II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
30. srp 2009

Ahoj Niky, tak hlavně, že se dovolená vyvedla.

leninn
30. srp 2009

Dandulko, my taky koupili starší domek a rozhodně nemáme vše hotové a teď do toho všeho budeme předělávat okna, takže já vůbec nevím, jak se to zvládne...přenejhorším budeme chvíli s mimčem bydlet u našich, bydlí od nás 2km, taky v domečku a sami nám to nabízeli.
Ta okna chceme do zimy stihnout, abychom něco ušetřili na plynu, protože to těmi okny lítá ven jak ďas 😠
Takže nedodělávky moc dobře znám...ale co, máme na to snad celý život, ne? 😉

Adel, co jsi prosím Tě dělala, že máš nohu v dlaze? 😕

nika
autor
30. srp 2009

adel byla superní, pochodili jsme co jsem mohli, fakt paráda, jen trochu hodně hooorko, ael šlo to.

prostě super. vyfasovala jsem další věci pro mimouše, deku na hraní s hrazdičkou, oblečky už větší 68 atd. paráda.

adellaide03
30. srp 2009

Len jen jsem špatně šlápla a bylo to. Zítra to budou tři týdny.
Niky teeeda to ses měla. To nám letos překazila dovču moje noha, ale nevadí 🙂

nika
autor
30. srp 2009

adel neboj vynahradíte si to příští rok i s miminkem.

četl ajsem že jste makali, kolik ti toho ještě chybí? mi dost, ael jsem připravená hned zítra udělat na účtě vítr a vše co najdříve dokoupit.

berryl
30. srp 2009

ahoj Niki vítám Tě! Tak kdy se holky sejdeme? No jinak my byli dokoupit maličkosti v ikei a už máme fakt vše :o) jen jeste budeme malovat v ložnici jednu zeď. Holky jsem zvědavá jak mi dopadnou ty jaterní testy, díky dithiadenu se tak neskrábu,ale mám u pupku a nad šíleně veliký červený flek :o( zítra budou výsledky,tak uvidím jinak fičim k mudr. Noha už tak neboli,ale bude to na delší dobu než se to vyléči. Jedeme jeste pryč tak zatím pa

nika
autor
30. srp 2009

ahojki berryl.

je ty se máš. já právě udělala objednávku na netu - plenečky, to bude paráda. a jen čekám na další věci. ještě musím vymyslet některé a hlavně nakoupit.

zítra frčím pro matraci, a doufám, že příjde balík s peřinkou, a plenkami, a budu šít, - ikdyž nejdříve dám do kupy byt.

ale je to super, bude časík 🙂

kdy se sejdem nevím, já můžu vlastně kdykoli krom čtvrtku to budu chystat dobroty ale v pátek jsem v Ově 100 % jedu pro kočárek - jo to jsem vám nepsala měli dovolenou jak jsem tam byla minulý týden, tak znovu. a pak do práce - rozlučka. ale odpoledne se můžem sejít. já teda ještě stále nevím jak manžel jestli odjede či nikoli ale i tak není problém.

nika
autor
30. srp 2009

jo ještě mne napadlo, s tím tvým flekem - já mám alergii na kov na - nikl, a dělá mi to někdy třeba kování u riflí, knofílk, .....
ale věřím že ty jaterníky budeš mít v poho.

berryl
30. srp 2009

niki ty fleky jsou veliké a jeden je pod levým prsem a druhý taky v levo hned u pupku,vypadá to hrozně! Tak pak nápis jestli dorazily perinky atd.budu zvědavá. Nám dorazil balíček z ameriky od známých,plno značkových věci na Rišu, úplně šíleně jak je to tam všechno levné,chtěla jsem už větší věci,tak je bude mit malý pod stromečkem :o)

nika
autor
30. srp 2009

ty jo to je paráda,
ale mi dorazí jen peřinky, ne povlečení to budu šít.

hm tak to kdo ví, uvidíš zítra.
já musím zaťukat že jsem v poho a ok, sem tam pálení žáhy ale chápu po kopancích do žaludku to musí být jinak pohoda.

