II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
27. črc 2009

No,cola je dobra.Ale jestli ti je hodne spatne od zaludku,tak by nebylo od veci se vyzvracet-to se pak ulevi..

salikova
27. črc 2009

Tak sem prave dodivala Jak se stavi sen-zarizovali tam detsky pokojicky.Ach jo-taky bych chtela zarizovat!Ale mame 2kk,takze nic-jen takovej detskej koutek s postylkou u nas v loznici..Tak dobrou noc vam i mimcum!A endie-at je lip!

dandulka1
27. črc 2009

Taky vás zdravím. Půlku postýlky mám natřenou. Jeli jsme schánět podlahu tak jsem utahaná a oteklé nohy, bylo parno.A ještě jsme předtím s rodičema snědli půlku melouna tak jsem vymetla každé wc. Nikdy jsem na to netrpěla ☹ mám zaryté žabky do nártu, úplně odřené. Koupila jsem tapetu na hlavní zed v obýváku tak mám radost. Podlaha bude horší, máme obývák 63 metrů čtverečních. Teda i s jídelnou a kuchyní. Od včerejšího tvrdnutí nosím pás, je mi vedro ale je mi líp když ho mám celý den. Dneska jsem byla oteklá i v obličeji, i manža si všiml že nejsem v pořádku. Ted už je dobře. A co ty endie, je lépe? Byla jsem odpol.u sousedky, malá jí po šestinedělí spí celou noc! Nakojí v 10 a pak ráno mezi 5-6, prdíky jí přestali, prostě zlaté mimino.

berryl
27. črc 2009

niki děkuji za radu,vyzkoušela jsem a je lépe,teď už ležím v pelíšku. Endie doufám,že Ti ráno bude lépe,dej vědět. sal nás malý bude taky s náma v ložnici,takže zařizovat taky nebudeme :(

salikova
27. črc 2009

Hm.To se sousedka ma!Te obdivuju-ja takovyhle veci nakupuju jen s manzelem-ja vybiram a kombinuju a on ty moje predstavy plni,je to muj kutil sikula🙂

dandulka1
27. črc 2009

sali malá bude taky s náma a až začne chodit tak půjde ke klukovi do pokojíčku na válendu, sice máme velký dům ale nejsou koruny tak pokojíček bude dlouho jen jeden a kluk nadšený až mu bude hrabat do věcí 🙂 Už jsme utratili hypotéku a máme teprve půlku bytu hotovou. Máme stejný vkus takže není problém něco koupit bez sebe, ale tu tapetu už viděl, mám jí vyhlídlou dlouho. On nemá představivost, já když mu řeknu jak chci obývák tak to udělá ale neumí si to představit hotové ale je moc šikovný. Ted sám vyrobil schody do patra, vše si nastuduje na netu. Zrovna je u truhláře a vyrábí schodnice. Truhlář jen dohlíží a on si je dělá sám aby jsme neplatili práci ale jen materiál.

dandulka1
27. črc 2009

Jdu do hajan, papa.... musím si taky podložit nohy, bolí mě lítka.

salikova
27. črc 2009

U nas je to stejny.Jeste ze mame takovy sikuly🙂 Tak dobrou a poradne se obe vyspete..

dandulka1
28. črc 2009

Ahoj holky, noc stála za prd, každou chvilku jsem byla vzhůru a břicho mě bolelo v každé poloze, ale celé, malá snad přes noc vyrostla o 10 cm. Už tu straším ☹ a prší.

adellaide03
28. črc 2009

Ahoj holky,
Danudl tak u nás je stále nádherně, nebe bez mráčku a noc u mě byla dnes vyjímečně dobrá. Na wc jsem byla jen jednou a pak jen spala. Třeba si zdřímneš za chvíli nebo po obědě když prší.

berryl
28. črc 2009

dobré ránko, právě jsem otevřela oči a jsem parádně vyspaná, spala jsem po dlouhé době celou noc 🙂 🙂 🙂

Dan tady je krásně a bude zase pařáček.

adel ahoj

petule83
28. črc 2009

Ahojky,dneska asi zase bude vedro 😠 Já taky spala celou noc,až jsem zaspala i to,že se mi chce čůrat a šla jsem až ráno a to už jsem byla přeplněná a močák bolí,au 😖 Holky já mám pocit,že teď počínaje sedmým měsícem to mimi vyrostlo najednou děsně.Jakobych nosila v břichu balvan 😅 I ostatní mi říkají,že jsem hodně porostla 🙂

Včera jsme dovezli domů postýlku,tak bude teď hezky odpočívat ve skříni,než ji začnem skládat a to má ještě čas 🙂 Jo a my taky nebudem mít zvlášť pokojík pro prcka,bude s námi v pokoji.
Holky jak to pak budete dělat s kočárkem?Na léto asi budete kupovat golfky,né?A co pak?To budete mít kočárek na necelý rok? 😕

