II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
1. čer 2009

a neuvažovala jsi jít s ním? můj manžel teď taky shání práci a kdyby se nakonec rozhodnul jít do Prahy tak jdu s ním, už jsme se o tom bavili, zatím se dívá tady, ale je to marné

nika
autor
1. čer 2009

berryl souhlasím, ikdyž jít je taky těžké ale byli by jste spolu.

jinak my před lety zvažovali odchod do Holandska, kvůli práce manžela. nakonec to nevzal a sem tam si vzpomene a zalituje. bylo to přesně v době kdy jsem měla před ukončením VŠ, tak jsem říkala ať jede a já pak za ním přijedu. mohlo být vše jinak.

v té débě tam byl stejně 95% času a jezdil domů jak kdy,a bylo to kruté a s mimískem bych neváhala a jela kamkoliv.

endie
1. čer 2009

on tam bude na ubytovně, a ted půl roku bude dělat školu někde za Prahou

berryl
1. čer 2009

aha tak to není tak jednoduché a hlavně ani ty to tady nebudeš mít jednoduché
ale mám známé co to mají stejně ona ja s miminkem tady a přítel v Praze jezdí u policii na motorce, je tady celkem často, hlavně uvažoval, že by šel zpátky, ale nevyplatí se mu to a ona zase nechce jít tady z OV, no je to nepříjemná situace, ale budeš to muset zvládnout a raději se usmiřte teď si ještě můžete užívat jeden druhého než odjede a pak už budete tři :o)

endie
1. čer 2009

zvládli to jiní musím taky

salikova
1. čer 2009

Endie:Ajaj.Tak to je blby.Ale jeste ze sou aspon kamaradky!Holky,ja uz tri dny necitila ani tuk.Tak mam bud lenocha nebo to necitim..

nika
autor
1. čer 2009

endišku zvládnete to a ty na jedničku, uvidíš.

berryl
1. čer 2009

sal kamarádku miminko nekopalo vůbec byl to takový malý spáč 😀

nika
autor
1. čer 2009

sal já taky mimíska moc necítím, a může to být i tím že mám placentu zepředu. a mimís leží větišnou na utz hřbetem - zádičkáma k mému břichu, tak ho cítím jen někdy spíše večer.

endie
1. čer 2009

oni ze začátku ty prtata to nemájí pravidelné, co vím, tak když jsem dostala první kopanec tak pak týden nic, a ted je to pravidelné, a v neděli ráno tam dělal kotrmelce nebo co , břichos e mi zvedalo, no divočina 😀

nika
autor
1. čer 2009

😠 tak chci jít uvařit rýži a žádná doma není, tak volám M a on ji použil na čištění jakýsich lahví a zapoměl koupit. ach jo tak jdu do brambor. 😉

dandulka1
1. čer 2009

Ahoj holky..... ozývám se než usnu. Vezla jsem ségru do jiného města, má postiženýho 15 letého kluka a jel do divadla na pohádku a my jsme courli po krámech. Sehnala jsem krásné 2 tuniky a ko¨mplet na léto. Jsem moc unavená, byla jsem ráno pro lístek na peníze a až ted jsme přijeli tak jsem od 7 na nohách, jdu si lehnout k televizi.
endie je mi to líto. Manža by měl myslet i na vás a udělat nějaký kompromis, vždyt to děcko chtěl taky.

sali ty mě mateš s tou fotkou 🙂 už jsem si zvykla na růžový čtvereček.

co se týče břicha, období bolení a období klidu se střídá, bolesti v noci po vyčůrání jsou pořád. Začínají mi zase nevolnosti. Mimís kope po jídle a večer když já chci spát. Ale když lehnu na bok tak se uklidní.

