II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
2. říj 2009

to je sranda, bych se asi zbláznila, ale jsou to rodiče a nezmění se

endie
2. říj 2009

jsem jim říkala že to zvládnu sama že mě přinejhorším odveze pes 😀 ale beru to jako srandu, budu babču deptat 😀 😀 😀 že už a pak ne a pak už pak ne, hahahahahah ta si to užije 😀

verusinek
2. říj 2009

Berryl no tak to máš super
Ahojda endie, no tak to je super, že dnes je ti fajn 😉

dandulka1
2. říj 2009

Tak jsem zpět. Doktor se se mnou rozloučil a řekl mi že ho mrzí že už neuvidí moje břicho, že jsem obě těhu měla úplně ukázkový. Žádná strie a žádný špek, prostě jako vajíčko ve skořápce 🙂 A taky mi řekl že jsem jedna z jeho oblíbených pacientek 😉 Nechal mě vylézt na kozu že udělá stěry a pak mi řekl že na císaře nejsou potřeba tak jen kouknul železama jestli tam není zánět. Bolest jako hrom. A prý že to tam pěkně vyhřátý 🙂 tak říkám bodejt ne když jsem tak tlustá 🙂

Já beru flísovou kombinézu a fusak, mimi se neumějí zahřát.

petule83
2. říj 2009

Endie to je super že je ti fajn 😉 Jestli to není klid před bouří 😀 Ty jo tak babička tě bude hlídat?Tak to budeš mít fajn zábavu 😀

Dandulko no jistě že měl pan doktor pravdu,vždyť jsi krásná maminka! 😉 Ty brďo uteče to jak voda a budeš mít Elišku u sebe! 😵

berryl
2. říj 2009

Dan to je super, že je vše ok,to je pěkné vajíčko ve skořápce

no právě, že prý ty první 3 měsíce se musí hodně oblékat a prý pláčou třeba jen proto aby se zahřáli 😲

berryl
2. říj 2009

jááááááááááá už chci taky to svoje miminkoooooooooooooooo

verusinek
2. říj 2009

Dan to je pěkný 😵
No holky dorazil mi manžílek domů, tak se mu jdu věnovat, jen škoda, že mu není dobře, šla bych hned někam ven, když je tak krásně....
tak krásné odpoledne i pupíčkům 😵

berryl
2. říj 2009

holky tak moje pojišťovna hutní se spojila s další a teď je to česká průmyslová zp a dívejte na ty výhody

http://www.cpzp.cz/main/clanek.php?id=2739

berryl
2. říj 2009

Veru tady je pěkná zima brrr

berryl
2. říj 2009

tak jsem byla venku s Bárou a ušla jsem pár kroků a začalo mě strašně moc bolet na pravé straně, kde má malý nožičku, taková křeč nevím jak bych to popsala, ty jo jsem se málem počůrala ☹ musela jsem si sednout na lavičku

nika
autor
2. říj 2009

krásný den holky, nebojte ani já nerodím 🙂 byli jsem s manželem vyřizovat nějaké povinnosti, já koupila dvě kojící podprdy - jedna stála 100,- bavlěné docela super. pak jsem vyzvedli u kamaráda opravený mobil já si koupila datovou kartu do mobilu ať mám kam ukládat fotečky až se škvrně narodí, a manža nabíječku do auta.

pak jsem ještě šli na podložku na přebalovák, a pláštěnu na kočárek ale paní ´mne v obchodě tak namíchla že jsem ji žádný kšeft neudělala.

berryl
2. říj 2009

ahoj Niki čim tě prodavačka nastvala?

nika
autor
2. říj 2009

ale sháním přebalovací podložku na přebalovák, v rozměru 72 x 74 cm, tak mi tvrdial že se nedělá a basta. samo dělá. ale ona tam měla jen obdelníky, a začala vysvětlovat jak jsou ty skoro čtvercové na prd, že jsou tenké a tak. no když mi někdo začne shazovat co chci a vím že bude dobré.
pak jsem se ptala ještě na pláštěnku na korbičku - tak mi nutila na celej sporťák, žíkám jen korbu a ona že se nedělaj. a to se mi ten obchod zdál ok.
ach jo.

nika
autor
2. říj 2009

zítra vyrazím do jiného, ať to mám z krku. chtěla jsem v po ale stejně musím na poštu tak co.

nika
autor
2. říj 2009

holky já mám druhej den takovou šílenou lenoru, vůbec z ničím jse doma nehla, jsem naštvaná na sebe samu, vnitřně, na druhou stranu jsem ráda že jsem si odpočala ale i tak, když vidím kolik tu mám práce, ach jo.

