdám a taky práce, dnes jsem si posteska že nejsem doma. ael jen chvíli, že.

berryl
6. kvě 2009

zkusím to, protože už mě to štve :o)
já jsem teď úplně ráda, že jsem doma, protože se mi chce hodně a často spát, tak si vždycky třeba jen na hodinku lehnu a chrupnu

nika
autor
6. kvě 2009

holky vy jste tak šikovné. já původně chtěla psát deník fyzicky papírový ale opravdu nestíhám 😀 už pátej den začínám dělat tu podložku, o víkendu jsečm zase pryč, ael zařekla jsem se že pojedu dom v so večer z chaty a něco vytvořím to prostě pořád nejde.

mám plné víkendy do půli července, pořád někde trajdáme, ach jo.

dandulka1
6. kvě 2009

Díky za pochvaly, abych nebyla namyšlená 🙂 🙂 Teď mi volal manža, zítra přijede tak budu spát asi v sedě abych se nerozcuchala 🙂 Mám blbý vlasy, stačí mlha nebo se spotit a mám to vlnitý. Ale ta žehlička je supr věc.

nika
autor
6. kvě 2009

dandul coz toho já jemám rovné a taky děs. nikdo si nevybere, ale jsem ráda za to co mám,už jsem si zvykla

dandulka1
6. kvě 2009

berryl už je ti líp?

dandulka1
6. kvě 2009

Holky vyhrála jsem v aukci těhu tuniku, vložím foto.

nika
autor
6. kvě 2009

já si včera objednala kalhoty a asi nebudou, ach jo moje smůla

berryl
6. kvě 2009

dan to jsme na tom stejně, teď jsem si koupila šampón od Gliss Kuru je fialový a je na rovnější vlasy až 24hodin a k tomu jsem si koupila uhlazující krém(taky fialový obal) na nepodajné, vlnité či krepaté vlasy a je to super fakt doporučuji, jen to v masýruješ do vlasu a pak je začneš upravovat, já je vyfoukám, většinou hodím takové ty veliké natáčky tak na 15min a pak vyžehlím a jsem kočka a hlavně to vydrží i druhý den, což byl přestím problém
jo a šampón i kůra(krém) nejsou drahé

dandulka1
6. kvě 2009

nika - já sem si vždy přála ty těžké tvrdé z reklamy na šampon 🙂 kde hodíš hlavou a spadnou ti zpět...

dandulka1
6. kvě 2009

Já mám Glis kur poprvé na doporučení kamarádky, žlutý průhledný s nějakým olejem a jsem spokojená co se týká zdravý vlasů (teprve 3 týdny) ale nejsou tak suché. Na ten fialový kouknu. A lahvička je průhledná nebo ne?

dandulka1
6. kvě 2009

Aha, děkuju. Zítra jedu nakoupit tak kouknu.

dandulka1
6. kvě 2009

berryl - koukala jsem na tvojí novou foto, prosím tě co to je za polohu 🙂

nika
autor
6. kvě 2009

dandul pěkná tunika
🙂

nika
autor
6. kvě 2009

holky no nic blíží se devátá ja valim do pelechu odpočívat

berryl
6. kvě 2009

je tam bobek pěkně zalomený co? nevím je vzhůru nohama asi už chce jít k mamince

já měla nejdříve ten žlutý gliss kůru max.spokojená a teď mám ten fialový a nemůžu si ho vynachválit, šampón je průhledný obal ten krém ne, ten je fialový obal

dandulka1
6. kvě 2009

🙂 trénuje, aby věděl jak se včas otočit.... zítra si ho koupím, šampon mi dochází.
Holky mám intimní otázku - holíte se dole? ted jsem se sprchovala a holila a myslím že za měsíc už se tam nedostanu.

berryl
6. kvě 2009

no já se holím, ale nedělám si s tím hlavu pak mi bude muset pomoc manžel a jak ho znám tak se zlobit nebude :o)

dandulka1
6. kvě 2009

Můj se taky zlobit nebude, ale budu se stydět 🙂 Jdu zalehnout, už jsem dlouho nešla spát po obědě a nějak se mi to nakupilo. Hezký sny.