II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
11. čer 2009
endie
11. čer 2009

jak děláš marmeládku?

nika
autor
11. čer 2009

endie tu se jménem, já ještě nevím nic mne zatím nenadchlo. jen jedna látka v obchodě - je to odlehčený flis s medvídky . ael ne barevnými ale jakoby vlisovanými mají ho ve spoustě odstínů, asi si ušiju z jedné strany béžová a z druhé nevím žlutá? hnědá?
nebo dám bavlnu.

nika
autor
11. čer 2009

endie marmeládka.

jahůdky - torchu pomačkám, pak dám do hrnce s cukrem - dneska jsem dala třtinový zbyl mi a je lepší a zdravější a želirovací prostředek 3:1 od Dr. Etkera, tuším. ale dávala sem určitě míň cukru aby to nebylo tak kalogrické.
povařit a horké plnit do sklenic, do každé před uzavřením půl lžičky rumu na vůni a proti plísni - dala jsem bílý co zbyl.

endie
11. čer 2009

jojo tu se jménem, se mi to líbí

kde ty chodíš na ty obchody s tou látkou?

endie
11. čer 2009

aha tak se dělá děkuji, skusím taky udělat

nika
autor
11. čer 2009

největší výběr v ově je u sýkoráku v centru je velká galanterie, tak tam. ale jinak u nás v NJ nebo u našich v Frenštátě.
krásné látky mívali v Shopinu u Hypru tam byla malá galantérie nějáká Polská a měli hodně látek na Pachworkování, krásné jemné vzrory. ale te%d se to tam přestavuje a obchod jsem už nenašla.

endie
11. čer 2009

tam budu muset zajít, potřebuju závěsy do pokojíku

nevíš co zabírá na záda bolí mě jak hrom mezi lopatka a až mě to pícha na hrudi a brufen nemůžu

nika
autor
11. čer 2009

tak zkus ještě Šitíčko to je u Divadla J. Myrona na té ulici.

asi vím o čem mluvíš, bolí jako by malý sval pod lopatkou od páteře, to znám, zkusit nahřát a rozamsírovat,
brufen nemůžeš, a nebo bohůžel vydržet nebo zkus změnit polštář a míň sedět u pc

endie
11. čer 2009

právě že u toho pc už tak nesedím jak jsem seděla,vyhodím polštář a přetočím matračku

v sobotu jde manža do práce tak se projdu po městě, teda podle toho jak zítra dopadnu na urologii

nika
autor
11. čer 2009

moc to nepřeháněj a zítra ať ti to dobře dopadne.
já se tu už asi neukážu jedeme na srub tak až v so večer 🙂

nika
autor
11. čer 2009

já včera zabrousla do Kik na věci, no krása asi zítra půjdu utratit nějákou korunku 🙂 pro mimíska. a zítra mi maj přijít jedny zkušební plíny co jsem objednala k ostatním věcem co chtěl koupit manžel mimískovi tak se pak dohodneme ju.

endie
11. čer 2009

si připadám jak hypouš, a nebo to je všechno ty problémy s toho že tak moc přibírám a tělo to nezvládá

tak si to tam pěkně užíj a moc neblbněte 😀

nika
autor
11. čer 2009

endie neboj bude to vše ok. uvidíš.

jo díky zítra se těším hlavně na třešně, jak se přecpu....... a pak třeba po..... 😀

a zajdu na hříbky už rostou těším se, samo musím tam i něco zrobit a pracovat ale chvíle es najde.

nic končím a loučím se papa

berryl
11. čer 2009

holky budete si kupovat kojící polštář? Nebo budete používat normální?

adellaide03
12. čer 2009

Krásné ráno holky,
Berr mě teda holky říkaly, že ten kojící polštář je super, ale já ještě stále nejsem rozhodnutá.

