II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
24. kvě 2009

tady právě zapadá slunečko, krása. škoda jen že od středy se má kazit počasí a ochladit.

berryl
24. kvě 2009

ahoj krásky, tak my byli u rodičů a v restauraci na oběd,jsem opět prezrana div neprasknu :o) jeste jsem si dovezla tašku jídla a maminka dělala výbornou buchtu já dostala půlku bez rumu a ostatní se podělili o půlku s rumem :o) tady se odpoledne udělalo krásně!

adellaide03
24. kvě 2009

Sali jo jsem taky ráda, že to snad vypadá, že bude vše OK 🙂 To sis teda užila hezký den.
Niky romatniku ju? 🙂 Neboj ochladí se, ale ještě máme před sebou celé léto takže si krásného počasí užijeme a myslím, že někdy s těma bříškama na něj budeme i nadávat.
Berr takže už je Ti dobře, to je bezva 🙂

endie
24. kvě 2009

nazdar děvčata jojo hafan musíme dát pryč jelikož je strašně hyperaktivní sice je to labrador a k dětem se moc hodíme máme odskoušeno že i roční klučík sním blbnul a on držel jak hlupej a když se mu to nelíbilo tak se zvedl a odešel ale vypadáto že manža tady nebude bude asi pracovat v Praze a dojíždět bude jenom na výkend a sama bych to nezvládla novorozeně a ještě pejska který musí chodit na prochajdy, je mi to moc líto zvykla jsem si na něho ale na zahrádce mu bude lépe, ted ještě uvidíme jestli to měl jenom svalovej třes a nebo fakt epilepsii

berryl
24. kvě 2009

endie tak to jo to bys nezvládla pejska i prcka to my máme yorkšíra to je jak morče 😲 takže to je ok

jo jo holky už mi je super, jen srmkám, ale to už je to nejmenší :o)
adel to máš pravdu, když každý zjistil, že mám rodit v říjnu, tak hned každý že jsem chudáček přes léto s pupkem,že mi to nezávidí no tak uvidíme uvidíme uvidíme

adellaide03
24. kvě 2009

Endie to je smutné, ale jak píšeš, na zahrádce mu bude určitě taky dobře. A třeba to epilepsie nebude a bude v pořádku.

nika
autor
24. kvě 2009

adelaj to já nadávám běžně, léto je pro mne tak do 25 stupňů, pak to nesnáším. já miluji zimu, podzim a jaro.

nika
autor
24. kvě 2009

endie, enboj nebude to tak zlé a bude ok. uvidíš. nebyl třeba pesan něják vystresovaný, přehřátý, dehydrovaný????? mi se taky naše psice kdysi vyvrátila, klepala a tak, skoro jak epi. záchvat, ale bylo to unavou a dehydratací.

adellaide03
24. kvě 2009

Niky já miluju vodu takže léto miloju, ale jak už jsou ta děsná vedra nad třicet tak to už taky nedávám a nadávám.

dandulka1
24. kvě 2009

hoj, hoj hoj 🙂 Tak náš pes má celý den průjem a nejí. Až ted snědl pár piškotů. Jindy by za ně dal život a dneska nechtěl, až večer. Tady bylo krásně, 27 ve stínu, až mi to vadilo. Upekla jsem jablka v županu a makovec a panimáma přinesla talíř koláče, jsem zvědavá kdo to bude jíst.
Myslím že zas takové léto nebude, že jsme si to vybrali v dubnu. Budou pár dní tropy jako loni. Si myslím.

nika
autor
24. kvě 2009

danulko kéž by. jinak se v práci upeču zaživa. 😀

endie
24. kvě 2009

jsme přijeli domů s nakupu a jak nás vítzal tak zachvilku na to sebou třískl 😒

taky doufám že nebude moc horko jinak budu muset sebou všude nosit vetrák 😀

salikova
24. kvě 2009

Tak to my mame taky psa hyperaktivistu🙂Tak jsem zvedava,jak to budu zvladat..endie:Muj pes,co sme ho meli predtim,epilepsii mel.Dlouho se ale nevedelo,jestli to neni od srdce nebo z nedostatku cukru.Praskama se to korigovalo,ale zachvaty mivala i presto..Dandulka:To ma ten pesan urco z prehrati!Ta nase po jednom vylete v parnu zvracela a prujmovala 3 dny.

berryl
24. kvě 2009

holky bolí vás někdy břicho? Mě už 3den bolí břicho,takový tlak,občas křeč jak by miminko rostlo nebo já nevím,ale příjemné to teda není! No jinak já nemůžu opět spát. Jo a rýma jako by mávnutím proutku zmizela :o) tak krásky dobrou noc

dandulka1
25. kvě 2009

Ahoj maminy.....Dneska mi začala alergie jako blázen. Musím v týdnu k doktorce. Přežila bach to ale jak kýchám tak se bojím, prý to dráždí dělohu a můžu se začít otvírat.
sali - jenže náš pes je na zahradě tak si lehá do stínu a navíc je to africký pes tak by měl horko snášet. Uvidím dneska, už vrtí ocasem tak snad mu je líp. Taky je aktivní, museli jsme minulý týden koupit elektrický obojek, jak vyjdem na pole tak je fuč a myslivci mi řekli že ho příště zastřelí, běhá do revíru a honí zvěř.
berryl - ty bolesti mám od začátku. První 3 měsíce denně, nemohla jsem ani sedět jak mě to bolelo a tlačilo do břicha, ted jsem měla bolení čtvrtek, pátek a hodně, jak když se to tlačí ven. Už se mi občas stane že mi ztvrdne břicho a udělá se mi tvrdá boule jako kdyby si lehl nějak napříč. A to je hnusný. Pokud nekrvácíš, je to k růstu mimi. Psala jsem ti že bude hůř 🙂 ted ti začne růst děloha nad pupík.