stihli jsem projít Pálavu, Lednický zámecký areál, moravský kras, stihli návštěnu u kamarádky, u bráchy, stihli látkovací přednášku v Brně, pak ještě výlet k rodině do okolí brna hrad Veveří, koncet ve Slavkově u Brna a návštěvu kamarádky na zámku, a pak cestou domů vyzvednout sedajdu.

berryl
30. srp 2009

teda vy jste toho stihli a hlavně sis užila mamžilka! No mě žáha nepali teda vubec! Dobrou noc

nika
autor
31. srp 2009

krásné ráno vespolek 🙂

berryl
31. srp 2009

dobré ranko

nika
autor
31. srp 2009

berryl krásné ráno .-)
už vyrážím do města na nákupy. jsem zvědavá co vše zapomenu 🙂

berryl
31. srp 2009

tak to chce papírek se seznamem, tak to mám vždy i já jsem sklerotik 🙂

nika
autor
31. srp 2009

nechce se mi jej psát. vím kam musím, do kterých obchodů pak už si snad vzpomenu. 🙂

nika
autor
31. srp 2009

ok tak si to tu užijte já vyrážím 🙂

berryl
31. srp 2009

papa

endie
31. srp 2009

nazdar holky 😀

kaleilah
31. srp 2009

Dobré ranko, berryl kdy budeš vědětty výsledky jaterńáků?

nika
autor
31. srp 2009

ahojki endie a kaleilah

jsem zpět z města, samo mám jen něco i tak jsem postoupila, mám matraci 😀

nika
autor
31. srp 2009

jinak mám toho samo více, matraci, teploměr do vaničky, klip na dudlík - i když nevíme jestli budeme dudlíky používat nevadí, je krásný tak na ně přděláme když tak nějákou hračku 🙂, pak nákup z dmka - lenky, vložky do podprdy, čajíky - došly, polštářek z pecek, mýdlo s olivovým olejem - od nivea.
více drogerie zatím ne, možná jen olej.

zítra zmáknu lékárnu 🙂

endie
31. srp 2009

tak to už jsi slušně vyzbrojená 😀

nika
autor
31. srp 2009

endie ale ještě toho hodně chybííí

nika
autor
31. srp 2009

no nic dneska jsem si dala za ukol nachystat ložnici - místo na postýlku a tak, tak jdu likvidovat a třídit krabice 🙂

nika
autor
31. srp 2009

stejně je to šílené jak to uteklo co. zítra září 🙂

nika
autor
31. srp 2009

endie krásná postýlka u vašich 🙂

dandulka1
31. srp 2009

Ahoj holky, tak už mám postýlku i v přízemí, dnes jí vybavím i s přebalovákem. Byla jsem s klukem u doktora na kontrole a docela mě šokovali, bavili jsme se o poslíčkách a prý ve 33.týdnu být nemůžou, že pokud jsou tak brzo tak hrozí předčasný porod a prý 33 a 34 týden je pro porod blbý, že prý se dítě zachrání ale je to komplikovaný. Jsem zvědavá co mi řeknou zítra v poradně, protože břicho mě bolí cca každé 2 hodiny asi 5 minut a mám ho jak kámen.

lenin - my jsme ke každé zdi museli přistavět novou a mezi dát izolaci, protože pův.zdi byly z jílu a mokré, tak jsem zvědavá co se týká topení, loni jsme měli už ložnici a zapla jsem tam topení 2x, zdi mají 60 cm a manžel si s tím opravdu dal práci a ta izolace pomohla. Včera říkal že je vše tak pečlivé že budem topit hřbitovní svíčkou 🙂

nika
autor
31. srp 2009

dandul ty jsi šikovnáááá, kam se já hrabu, nestíhám, ale nebojte já vše stihnu.
dneska dám vyprat potah z autosedajdy. až na to příjdu jak sundat 🙂

endie
31. srp 2009

niki dík, dědeček se činil 😀 prý už mu tam jenom chybí malá 🙂 , no a začínají mi chodit sms-ky jestli je už malá na světě atd 😠 za den tak 5 zpráv už mě to pěkně víš co 😀