II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
23. črc 2009

dám si oběd a půjdu si lehout :o)

známá měla taky laktačku a prý mazec 😲

endie
23. črc 2009

no tak to je super, j ákterá budu sama pecka 😒 sice manža jak přijede domu tak říkal že od pátku do neděle se bude starat on at si odpočinu a první měsíc se stěhujeme na barák ka nšim aby mi mamka pomohla ale pak to bdue všechno na mě a bojim abych to zvládla

petule83
23. črc 2009

No já jsem zvědavá jaký v tomhle bude ten můj chlap 😕 Ale já ho nechci tímhle zatěžovat,ať se vyspí,přece jen ráno vstává do práce.

endie
23. črc 2009

já si mylsím že se ti chlapy naši budou snažit, ale jak sjem viděla toho mého jak sme byly za kamoškou v porodce a ted donesly Natálku a on koukal a nechapal a pak nanás to bdueme mít taky takové malé 😀 tak sjem mu řekla že ne že vyprdnu 6 leté dítě😀 prý sebude bát malou vzít do ruky aby jí něco neudělal 🙂 ale jak si ho vycvičím tak ho budu mít

berryl
23. črc 2009

no já už teď vím, že mi ten můj bude hodně pomáhat, on prostě takový je, sám doma vypere, pověsí, zajde nakoupit atd. tak uvidíme, samozřejmě chodí do práce, ale o víkendu budu moc ráda, za pomoc, chtěla bych aby večer koupal, nebo uspával ať si za celý den můžu odpočinout

salikova
23. črc 2009

Dan!Nestras!Ja sem z toho ted uplne rozhozena!!!Asi si ho fakt necham v tom brisku...

salikova
23. črc 2009

A s tema vedrama-ja teda musim zaklepat-vubec mi to nevadi..Navic,jak sme ted na chate,tak sme na horach a je tu krasnej cerstvej vzdousek!

dandulka1
23. črc 2009

Nechci vás strašit. Někdo má štěstí a mimi krásně jí a spí, je to hezký mít miminko 🙂 U nás ten mozol vylezl, byla jsem na poště a je děsně. Manža přišel z práce tak si dal kafe a já nanuka.

dandulka1
23. črc 2009

holky, hezké a levné věcičky - http://www.mam-shop.cz/

endie
23. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=XkXeb2UA3zc

brečím u toho jak kráva, to je tak pěkné

nika
autor
23. črc 2009

čuko

salikova
23. črc 2009

Ahoj,nik!Tak jaks prezila dnesni nejteplejsi den v roce?

adellaide03
23. črc 2009

Ahoj holky,
jak se vám dařilo při dnešním vedru? Já ho skoro celý prořila u bazénu a u nás tady máme lesy tak určitě nebylo takové velké vedro jako u vás ve městech. A c o mimišci v bříškách jak to snášejí?

salikova
23. črc 2009

My sme OK🙂Ale prave tu mame taky horsky vzduch,takze parada.To ve mestech musi byt peklo!

adellaide03
23. črc 2009

Tak to je bezva Sali. Ano v těch vedrech se určitě dnes nemohlo dát vydržet a obzvlášť my těhulky.

salikova
23. črc 2009

Vsak taky byly zalezly doma-ze?Berryl,endie,petule..Ted je podezrivam,ze vylezly na spacir-jak poprselo,tak se uplne procistil vzduch...

nika
autor
23. črc 2009

holky u nás je děsně, venku se sice zatáhlo ael je tam pořád 31 ve stínu doma cca 33 je to vyhřáté, chtěla jsem jí zametat a vytřít ale nedávám to.

nika
autor
23. črc 2009

potím se i při psaní na pc 😀

adellaide03
23. črc 2009

Niky tak u nás je venku "jen" 28 mě se to zdá jako děsné vedro, ale oproti Tobě to je zima.

nika
autor
23. črc 2009

tak jsem to vysála a vytřeal, o krapek lepší vzduch v bytě, ale je na mi na umření, přes den bylo samo hůř. musím jít balit, ale vůbec se mi nechce. ach jo.

berryl
23. črc 2009

ahoj holky tak já to prospala a vzbudil mě az manžel! To jsem zvědavá jak budu spát v noci jsem totiž vyspana

nika
autor
23. črc 2009

berryl ael zase v noci bude lépe, ikdyž ti to nezávidím. neboj dospíš jiný den.

salikova
23. črc 2009

Tak to ja bych spala treba celej den!U nas je 20stupnu...

nika
autor
23. črc 2009

prváě jsem se šla kouknout na balkon, tak teplota venku 29,5, vevnitř 29,7 a venku právě kape deštík tak 5 kapek na metr čtvereční 😀

berryl
23. črc 2009

tady už trochu fouká,ale my máme puštěny větrák bo v bytě to je šílené a tady nekape

adellaide03
23. črc 2009

Tady taky nekape 😀

berryl
24. črc 2009

ahoj holky tak jsem usnula az po 3h jsem vyčerpána,tak budu jeste polehavat,manžel mi donesl snídani do postele,tak se nemusím hýbat :o)

berryl
24. črc 2009

už neusnu ach jo a zase ten pařák 😒

adellaide03
24. črc 2009

AHoj holky,
Berr to jsme na tom stejně taky jsem toho moc nenaspala. Nejdřív bylo vedro tak jsem nespala, pak bouřky to jsem taky nespala a pak jsem zase musela na záchod no dnešní noc fakt o ničem.
U nás je dneska taky teplo, ale není takový pařák jako včera což je super. To je od manžela pěkné, že Ti donesl snídani až do postele.

berryl
24. črc 2009

tak to je stejné jak píše, teplo, pak kravál z bouřky, pak wc, pak hlad, celá spocená hrůza a děs!!!
jenže teď už nemůžu usnout a večer se jdu posadi s lidma z práce, tak jsem zvědavá jak dlouho tam vydržím, ale asi moc ne ☹