berryl
2. říj 2009

tak to chápu,místo aby řekla,že nemají,tak chce za každou cenu prodat to co zrovna má k prodeji. Niki já jsem dneska uklízela,ale straně moc jim a to fakt hodně, stále mě trápí hlad.

nika
autor
2. říj 2009

tak to obdivuji, já ač mám lenoru taky včera vydrhla koupelnu, i kachličky na stěně 🙂 ale na podlahu mi chyběla energie a dneska se mi nechce.
a s tím jídlem jsem na tom asi stejně taky bych pořád něco jedla a nevím čím si tu chuť zaplácnout.

ach jo já jsem zase sama, manžel už volal že dojel na místo, ale naštěstí v ne bude doma, ale kdo ví na jak dlouho. prý maj rozjíždět nový projekt který je tak 5x větší než toto u Hradce Králové, no snad už nikam nepojede. to by mne asi už dostalo.

ael dneska se mi zdál sen že se nám narodila holčička s mírami 2950g a 50 cm, hormony začínaj makat.

salikova
2. říj 2009

Ahojte! Tak jsem opět tady 😀 Pěkně se nám ochladilo, co? A já se zase z toho nachladila. ☹ Co nového??? Já jdu za 14 dní na císaře - miminko se im z ničeho nic otočilo napříč a prý už se asi nepohne...

nika
autor
2. říj 2009

ahojki sali, vítej už se nám stýskalo.
ty jo otočilo, a nedávaj čanci že by se otočilo zpět? 😠 domluvej mu, aby se otočilo, ty jo to jsou věci.

nika
autor
2. říj 2009

berr tak to vidím jasně sali a dan budou mít své miminka u sebe, pak Petul a my někdy nakonec 😒

nika
autor
2. říj 2009

holky já furt nevím jakou koupit tašku na kočárek, už jsem si myslela že jsem rozhodnutá a asi nejsem. ael za to může ta ženská v obchodě, chtěla jsem se tam kouknout ještě na spoustu věcí a jak mne naštvala tak jsem raději odešla, její chyba mohla mít kšeft 🙄

endie
2. říj 2009

a co já, já nechci rodit poslední 😠
mě manžel přijede až 12-13 ale abych pravdu řekla nemám na něho náladu

nika
autor
2. říj 2009

endie neboj ty nebudeš. tebe někam nacpeme mezi petul a dan.

nika
autor
2. říj 2009

holky mne kdyby se tak chtělo jak se nechce, nic dělat, našla jsem zase u jedné paní krásné látky, já bych tak šila mít více síly. jsou uplně boží, snad jednou bude více času třeba na krásný pokojíček našeho robátka,

teď mám už i strach něco rozdělávat 🙂

salikova
2. říj 2009

jé, no to mně se taky stýskalo! A nejlepší na tom je, že máme už v Praze net, ale rozbil se nám PC 😅

No, prý se uvidí příští týden, ale že už tam asi není místo na to, aby se vrátilo zpět.. Já mám stejně malou výšku, takže sem stejně i tak spíš na císaře (i když já sama moc nechcu).. Ale úplně vím, kdy se přetočilo - přede 3 dny a fakt sem to úplně cítila a pošouplo se nahoru, takže můj závěr těhotenství je jeden velkej utlačovanej žaludek 😝

A dan už ví, kdy půjde? Já se to dovím příští čtvrtek na kontrole.

verusinek: Ahoj! My se tu asi ještě nepotkaly, co? Já sem občas taky zajdu 😀

endie
2. říj 2009

tak jo díky 😀
malá s enějak divně hýbe 😒 mín než předtím, uvidím přes noc to se totiž ani nepohne a zítra až naši přijedou tak bych zajela na pohotovost pro můj klid

nika
autor
2. říj 2009

sali dan půjde dle kontrolního utz nejpozději tuším do 10. takže asi první, krom zuz s dvojčaty ta jde v uterý na císaře.

endie mně se mimi hýbe jak kdy, ale v noci taky poslední dobou moc ne, a hlavně ne rano, taky trochu vyšiluju, ale pak se probere a dá mi jasné najevo co blbnu 😀

nika
autor
2. říj 2009

ty jo už je zase pátek, víkend uteče a v po zase na kontrolu, teď to bude utíkat nebo to bude spíše nekonečné, kdo ví.

manža se s námi loučil a povídá miminku ať mne nezlobí a aať na něj počká než se vrátí.

endie
2. říj 2009

já jdu ke svému dr. v úterý takže držte palce at mě už konečně vyšle do té porodnice to budu mít 3 dny do termínu a nebo ten zmetek bude chtít abych přišla ješte v pátek 😠