II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
18. zář 2009

teda Ty se máš, krásně napráskaný den, ale aspoň Ti to rychle uteče!!!
já se těším na maminku, máme v plánu cukrárnu a tak no

dandulka1
18. zář 2009

Ahojky..... holky mě se nic nechce. Jak jsme se zabydleli tak pomalu lenivím. Sice je pořád co dělat, ale nějak nemám chut. Odpol.jsem s číčou hodku spala a od 6 se mi chce zas. Nějak jsem ztratila sílu. Byla jsem v kaufu, v poradně, uvařila jsem a mám pocit jak když jsem skládala uhlí. Ted jsem pověsila prádlo a Petr mi řekl že hrozně funím.

dandulka1
18. zář 2009

Dneska jsem dostala doporučení na konzultaci tak v pondělí budu volat primáři. Jsem zvědavá a nedočkavá co mi řekne, kdy budu rodit a jak.

berryl
18. zář 2009

Dan já byla celý den venku na nohách a teď jsem úplně na odpis ☹
jak se číča jmenuje?

nika
autor
18. zář 2009

já jsem došila hračku pro mimi, je v albu. fkat se nenudím ale chtěla jsem ji mít udělanou, ještě to povlečení 🙂

berryl
18. zář 2009

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Niki Ty jsi šikulka!!!

blecha001
18. zář 2009

petule: jj masáž hráze 😉 jako pro mě to nebylo moc příjemné, ale výsledek se dostavil a bylo to super být nenastřižená 🙂

jinak holky už začínám docela blbnout... dneska jsem hodila prádlo do pračky a prášek nechala venku.. po 1,5hod až prádlo dopralo tak se mě manža ptal co je v tom kelímku 😀 a mohla jsem prát znova..
už si připadám jako cvok.

a jak se jinak máte vy těhulky? Dneska jsem si tak pomyslela, že to těhu tak rychle uteklo (teda až na ten konec 😀 ) ... a za chvilu malá bude v pubertě.. už to vidím.
Jinak dnes jsem byla unavená, že jsem malou pustila ven s manžou a měli být v 15h doma a nebyli.. byla jsem silně nervozni, jako by mi chyběla ruka či noha.. no hrozný pocit strachu. To 6ti nedělí je fakt děs 😅

nika
autor
18. zář 2009

bleško neboj šestnedělí uteče, moc ti malou závidíme, teda já 🙂

berryl
18. zář 2009

i já 😅

nika
autor
18. zář 2009

berryl díky, já spokojená nejsem, mohlo to být lepšííííííí.

😉

nika
autor
18. zář 2009

tak jdu stříhat látku na to povlečeníííííí

berryl
18. zář 2009

ale ale nebuď na sebe tak tvrdá vypadá to moc hezky fakt!!!

nika
autor
18. zář 2009

to víš původní představa byla v hlavě jiná, já už jsem taková.

jinak byla to piplačka, musela jsem do zvířat implantovat roličky - teda jen do 3, pak zašít, rozpárat a dát šňůrky, a pak ušít ten držák. snad se bude mimískovi líbit.

berryl
18. zář 2009

:o) je to krásné!!! a líbit se to bude my se to líbí moc mamko

nika
autor
18. zář 2009

😅

dandulka1
18. zář 2009

jo, je to fakt krásný !!!! a berryl má pravdu, ty budeš rodit možná v lednu podle velikosti břicha 🙂
berryl - číča je Julinka. Má poledne, lítá tu jak šílená.
Jdu si lehnout, papa a hezké sny.

nika
autor
18. zář 2009

dandul kočička se jmenuje stejně jako dcera od sestřenice 🙂 a dcera kolegyně z práce,
jojo s koči si to užiješ, to je jejich doba 🙂

dobrou

nika
autor
18. zář 2009

já v lednu rodit nechci, já chci rodit v říjnu 🙂

berryl
18. zář 2009

pěkné jméno Dan

no jdu si taky lehnout už jen tak tak držím otevřené oči
dobrou noc maminky 😔

berryl
19. zář 2009

ahoj holky,nemohla jsem v noci usnout,pěkně jsem se trápila a nakonec jsem usnula kolem 3h a v 7h už jsem opět vzhůru! Ale co aspon něco. Teď se malý vrtí v bříšku tohle mi bude moc chybět!

nika
autor
19. zář 2009

krásné ráno, já vyrážím na tu svatbu mějte se tu a pěknou sobotu.

berryl
19. zář 2009

Tobě také!

nika
autor
19. zář 2009

celej den nikdo, teda to je morálka návštěvnosti tohoto fora.

nika
autor
19. zář 2009

tak se musím pochlubit, mám vyžehlené všechno oblečení pro mimouška 🙂

berryl
19. zář 2009

ahoj holky,já jsem vyřízena,za poslední 2dny jsem toho strasne málo naspala,teď jsem si lehla a doufám,že usnu. Niki šikulka já mám taky dožehleno a nachystáno. Je pro mě čim dál tím větší problém někam dál dojít,chodím jako šnek,nemluvím ani o bolestech a únavě,sakra a to mám před sebou jeste měsíc a možná i více! Jsem fakt doslova vyřízena.

salikova
20. zář 2009

Ahojte! Tak svatba byla úžasná.. Měli sme strašně dobře vydařenej únos nevěsty (akorát ju netradičně unesly holky... 😀 ). Vydržela sem až do dvou do rána. A parádně sem si zatančila s manžou svým i cizíma 😅 No fakt super. Prcek byl hodnej, občas něžně kopnul - asi se mu to taky líbilo... Ale přejedla sem se tak, že mě bolí žaludek jako nikdy, tak asi dneska bude nějaká očišťovací dietka... 😀

salikova
20. zář 2009

nika: Seš moc šikovná!Je to parádní!!!

berryl
20. zář 2009

dobré ráno,tak jsem celkem spala 🙂 dneska přijede manžel tak budu dělat řízky a s našíma pojedu odpoledne do globusu. Mějte pěkný den

nika
autor
20. zář 2009

krásné ránko 🙂 taky jsem se dobře vyspala, jen ty šílené sny, taková směsice 🙂 práda fakt.

venku je užasně, nejraději bych někam vyrazila ale samotné se mi nechce.