II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

zuzac01
9. zář 2009

děkujem, jsem strašně ráda, jak se nám to povedlo, jsem si to přesně tak představovala 🙂

ty jo, ty teda lítáš, ale já kdybych mohla, taky lítám, když jsem si ještě myslela, že bude jen 1 mimi, už jsem plánovala, jak pojedem na dovolenou a jak budem výletovat a prdlajs 😅

nika
autor
9. zář 2009

ale prosím tě, budeš mít kluky dva a o to to doženete, sice náročnější ale superní.

jo my na dovči byli a furt jsme někde chodili bylo to fajn. parádně jsem si odpočala.

zuzac01
9. zář 2009

no se máš 🙂 ty já budu asi dneska už končit, už necítím zadek 😀 moc tu nevydržím sedět, tož tak já se za váma zasepříjdu podívat ju? tak zatím papapa a dobrou 🙂

nika
autor
9. zář 2009

ok papa a odpočívej a pohlaď bříško a pozdrav kluky.

zuzac01
9. zář 2009

ok díky papa

blecha001
9. zář 2009

niki: byla jsi v tamtom obchodě co jsi říkala, že se tam stavíš ve valmezu? Už víš kde to je?

zuzi: jéé to je pěkné mít dvojčátka 🙂 držím ti palečky abys vydržela co nejdéle 🙂 moje sestra má taky dvojčátka.. kluky ale už mají 4,5roku, je to fajn je mít.

holky, zítra mám další kontrolu, tak na mě prosím myslete 🙂

nika
autor
9. zář 2009

bleško byla ale měli jen do čtyř tak nevím co vše má. ale je v bývalých kasárnách, jinak co vím tak tam už dle kamarádky nemaj tu II. kvalitu ale i tak jsou cenově dobří.

bleško budeme neboj. zítra je super datum, my máme výročí svatby.

berryl
9. zář 2009

ahoj kočky,zuzi ahoj,krásné zakouti! Já doufám,že dneska budu spát už to moc potřebuju navíc ráno jdu k mudr tak at nejsem úplně vyřízena!

adellaide03
9. zář 2009

Bleško, Berr zítra ať kontroly dobře dopadnou a Bleško Ty hlavně ať už někam směřuješ a máš mimiška u sebe.

berryl
9. zář 2009

blesko 10.9.2009 je taky krásné datum k porodu 🙂 Adel děkuji!

dandulka1
9. zář 2009

Ahoj holky, včera večer jsem měla nějakou depku, nešlo mi usnout, nesedla mi žádná poloha, ve 3 ráno mě zbudila bolest boků a v půl 7 mě zbudil vlastní pláč, hrozně jsem ze spaní brečela. Dneska jsem pracovala málo, ale večer mě chytla opět depka, seděla jsem v obýváku a slzy se mi kutáleli. Nikdo to neví, kluci už spali. Nevím co se děje.
U nás v nemocnici bych dala doktorovi diplom. Kamarádka tam jeela minulou sobotu že má bolesti, on jí poslal domů že má zácpu, za 3 dny už ležela v jiném městě v nemocnici že rodí. Udrželi to týden, včera porodila - 35cm a 900g holčičku. Hrozný. Byla těhu 6.5 měsíce.

Nevím kdo se tu ptal ale myslím že Petul - pokud nejste oddaný, musíte na matriku a tam ti dají papíry které odevzdáš při porodu. Pokud to nestihnete, bude se malej jmenovat po tobě.

Jdu si lehnout.Těším se na zítra, budeete se tu dělat rozvod vody tak prý možná zapojí už i myčku.

Papa a hezký sny.

dandulka1
9. zář 2009

Holky držím palce na zítra, berr moc ti to sluší. Bleško já porodila o 14 dní dříve - jezdily jsme po parcelách a jak byly výmoly a díry tak jsem v noci jela.

blecha001
9. zář 2009

nika: jééé tak to gratulujííííí ... to je opravdu výborné datum 🙂 budete slavit? A tys nic nakonec v tom obchůdku nepořídila? Tak já tam vyšlu kamarádku až tam pojede a uvidím co poreferuje.. 🙂 děkuji každopádně za tip 😉

adel: ty jsi hodná, děkuji za přání.. ale stále to nevypadá.. uplně se děsím, nemůžu vůbec spát.. celkem jsem dnes kmitala.. vyprala asi 3 pračky, pověsila na balkon at to rychle schne, pak jsem povlíkla povlečení, udělala placky a to jsem strouhala na ručním struhadle s velkou vervou, pak jsem šla na procházku s manžou svižným krokem k šimáčkům na zahrádku, pak jsem i něco vyžehlila... nooo unavená jsem byla dost, takže večer akorát masáž hráze, žádná jiná masáž nebyla 😅 no a ted jsem jak kukačka vyspaná 😠
ani bříško už mě nebolí, nějak se to ve mě zaseklo asi... mám takový strach aby si mě tam po víkendu nenechali a nevyvolávali.. ☹ bojim bojim

dan: no to je fakt síla s těma doktorama... to jsem taky měla strach abych neporodila dříve..
no jak jezdím do porodnice na kontroly tak jezdívám busem a přes ty retardery to je taky síla, ale na mě nějak asi nic nepůsobí ☹

holky, tak mi něco poradte.. ach jo.. 😠
nebo jsem jeste uvažovala, když mám tak dlouhé MS cykly, resp. jsem měla.. tak třeba mi ten TP špatně spočítali a jeste třeba ani není ten správný čas, co myslíte? Já si přesně pamatuju, kdy jsem mohla otěhotnět, zkusím to probrat jeste jednou s tím dr. dneska a uvidíme.