Jdu do pelíšku, dočetla jsem vás tak odpol přijdu 🙂 ségra mě s vařením zachránila, dala mi sebou polívku a knedlíky tak jsem si udělala s vajíčkem. Jinak během týdne už jsem snědla 2 melouny a plno jahod. 😲

dandulka1
1. čer 2009

nika - mě doktor vynadal že ještě razítko od obvodní v průkazce nemám.

berryl
1. čer 2009

??? já musím k obvodní lékařce??? to mi nikdo neřekl?

endie
1. čer 2009

no to mi taky nikdo neřekl že musím jít k obvodak.

jinak mrkněte na www.laclik.cz

berryl
1. čer 2009

pěkné oblečky Endie :o)

dandulka1
1. čer 2009

Vzadu v průkazce máš dvě okénka, jedno je na razítko od zubaře a druhé od obvodní.

endie
1. čer 2009

zubař mi nic do průkajdy nedala a zítra si zajdu k obvodákovi a to musí být?

berryl
1. čer 2009

aha

zuza_vyskov
1. čer 2009

ahoj, je tu ještě někdo?

nika
autor
1. čer 2009

ahojki, zuza vítej.

jo přidal jsem fotečky do alba - co máme.

salikova
1. čer 2009

Endie:Ja se prave rozhodla jit s manzou do Prahy,ale jezdim casto domu.A kdyz mam depku nebo je mi smutno,tak mu to vycitam..Je to tezky.Ale dobre to dopadne!Miminko spojuje.Je fakt,ze mohl pockat,ale zase kdyz je to jeho sen..Jinak s tim obvodakem-mne tam rovnou dala razitko,kdyz sem byla nemocna..

nika
autor
1. čer 2009

hodně uvažuji,

dneska jsem byli s manžou na kočárky, no i jemu se nejvíce líbí Jané, ale ta cena. a pak ostatní v závěsu, tak hledám cose dá sehnat z druhé ruky
http://deti.bazos.cz/inzerat/3584390/Jane-Slalo...
🙂

salikova
1. čer 2009

Berryl:Jarda je manzeluv milacek(i kdyz sem si ho koupila ja),je ale strasne vycuranej:zna milion zpusobu,jak se dostat k jidlu..Kdyz je pustenej,tak dojida po nasem psovi zbytky od vecere...

endie
1. čer 2009

sal taky jsem měla potkanka a byl to můj miláček Ferda se jmenoval byl černo bílej a umřel na rakovinu ale byla sjem sním než mu přestalo být srdíčko a pak ho tatka zahrabal na zahradě, segra měla celého černého Bucifalal a to byl bucifal tlustej vžranej ale taky super

dandulka1
1. čer 2009

nka - koukni k téhle ženské, od ní mám Jané tu autosedačku + hlubokou v jednom + podvozek + fusak, tašku, deštník a koš pod kočár za 3200,- ted má vyprodáno ale prodává jen Jané a měla tam krásné sestavy, nebo jí zkus napsat, taky mi nabídla i to co nemá v albu. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=71588

nika
autor
1. čer 2009

dan díky.

petule83
1. čer 2009

Ahoj holky,jak se máte? 🙂 Koukám že Endie má chudáček problémy ☹ Endie já bych se zbláznila,kdyby mi přítel měl odjet,byla bych na všechno sama.On má jen taťku a ségru a ta má svoji rodinu a z mojí strany by mi nikdo nepomohl,protože spolu nekomunikujem 😖 No vůbec si to nedovedu představit.Hlavně musíš být v klidu a nestresovat se,to malé to cítí,že nejsi v pohodě 😖 Ale já vím,že to je těžké 😖

My jsme dneska byli na velkém utz a máme všechno dobré 🙂 Byl tam se mnou i přítel a koukal a moc se mu to líbilo,poprvé skoro naživo viděl naše mimi 🙂 Čekáme na 100% chlapečka 🙂 Jinak mě vzal doktor stěry,podle něj mám asi nějakou bakterii a z ní mám mykozu 😖 Mám pořád výtoky a pálení a dneska ráno jsem i špinila.Ale říkal,že se nemám bát,že to nevypadá na krev,že to spíš způsobuje ta bakterie.Takže to pošle a podle výsledků mi nasadí léčbu.

nika
autor
1. čer 2009

petul teda klučík 🙂 neboj hlavně žes e ten zánět řeší. uvidíš brzo budeš fit.

petule83
1. čer 2009

Nik:jojo chlapík 🙂 Doktor byl moc super,přítelovi říkal taťko a nám oboum milí rodičové 😀 A vy jste si nenechali říct pohlaví že?A nezlomí vás to přece jen? 🙂