petule83
12. čer 2009

Hezké ráno.Berryl já si ho budu kupovat určitě,ale chci sehnat nějaký levný,většinou co jsem se dívala,tak kolem 500,- 😖
Chtěla jsem se zeptat,svědí vás bradavky?Mě jo a dost 😠

endie
12. čer 2009

zdravím holky, jsem naštvaná jak pes, doktor mě dneska objednal příjdu tam a na dveřích cedule že dneska neordinuje 😠

já jsem taky chtěla kojící polštář ale mě bude naprd jelikož mám hooooooooodně malá prska a kojit budu muset v sedět a nebo nevím jak

adellaide03
12. čer 2009

Endi tak to je teda pech, to si ten doktor ze tebe dělá srandu nebo co?

endie
12. čer 2009

asi jo asi si ze mně dělá srandu 🙄

petule83
12. čer 2009

Endie tak to je mazec,to ti mohli dát vědět předem 😠
Mrkni na tohle,ale končí to za 30 minut
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3412498

endie
12. čer 2009

😀 to je fajné 😀

berryl
12. čer 2009

ahoj holky,tak já si ho koupím nebo by se dal ušít. Vím,že jsou dva druhý menší a větší,tak nevím. Jinak jsem se prezrala div jsem nepraskla, tak raději nepočítám. Endie to je teda bordel.

dandulka1
12. čer 2009

Ahoj holky, konečně mám klid. Kluk s bábkou odjel, už jsou 4 hodiny na cestě, jsou u prahy. V poradně nic moc, moč dobrá, utz mi nedělal, jen tím přístrojem odposlechl srdíčko, bilo jak zvon, děloha má délku 18 cm a vše v pořádku. I když už mám 3 dny křeče, prý tam mám málo místa tak mě tlačí mimís jak roste. Na alergii mi dali šumivý vápník a prý si mám vzít prášek pokud tam není výslovně napsáno že není pro těhotné, je prý větší riziko alergii nezarazit než vzít občas prášek. Závidím klukovi, já mám nos jak bambuli a smrkám o 100 šest.
Jinak kojící polštář mám už měsíc (foto v albu) měří 190 cm za 299 i s poštovným. Spím s ním každou noc. U tv ležím bokama na něm, mám ho smotaný a v noci mám jeden konec pod hlavou a druhý mezi nohama jak hada nebo ležím na boku a vrchní nohu mám přes něj. Od doby co ho používám cca v pěti polohách mě nebolí páteř. Dokonce mi v pondělí přijde druhý, 170 cm za 210 i s poštovným pro kluka, bere mi ho a hrozně rád s ním spí.
Jinak mi přišlo marodní. A zjistila jsem že hned jak mělo. Přišlo mi za druhou půlu dubna (prvních 14 dni platí zaměstnavatel) a po 3 dnech mi přišlo za květen. Jo Chomutov, tady to frčí, tady je na pracovníky spolehnutí 😉 😉
Kluk odjel tak jsem za zlou mámu, vždy toho využiju a vyklízím mu šuplíky. Plný pytel, všechno se mu hodí.

A mám radost, pojištovna mu schválila ze zdravotních důvodů moře tak jede ještě na konci července na 14 dní.

dandulka1
12. čer 2009

Tady máte pár tipů. Brala jsem jen s cenou do 300 kč a s potahem který se mi líbí.

berryl
12. čer 2009

dan super, hned jsem to omrkla

berryl
12. čer 2009

dan to já, když jsem v létě někam odjela bez rodičů a pak se vrátila, tak jsem měla v pokojíčku vždy něco nového, buď vymalovano a přestěhovaný nábytek, nové povlečení no prostě vždycky něco co mi udělalo radost :o)

dandulka1
12. čer 2009

To malej taky, jedno léto měl pokojíček sám pro sebe (spal s náma, nebyla místnost), druhý rok nový nábytek, třetí rok vymalováno a přestěhováno jinak a letos bych chtěla vymalovat a vyhodit koberec a položit podlahu. Ale vždycky mu vyčistím šuplíky 🙂