II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
1. říj 2009

berryl zbytečně se nervuješ, uvidíš že jo, a když neprdne a budou bolesti prdne voda později a basta. nestresuj se tím.

nika
autor
1. říj 2009

poctivě piju dnešní druhý maliník, až se divím jinak zapomínám 🙂

berryl
1. říj 2009

ty jsi šikovná :o)
no začínám asi hysterčit, celou dobu jsem byla v klidu a už to na mě jde !!!

nika
autor
1. říj 2009

zakazuje se 🙂 hysterčit, fakt si tím nepomůžeš 🙂 koukej se dostat zase do klidu ať je to pohodové.

já taky sem tam prudím v duši a v hlavě, ale pak se to snažím rozehnat a basta. prostě je to o hlavě a to se snažím, být v poho.

nika
autor
1. říj 2009

tak jsem koukala že poruba bude mimo provoz v říjnu tak kam půjdeš jako druhou možnost - Vítkovice?

berryl
1. říj 2009

no ráno mi to psala kamarádka co tam pracuje, to šestinedělí není jisté, ale i tak to bude mazec, protože všude bude plno
asi fifejdy nebo Vítkovice a ještě tu je frýdek, ale ten je z ruky

petule83
1. říj 2009

Niki to je někde na netu?Ten můj chlap mi to moc nevěří,tak ať mu to ukážu.

berryl
1. říj 2009

nevěřící Tomáš 🙂 budou tam něco předělávat

nika
autor
1. říj 2009

ne psala to berryl na foru - porodnice Ostrava 😀

petule83
1. říj 2009

No on totiž si myslí,že zbytečně plaším 😝

petule83
1. říj 2009

aha 😀 Týnko,potřebuji důkaz! 😀

berryl
1. říj 2009

tak tam zavolej

petule83
1. říj 2009

Pro mě ne,já tomu věřím 😀 Neboj,my tam pojedem 13.rodit,to bude důkaz 😀

berryl
1. říj 2009

🙂 holky já ležím,tak mi je nejlépe,nedokážu dlouho stát ani chodit.

dandulka1
1. říj 2009

Mě praskla voda ve 3 ráno když jsem byla na wc. Přestala jsem čůrat a pořád ze mě něco teklo. No a do 10 minut se dostavily kontrakce po minutě. Takže jsem se hodně rychle probrala.
nika - promin zdržení ale to trdlo nenašlo peníze na autobus tak jsem pro něj musela jet ke škole. Vykašli se na to počítání, jsi hodná.

petule83
1. říj 2009

Dandul kontra hned po minutě? 😕 Ježiši a v kolik se kluk narodil?

berryl
1. říj 2009

dan Ty mě stresujes já myslela,že ti teď praskla voda!

dandulka1
1. říj 2009

V nemocnici rozhodli že půjde císařem tak mi dávali kapačky abych je měla po 5 minutách a v 9 mě vzali na sál. Takže 6 hodin jsem měla kontrakce a to mi řekla doktorka že je nemůžu mít, že nejsem otevřená ani náznakem.... Neumím si představit jak dlouho bych rodila. Proto si myslím že samotný porod už není nic, jen úleva.

dandulka1
1. říj 2009

berryl - to bych tu už ted neseděla 🙂

berryl
1. říj 2009

juj no to otvírání,kontrakce to bude nářez!

dandulka1
1. říj 2009

Nevím co malá dělá ale vždy když má škytavku tak škytá úplně dole a najednou mi škytá vedle pupíku a mám bouli na pravo až k páteři. Doufám že se neotáčí 😲

petule83
1. říj 2009

Dan mi prcek škytá taky úplně dole,ale někdy mám pocit,že škytá jinde,moc nahoře.To je podle toho jak sedíš,nebo ležíš nebo tak.Zkus se narovnat a postavit.Jo a když škytá,tak zároveň sebou děsně mrská.

dandulka1
1. říj 2009

Holky jsem zase unavená. Musím kluka odvézt na zápas a sebrat prádlo ☹ Po obědě jsem usnula na 15 minut a volal mi at pro něj přijedu. Těším se na večer k televizi, máme jí v ložnici tak je to bezva 🙂

petule83
1. říj 2009

Dan a budete mít telku v ložnici i jak se malá narodí?

dandulka1
1. říj 2009

Neumím si představit mít ted malé dítě a starat se o něj, jsem ráda že je kluk velkej. Normálně smekám před těma co zvládají prcka k těhotenství.

dandulka1
1. říj 2009

petul - no..... 🙂 jsme zvyklí u ní usínat ale kvůli psychice má dítě spát v tichu a ve tmě. Dáme jí pryč, ale až kolem listopadu, nemáme dole elektriku, svítím si tam lampou a kuch.spotřebiče jedou na provizorní zásuvku. Nejdřív se musí dodělat bourací práce vedle v cchodbě a dodělat topení a pak budem řešit elektriku.

berryl
1. říj 2009

my máme tv v ložnici jsme na ní zvyklí,usínáme u ní,právě u ní ležím. No říkala jsem Radovi, že bude vypnutá,tak uvidíme jak to budeme zvládat 🙂

petule83
1. říj 2009

Ahoj holky,jsem opět tady,byla jsem zaplatit zbylé resty v kurzu a dost dobře jsem si pokecala s naší porodní asistentkou... 🙂 My máme taky telku v ložnici a budem to muset nějak řešit,teď se v obýváku dívá na tv tchán,tak bude muset koukat u sebe v ložnici,tak jako jsme to dělali doteď my dva s Tomem.

berryl
1. říj 2009

petul co ses dozvěděla?

nika
autor
1. říj 2009

tak holky už dneska dvě sms od kamarádek jak to s námi vypadá 😀