dandulka1
25. kvě 2009

Ono totiž záleží kdo jak má pevnou břišní stěnu, pokud je uvolněná (můžeš být i hubená) tak necítíš celé těhu nic, ale pokud jí máš zpevněnou, tak cítíš vše, i když se mimi otáčí.

salikova
25. kvě 2009

Ahoj!

berryl: V klidu! Mně taky pobolívá břicho. Sem ráda, že nejsem sama 🙂 Občas mám i takovy jakoby křeče - ale trvají jen pár vteřin. No, já sem vyděšená, když mě bolí břicho a pak, když mě zase nebolí, tak sem vyděšená z toho...

Hezkej den!

berryl
25. kvě 2009

ahoj holky, tak jste mě uklidnili, protože to sakra pěkně bolí!!!
tady to vypadá na krásné počasí co u Vás?

dan já mám taky alergii, ale slabší, tak je to ok, ale vůbec Ti to nezávidím

berryl
25. kvě 2009

jdu něco málo nakoupit a budu tady později 😉

berryl
25. kvě 2009

holky ty návaly horka jsou šílené 😠

endie
25. kvě 2009

zdravím děvčata už mám druhé album kde mám jenom věičky jestě dofotím drogerii co už mám tak mrkněte 😀

berryl mě taky bolí břicho jak kdyb to mělo všechno ze mě vypadnout 😠 ale prý jeto normální

dandulka1
25. kvě 2009

endie - koukala jsem jak se činíš 🙂 mě už chybí jen látkové pleny a drogerie a mám vše. Nechtěla jsem nic takhle brzo, ale nějak jsem do toho spadla 🙂 Manža mi postavil místnost ,,na krámy,, jak tomu říká (6x5m) tak pak hodím fotku, mám vše tam.
U nás je vedro a úplně jasná obloha. Vůbec nemám radost, potřebuji na velký nákup, včera jsem ho vzdala kvůli vedru a dneska mě to nemine. Musím v půl 2 pro kluka a nakoupit. Ty vycházky odpoledne jsou blbý, raději bych jela nakoupit brzo ráno ☹

endie
25. kvě 2009

dan: já už mám 10 těch látkových a mamka mi další přiveze tento výkend. ted už se soustředím jenom na drogerku a na plýnky, a takové ty drobnosti jako vanička atd, no a pak měsíc před porodem si zajdu koupit věci pro sebe jako kojící pyžamo atd

lilili2
25. kvě 2009

Ahojte holky ráda bych se vás zeptala kdy začíná 5 měsíc. Jsem 16+0 a když si najedu na tehotenstvoakademy.sk tak mi to tam ukáže že už jsem v 5 měs. Příjde mi to ale, že je to ještě brzo.

salikova
25. kvě 2009

Tusim,ze zacina v 17+5. ? Tady je taky vedro.Sem dnes az do ctyr zavrena v praci,tak snad to preziju..Jak si to tu tak procitam a vidim,jak se nam zvysujou ty tydny,tak musim rict,ze to celkem leti!

berryl
25. kvě 2009

lilili 17+5

tak jsem dneska četla, že těhulky, které ráno trpí nepříjemnou nevolností, se mohou alespoň částečně radovat, protože jejich potomek dává najevo svoji inteligenci.
Prý budeme mít dítě s vyšším IQ. Hormony, které působí nevolnost a zvracení po ránu, jsou velmi důležité pro vývoj mozku dítěte.
,, takže s každými ranními zvratky, vzdaluju své dítě od lopatky :o) ,, no není to báječné ???

berryl
25. kvě 2009

Endi už toho máš taky spoustu :o) to já jen oblečky, zimní vak, autosedačku a zbytek později 😅

endie
25. kvě 2009

no tak to moje teda bude Einstain protože jsem nedělal nic jiného než zvracela

berryl
25. kvě 2009

i můj tak budeme mít 2 chytráčky s brejličkama
jdeme ven papa

dandulka1
25. kvě 2009

ahoj.....byla jsem na tom nákupu, děs. Vedro a stálo mě to 3000 ☹ 1000 kč škola v přírodě, 200 družina, 350 dvoje boty klukovi a zbytek nákup do neděle.
Vložila jsem fotku z kumbálu kde mám celou výbavu do 3 měsíců, zbytek je v krabicích. 🙂
Holky koupila jsem melouna. Měla jsem plnou pusu slin. Naštěstí je dobrý, jinak by mě těch 70kč štvalo. Už mám jablek a vína plný zuby, mám chut na broskve, třešně....dneska panimáma sebrala prvních asi 12 jahod.