berryl
10. zář 2009

dobré ráno, já spala nádherně, jen jedna zastávka na wc. Dan to s kamarádkou mi je líto. Holka a ty se máš těšit a ne plakat! Vím co se stalo v prvním těhu,ale neboj,teď se to opakovat nebude,jeste to musíš chviličku vydržet a pak si budes užívat miminka! Drž se a neplakej!!! Blesko ono to je hodně možné,ze Ti to špatně spočítali a mimi má prostě jeste cas :o) jednou se mu z bříška bude chtít uvidíš! Já jsem právě v tramvají a jedu taky k mudr a chce si mi strasne čurat snad to vydržím 🙂

blecha001
10. zář 2009

berryl: tak pak napiš jak jsi dopadla a co nového 😉 Mě se chce taky strašně brečet ☹ tak jsem sem ještě nakoukla než vyrazím 😅

nika
autor
10. zář 2009

ahoji vespolek, krásný den a bleško na tebe myslím nejvíce, samo i na ostatní. holky já dnešek děs. do dvou na mne svítil měsíc a nedalo se spát. pak jsem zabrala, nejvíce od pěti kdy odešel manžel do práce do sedmi.

manžel přišel v osm z práce že udělá ložnici a půjde odpoledne a navečer znovu do práce, tak jesm ráda.

adellaide03
10. zář 2009

AHoj holky,
Dan to je smutné. A žije to miminko? Jedna holka v listopadovkách porodila 10.8. chlapečka myslím že ve 26 týdnu a na to jak se narodil malinký se mu daří dobře. Ještě to sice chvíi potrvtá než si ho vezmou domů, ale vypadá to dobře tak snad i kamarádka bude OK. A Ty na to nemysli to škodí jak Tobě tak miminku.
Bleško taky na Tebe myslím.
Já dnes opět vydržela spát až do rána, ale pak jsem myslela, že mi praskne močák.

petule83
10. zář 2009

Ahoj holky,tak já spala fajn,celou noc,akorát jsme se s Tomem v noci vzbudili stejně,protože jsme měli v posteli komára a nejprve sosal Tomáše a potom mě a normálně mi šel na prso,asi chtěl nakojit 😀 Tak jsme ho společně zabíjeli 😅

Dandulko neplakej!Všechno dobře dopadne a ty budeš mít krásnou a zdravou holčičku! 😉 S tou kamarádkou je mi to líto 😖 A miminko žije?

Bleško neboj,ono nějak vyleze.Asi se mu ještě nechce a kdo ví,jak to vlastně máš,když máš ty dlouhé cykly 😒 Ale rozumím ti,že to musí být na bednu 😖 Vydrž!!!!Jsme s tebou a držíme ti tady všechny palečky! 😵

petule83
10. zář 2009

Jo a Týnko,hodně štěstí u doktora,ať je Ríšánek v pořádku! 🙂

doublemamca
10. zář 2009

blecha001 - neviem,co vsetko ti uz dievcata radili,ale ja som pocula klasiku - horuci kupel, sex 😝 , ananasovy dzus a tiez zopar cvikov, pri ktorych natahujes brusne svalstvo

berryl
10. zář 2009

ahoj holky, tak u mudr vše ok, malý krásně roste, ozvy tak ok, neotvírám se tak jsem moc ráda!!!
3týdny před porodem už musím vysadit magnezko a už nebrat ani ten dithiaden, ale já ho ani tak nejím

adellaide03
10. zář 2009

Berr tak to je moc bezva, že je vše OK.

nika
autor
10. zář 2009

berryl superní, holky já mám skoro hotovou ložnici - vymalováno atd. pak později písnu papa

berryl
10. zář 2009

niki ty jsi pracant 🙂
holky děkuji

nika
autor
10. zář 2009

co já berryl, manžílek, je šikula, namontoval garnýže, vymaloval, navrtal obrázky, já jen musím dovymalovat za radiátorem a uklidit. okno prý umyje zítra, ještě uvidím, mám tam schůdky tak to možná vzládnu i já. nebudu se muset tak natahovat.

jo a taky, peru první várku plínek - došel balík, zázrak 🙂 já dopoledne uvařila, uklidila obývák - ještě je tam sice v jdnom rohu skaldiště ale mizí to holky mizí, já jsem tak ráda.

petule83
10. zář 2009

Niki šikulka! 😉 To budete mít krásné 🙂

Týnko taky gratuluji k dobrým výsledkům a těším se odpolko a hlavně na tu naši akci s tatínky 😀

nika
autor
10. zář 2009

vy jdete dneska s tatínky do kurzu?

nika
autor
10. zář 2009

mám první nátěr za radiátorem 🙂 ještě jednou a je to. pak uklidit. a bude to. jsem tak ráda, holky ty obrazy co manžel dneska věšel máme doma 2 roky 🙂

petule83
10. zář 2009

Niki no vidíš a teď se hodí 🙂 Dneska máme lekci s tatínky 🙂

nika
autor
10. zář 2009

co hodí, uplně tam chyběly. děsné co.

je to bude sranda, naše školitelka říkala že lekce s tatínky je super, že oni se ptaj na tak šílené věci, že je sranda. my ji asi nestihneme. bývá v druhé půlce a to už asi budeme mít mimi doma.