II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
10. srp 2009

nic holky loučím se jdu relaxovat k telce, ikdyž tam nic není.

petule83
10. srp 2009

Já už taky frčím k telce,tak papa a hezkou a klidnou noc 😉

dandulka1
11. srp 2009

Ahoj holky, zase jen v rychlosti. Místo naf.kruhu prý slouží i ten kojící polštář, sousedka ho měla v nemocnici před porodem, po porodu s ním kojila a i na něm seděla, takže takové honě v jednom...Včera jsem byla pro zboží takže mám plno práce ale nějak se mi nedaří.
Dnes ve 3 v noci jsem vezla kluka na pohotovost a je v nemocnici, dostal laringitidu, dusil se a bylo to tip top. Trpíme na ní od mala ale je to nemoc malých dětí do 5 let tak na nás udiveně koukali, ale od vrátné po doktorku mě všichni poznali takže vědí že tam s tím nejsme poprvé, jen tam poprvé leží sám. Usnula jsem ve 12, ve 3 jsme jeli, v 5 jsem byla doma a nemůžu usnout a to mu musím po 10 odvézt věci. Budu odpol.vyřízená. Samozřejmě že se mu chtělo brečet, najednou by maminku objímal a nepustil 🙂 Rýmu mám jak trám. Do pátku tam bude určitě, pokud najdou nález i v krku tak i přes víkend. ☹ Tyto prázdniny doma opravdu moc nepobil. Přeju vám lepší den než mám já. Papa

berryl
11. srp 2009

Ahoj holky,
Dan s malým mě to mrzí!!! musí být smutný, má prázdniny a bude je trávit v nemocnici ☹

já teda spím na boku s peřinou mezi nohama nebo spím na zádech, kdybych si lehla na břícho tak mi malý rozkope pupek, tak jak píše Peťka jen naznačím, že si lehnu na pupek a začne šíleně kopat

včera jsem pořád uklízela, takže už tu máme bezprašné prostředí :o) ale jinak se včera nic nestihlo, takže až dneska po práci bude Ráda spárovat kachličky a nasazovat umyvadlo a pak už doufám začneme používat koupelku 😅

petule83
11. srp 2009

Ahoj kočky 🙂 Dandulko teda to je pech ☹ To mě moc mrzí,bobek ☹ Tak hlavně jak se uzdraví a bude zase dobře,ale je to teda mazec 😔

Kristýnko bobku myslím na tebe jak to zvládáš...Já jsem se o tom bavila s Tomem,minulý rok předělával sám celou koupelku i záchod,dělal to vždy po práci+víkendy a to ještě stíhal rande se mnou,my jsme spolu tehdy začínali chodit 😀 Ale jako vím že si máknul a dělal to dva týdny 😝 A já jsem potom uklízela 🙂

Holky dneska noc celkem na nic 😒 Všechno mě bolelo jakkoliv jsem si lehla,ale prcek byl dneska hodný,musím pochválit,zvládl každou mou polohu 🙂

Jo holky jaký máte ten kojo polštář?Velikost a náplň?

berryl
11. srp 2009

Petul už je to lepší nejhorší je naštěstí za náma :o)

já mám takový obrovský a jsou v něm kuličky pěnové

petule83
11. srp 2009

A neslehávají se ty kuličky?

petule83
11. srp 2009

Holky mrkněte na paní,má hezké věcičky i na těhulky a né moc drahé,včera jsem si od ní objednala legíny 🙂 ID 5897

adellaide03
11. srp 2009

Ahoj holky
jak se vede?Já byla včera ve Zlíně na očním a paráda rodit můžu normálně, ale vlastně nevím jak to bude protože jsem včera spadla a zlomila jsem si nohu. Miminko je naštěstí v pořádku odnesla to jen ta moje noha. Nemůžu na ní došlápnout a musí být v klidu. No jo jsem nemehlo.

berryl
11. srp 2009

adel???
to mě moc mrzí no hlavně, že to odnesla jen noha, to je teda nepříjemné!!!

petul co ty rifle?

petule83
11. srp 2009

teda adel! 😕 opatrně!ještě že miminku se nic nestalo!

Kristýn já si ty rifle nechám a dám ti ve čtvrtek penízky ju?Má je totiž dobré moje mamka 😀

berryl
11. srp 2009

ok 🙂 no, ale ty jsi teď bez riflí co???

petule83
11. srp 2009

nene,vyhrála jsem včera na aukru 42,podle měření by měly být dobré,tak snad s nima nedopadnu jako ty 😅

berryl
11. srp 2009

tak to ti budu držet palce

berryl
11. srp 2009

ahoj holky,co celý den děláte? Já jsem se právě vrátila z hypernovi. Koupila jsem si 2trička a malému pyžamko a takovou teplákovku v akci :o) tak mi dneska manžel řekl,že mi pres víkend narostlo bříško a jak se tak dívám tak má pravdu!

nika
autor
11. srp 2009

ahojki vespolek,
beryl já v práci pak jsem byla vy městě a pak vytuhla, teď je mi zle - nemám ráda spánek přes den, co já já i jo ale moje tělo ne.