Endie bobku snad už ti je lépe!

salikova
28. črc 2009

Ahoj!Ja spala taky super..Petule:Ja mam vybrany kocarek Atlantic Espiro,coz je dvojkombinace,ale na leto budu asi stejne jeste dokupovat golfky-holt Praha je Praha a budu potrebovat neco,cim se budu moct lehce probojovavat temi vystresovanymi davy..

petule83
28. črc 2009

Ahoj sal a co pak s tím kočárkem?

adellaide03
28. črc 2009

Holky takový dotaz nevím si už rady a nevím kdo by mi poradil. Myslela jsem, že bych se poradila s prodavči, ale nevím většinou se snaží jen prodat a zdali se to pro mě OK nevím. Nevíte náhodou jaký kočárek je vhodný do terénu tady k nám do hor? Dívala jsem se na netu, ale pořádně si nevím rady 😒

salikova
28. črc 2009

Petule:No,ja si ho necham zase pro druhyho prcka a pak pro tretiho🙂...Ad:No,mel by mit ty predni kolecka otocny a nejaky poradny gumy,jinak ja taky moc nevim..Mne se moc kocarky nelibi a ja si proste zamilovala ten Atlantic a pres to nejede vlak.

endie
28. črc 2009

ahoj olky

tak sem po injekci proti křečím, noc byla děsná nevěděla sjem co dřív ejstli zvracet a nebo lítat na záchod, děs, jestli to do zítra nepřejde tak budu chodit na nějaké injekce

petule83
28. črc 2009

Endie to je děs ☹ A z čeho to máš? 😕 Si něco špatného snědla?

petule83
28. črc 2009

Sal jůůů tři děti? 😀 My plánujem určitě taky druhé,ale až tak za 4-5 let.
Adel no já ti asi neporadím,vůbec netuším 😒

salikova
28. črc 2009

No,treba me to jeste prejde🙂Ono to zalezi na byte-jestli budem mit vetsi,jak rychle bude to dalsi,ale chtela bych mit druhe brzy...Endie,chudatko!Z ceho to mas?

dandulka1
28. črc 2009

Tak už tu máme taky pařák. V půl 8 jsem usnula a v půl 11 vstávala 🙂 Jak pršelo tak se hezky spalo.
endie - z čeho ti je zle? Nemáš tu koliku co jsem měla před 3 měsíci z paštiky? měla jsem křeče, průjem, nafouklá, děs.
petule - já mám velký kočár s nafukovacíma kolama do terénu a do sněhu, tady na vesnici potřebuju kola jak od traktoru a k tomu mám trojkolku Jané ale s autosedačkou matrix - jde položit do roviny když dítě usne. Podvozek bude na trvalo v autě a sedačku budu nosit z domova - k doktorovi, na návštěvu, na nákup. Na jaro potřebuju sporták na brusle, takže teprve po zimně začnu vybírat. Kočárky prodám přes mimibazar jak jsem je koupila.

dandulka1
28. črc 2009

petul mám stejný pocit, fakt jak když vyrostla o 10 čísel a jak když mi do břicha zašili míč. Panimáma pořád říkala že nemám břicho a včeera mi řekla že mi pěkně vyrostlo.

endie
28. črc 2009

vůbec nevím s čeho to mám, holky co na teplotu 36.7

dandulka1
28. črc 2009

endie nic, to není teplota, až od 37.5. Můžeš paralen.

petule83
28. črc 2009

Endie tak máš možná nějakou virozu co? ☹

endie
28. črc 2009

jsem to blbě napsala 37.6, udělám si oblkladys octu pak skusím paralen a jestli to nezabere tak jeden na pohotovost

berryl
28. črc 2009

Endie to mě mrzí!!!

já byla venku, ale počasí mě zahnalo domů a teď jsem dorazila, ale i tak jsem hodně unavená a uchozená
ještě mi přijede kamarádka, takže toho dneska budu mít až nad hlavu

petul já mám taky 2 kombinaci hluboký kočár a pak to přehodím na sporťák a časem koupím jen golfky, já mám půjčený kočárek od švagrové, takže ho pak vrátím kdyby byl můj buď ho prodám nebo schovám

nika
autor
28. črc 2009

ahojki vespolek kočenky 😀

salikova
28. črc 2009

Endie,jestli ti nebude lip,di radej k doktorovi!Ad:Pry je dobrej X-lander do terenu..Nika:Ahoj!

salikova
28. črc 2009

Tak u nas to vypadalo,ze bude prset,tak sem radej zustala doma a ted je tam slunicko a krasne,jenze uz se mi nikam nechce-sem mela gulas a meloun a sem jak balon..Uf.