II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
2. říj 2009

Ahoj holky, hlásím že tahám nohy za sebou. Hrůza, mám pocit že malá vypadne jak mi táhne břicho, při chůzi si ho mus¨ím držet ☹ jak říkáte asi pipinkové kosti, nebo nevím. Je to divná ale velká bolest.
Jinak Petr přijel ze služebky a volali nám že máme hotovou sedačku tak jí máme doma a postavenou, hned obývák vypadá jinak, jsem štastná.
Jdu do teplé sprchy a zalehnu, nemůžu vydržet. Jen jsem vás dočetla at toho nemám zítra tolik. 🙂

sali to je pech že se prcek otočil, ale nemáš to jisté, může se naklonit a speciálním hmatem umí dítě otočit, no držím palečky.

verusinek
2. říj 2009

Dan tak dobrou noc a ať je zítra lépe 😉

salikova
2. říj 2009

Tak já se vrátila od tv zase sem...

Dan, tak se hezky vyspi a načerpej síly!!!

nika
autor
2. říj 2009

dan dobrou a drž se pa

dandulka1
2. říj 2009

Holky papa, chytla mě nějaká zimnice a fakt mám bolesti.

nika
autor
2. říj 2009

dan drž se, já se s vámi kočenky moje loučím a jdu odpočíat taky, papa zítra a držte se papa

salikova
2. říj 2009

Taky přeju dobrou noc!

verusinek
2. říj 2009

Tak dobrou noc holky, já se jdu teda taky natáhnout k telce 🙂

adellaide03
2. říj 2009

Tak jsem si myslela, že si s vámi ještě budu chvíli povídat a normálně jsem usnula. No nevadí tak snad zítra. Dnes přeju pohodovou dobrou noc.

berryl
3. říj 2009

dobré ráno děvčatka 🙂 celkem vyspana,jen ty sny co se mi zdají úplně živé!

nika
autor
3. říj 2009

taktéž krásné sobotní ránko, s počasím jak malovaným, krásným podzimním.
🙂

endie
3. říj 2009

dobré ranko
naši v tahu a já už mám i po zákazu uklizeno

nika
autor
3. říj 2009

endie šikula, tedy porušování těch zákazů to je něco co.
nic já utíkám do města mějte se. tu.

petule83
3. říj 2009

Ahoj holky,jdu jen na skok,šla jsem spát ve 2 a v 7 vzhůru,tak jdu ještě na chvilku chrnět 😀
Sali čauky!Teda tak snad se ještě mimi otočí.A co bys chtěla víc,normálně nebo císařem?
Endie já být tebou nechám Adélku,ale záleží na tobě 🙂
Dandulko vydrž,už to máš za pár!Já mám pocit,že mě každý den někdo znásilnil,jak mě bolí spodek 😝

salikova
3. říj 2009

endie je taková naše rebelka 😀

Peťul, ahoj! Já ti ani nevím s tím porodem. Vždycky sem chtěla rodit přirozeně, ale můj doktor mě od toho tak odradil, že teď to prostě nechám na doktorech, co se mnou udělají 😎

berryl
3. říj 2009

ahoj holky, já od rána bezdůvodně pláču, R už ze mě šílí!!! oblekl se, že jde do posilovny a já začala brečet ať nechodí, tak se vyslekl, že nejde a bude se mnou a já začala plakat ať jde, no sranda se mnou po ránu :o))

ty jo na okroberkách jsou další miminka, rodí se jedno za druhým 🙂

zuzac01
3. říj 2009

Ahoj holky, jdu pozdravit, tak si představte, že mi včera ráno už sama začala odcházet hlenová zátka a dneska to pokračuje, takže kluci už sami asi chtějí ven 😅 snad vydržíme do toho úterka 😀

berryl
3. říj 2009

zuzac fakt? tak na Tebe budu myslet, no a už zase brečím

zuzac01
3. říj 2009

😀 nebreč 😝

kelly1983
3. říj 2009

Ahojky

zuzi ty jo....no jo dvojčátka chtějí skoro pokaždé na svět dřív...tak držím moc pěstičky

berryl ahoj jak je?

berryl
3. říj 2009

jsem fakt hrozná 🙂 to bude den. no, ale nic mě nebolí tak aspoň něco ne

zuzac01
3. říj 2009

to jsou ty hormony, mě se chce taky brečet u každé hovadiny v televizi a ták 😅

berryl
3. říj 2009

zuzac máte v rodině dvojčata?
my jo moje babička je z dvojčat, tak jsem říkala, že až budeme zadělávat na druhé, tak budeme mít určitě dvojčátka
musí to být mazec ze začátku, ale prý to je super, máme kolem sebe hodně dvojčátek, krásně si spolu hrají a tak no paráda

zuzac01
3. říj 2009

jojo díky moc holky, jdu udělat další album - nechali jsme se s taťkou vyfotit na památku, tak se pak kukněte... je fakt, že když se na ty fotky dívám, tak se mi chce taky zase brečet 😀 to je sranda

dandulka1
3. říj 2009

Hezké ráno. Noc nic moc a bolesti trvají, ale jen při stání nebo chůzi tak zatím neplaším. Upekla jsem perník s čoko polevou a dělám zapečené těstoviny a půjdu si lehnout.
berryl - já jsem včera brečela u tý písničky co si sem vložila.....S těma dvojčatama na tom něco bude, máma je v 3.měsíci potratila, ségra čekala trojky, ale 2 se přestali vyvíjet a třetí je postižený a já měla mít taky. Chudák Eliška 🙂

kelly1983
3. říj 2009

Ahojky dandi jaké máš bolesti?

berryl
3. říj 2009

krásné fotečky fakt moc!!!
Dan hlavně, že ta jedna beruška je u Tebe bříšku a brzo bude s Tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

berryl
3. říj 2009

s Tebou

dandulka1
3. říj 2009

kelly - koukala jsem že máš termín na moje narozeniny 🙂

Včera jsem se dohodla s doktorem že si v úterý podám žádost o podvázání. Kvůli srdci nesmím antikoncepci a kvůli věku a těm císařům nesmím další děti což ani nechci, tak si zažádám aby to udělali při jednom.

berryl
3. říj 2009

Dan aspoň to budeš mít při jednou a od mudr klid
Jo a co maminka?