nika
autor
11. srp 2009

manžel dneska zlato položil ty chybějící kachle hurárááááá 😅

nika
autor
11. srp 2009

teda holky, to je den co.
dandul s malým mne to mrzí, chudák o prázdninách ve špitále, ať je brzo ok.

adell šmankote, hlavně že je mimi ok, a máš sádru nebo jen plastovou dlahu, na sundávání, ať kostičky rychle srůstaj, a nebolí tě to.

nika
autor
11. srp 2009

petul já mám kojící polštář dlouhý 150 cm a vyplněný polystyrenovými kuličkami, mám i náhradní náplň. sundavací pratelný potah a i vnitřek na zip.

kaleilah
11. srp 2009

ahojky mamky, tak jsem vás dočetla. Dan, to je teda hrozný s tou laryngitidou, máte pořád nosní mandle? a kdy ho pustí domů? je mi ho líto, být o prázdninách nemocnej, to je fakt smůla ☹
Adel, a na jak dlouho máš sádru? to ti jí sundaj a půjdeš pomalu rodit 😉 Snad tě to moc nebolí

😵 😵 😵 Holky, Danýsek mi dopoledne udělal sám 5 kroků, odpoledne 8 a večer si stoupnul a šel si pro pití přes půl pokoje, udělal přes 13 krokůůůůůůůůůůů 😵 😵 😵 😵 😵 Moje miminečko malinkatý mi začíná chodit 😀

nika
autor
11. srp 2009

kalei tak to je obřííí ígratulace, ael víš co ode dneška se nezastavíš za pár týdnů ho budeš honit všude 🙂 ale je to krásné, dojemné co.

holky, pořád zvažuji tu přebalovací podložku, myslíte si jako já že ta textilní je blbost, všude je maj jako novinku, ale mi příjde ta umělohmotná lepší, raději na ni dám plenku aby se mimi nelepilo, než když bude nehoda, tak prát celou podložku, že.

já jsem zase sama, manžel jen an dohlídku do práce, kdo ví kdy příjde achjo.

berryl
11. srp 2009

kalei blahopřeji! Niki já mám tu podložku z ikea a na ní mám takový potah z froteho materiálu,do látkové bych nesla, kdyz bude nehoda což bude musela bys mit aspoň dvě

nika
autor
11. srp 2009

díky berryl, já chci větší, ne tu obdelníkovou, ale čtverec aby byla přes celý přebalovák.
problém je že nevím rozměr, darovanému koni na zubky nekoukej, ale dovezu ho o dovolené, tak zatím jen vybírám.

nika
autor
11. srp 2009

našla jsem pěknou autosedajnu k našemu kočárku, i s bází na poutání
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25148377&tab=7

nika
autor
11. srp 2009
nika
autor
11. srp 2009

do třetice, jen vědět že čekáme holčičku, že?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25383579&tab=3

adellaide03
11. srp 2009

Jo holky jsem prostě šikulka no hlavně že mimišek je v pořádku, řádí pořát.
Niky mám jen ortézu takovou tu modrou sudnavací ono je to pod kolenem takže tam by to nešlo. Naět+stí se to dá vydržet a není to taková bolest ale je to otrava. Zase nemám nic nakoupené pro mimi a jsem z toho na nervy vše budu muset řešit přes net a kočárek vybírat na poslední chvíli, no jo co se dá dělat.
Kale gratuluju ke krůčkům.

nika
autor
11. srp 2009

adell ach jo, hlavně se brzo uzdrav aneboj i kočárek vybereš. já si to předvybrala na netu a pak obkoukla v obchodě, jen ve dvou jsem byla.

holky dobrou jdu umřít do postele, dneska jsem něják moc unavená, zítra dlouhý den ach jo už se mi tam nechce. ale vydržím to ještě 8 dní a papa

dandulka1
11. srp 2009

Ahoj holky, trhám rekordy. Od 3 v noci jsem ještě nespala. Dopol.jsem byla za klukem s věcma, pak jsem uklízela a přebírala zboží a pak jsem si 2x lehla a neusnula. V 6 mě pantáta vytáhl na akci o zdravé výživě- prý dostanem večeři a poukaz na 2 tisíce na masáže atd.... tak jsem šla. Žádná zdravá výživa, žerou všechno ale vaří to v 5 ks hrncích za 35 tisíc. Když odklryli hrnce tak jsem chtěla jít domů. 3 hodiny v tahu až na konci nám dali večeři. Vůbec se mi nechce spát. Malej dostává kortikoidy a inhaluje, pokud nebude nic ve výtěru tak by mohl v pátek domů. Pokud tam něco bude tak až po neděli. Na celém oddělení jsou jen 4 děti tak je tam i nuda, on má kamaráda a pak jsou tam 2 holky. Je tam dneska hodná sestřička která si nás pamatuje že jsme tam už leželi tak ho pustila aspon na dvd. Vůbec se mi nechce spát, nevím co mám dělat. 19 hodin už jsem vzhůru. Dala jsem prát prádlo a počkám než to dopere. Těm co už spí hezké sny. Gratuluju k prvním krůčkům.