II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
14. kvě 2009

tady u toho je třeba velikost 56, tak tomu trochu nerozumím jak dlouho do toho ten prcek vejde, na tohle jsem opravdu hloupá, nikdy jsem nic takového nekupovala 😅

nika
autor
14. kvě 2009

já spíše lehátko na odpočinutí a následně na krmení, žádné hrací spíše takovéto
http://www.detskezbozi.com/inshop/lehatka/

samo jsou sehnet i levnější

berryl
14. kvě 2009

ty jsou parádní, ale je pravda že nejsou nejlevnější, přesto kráné

dandulka1
14. kvě 2009

Já ho na kluka měla a chtěl v tom být jen 4 měsíce. Nejraději byl na dece a koukal kolem co děláme a kmit budu v autosedačce a válet se bude v postýlce. A když začal pomalu posedávat tak jsem vymyslela zlepšovák 🙂 koupila jsem bazének, kolem srulovala peřinu a nasypala jsem mu hračky a aspon mi je nerozhazoval okolo 🙂 a když se skulil tak se neuhodil. Měli jsme ohrádku ale tam nechtěl být, ale bazén miloval. Pokud ho dostanem darem tak ho použiju ale jinak ho kupovat nebudu. Ale jsou krásný, nevěděla bych který si vybrat. Měli jsme obyč.za 3 stovky.

dandulka1
14. kvě 2009

omyl......

berryl
14. kvě 2009

:o) s tím bazénem super nápad viděla jsem bazéna v něm ty kuličky a hračky taky fajn

dandulka1
14. kvě 2009
berryl
14. kvě 2009

juj super dan děkuji

dandulka1
14. kvě 2009

Jak se vám líbí toto? Už jste to někdy viděli? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22707738&tab=0

berryl
14. kvě 2009

dneska jsem na to koukala, ještě jsem to neviděla, zajímavé, ale stačí myslím obyč polštář doma

nika
autor
14. kvě 2009

to poslední jsem už viděla, jen nanetu, na vlastní oči ne

nika
autor
14. kvě 2009

měla jsem tu mamku, dostali jsem krásnou plenkovou osušku s ovečkama.

berryl
14. kvě 2009

to se máš :o)))

nika
autor
14. kvě 2009

mamka pokaždé něco doveze, je suprní, ač ji můžu říkat ať nic nekupuje, ale naštěstí má vkus jako já tak se sejdeme.

berryl
14. kvě 2009

tak hlavně, že máte stejný vkus to je důležité

nika
autor
14. kvě 2009

naštěstí kupuje jen to co po tel schválí, a látkové osušky jsem stejně chtěla a ví že nemusím medvídky všude tak vybírá co jde, i látku s mravenci kupovala ona, a přesně se trefila.

berryl
14. kvě 2009

tak na foť

nika
autor
14. kvě 2009

tady maj dobré ceny ale tu co jsem dostala já tu nevidím

nika
autor
14. kvě 2009

to je fakt zanedbávám přidání fotek jdu an to

berryl
14. kvě 2009

ok

nika
autor
14. kvě 2009

tak jen něco, foceno mobilem omluvte kvalitu, je toho doma spousta, nevím co vybrat. 😀

berryl
14. kvě 2009

parádní 🙂

nika
autor
14. kvě 2009

mně se líbí ty toje ponožtičky co máš v albu, fakt super.

berryl
14. kvě 2009

jééééé děkuji
niky já už chci tak moc cítit miminko a vědět co to bude ach jo 😲

nika
autor
14. kvě 2009

tak vědět my ne, stále trvám ana tom překvápku ale fotila bych raději věci na nějákém modelovi, myslím tím miminko,než jen tak. a neboj za chvíli námmimísci daj vědět a budeme rády vzpomínat na to jak nekopali.

nika
autor
14. kvě 2009

tady maj plíny taky a krásné a docela levné povlečení
http://www.zenskaruka.cz/souprava-do-postylky-m...

berryl
14. kvě 2009

no já to vědět nechtěla, byla jsme přesvědčená, že to bude větší překvapení, ale i tak to bude překvapení až toho prcka uvidím a navíc manžel by to rád věděl, tak jsem řekla, že chci, navíc, už mě nebaví kupovat neutrální oblečení, takže kupuji nakonec oboje :o) no třeba se nám neukáže a stejně si budeme muset počkat
no jinak dan mi poslala odkaz a už jsem si objednala zimní pytel, vak emitex :o) mám radost ještě jednou Dan děkuji