II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
14. čer 2009

Ahojk děvčata, kde jste kdo? Manža začal ted ráno tak chrápat že mě úplně vyhnal z postele. Hřeším. Včera na oslavě jsme dostali dorta tak ho snídám a koupila jsem si k pití Caro.
Berryl nejvíc začneš koncem 6.měsíce. Pomalu začíná přbírat mimís takže by měla jít všechna váha na něj a začínají se ti rozšiřovat a plnit cévy a můžeš se začít zavodnovat, takže ted to půjde rychleji.
U nás je krásně, už 19 stupnů.

salikova
14. čer 2009

Dobré ranko! Já včera byla kámošce na rozlučce - grilovačka a sranda...No, holka, má to za pár... Ale byly sme tam pěkná banda těhotných...

dan: Tak sme na tom stejně. Mám taky rýmu jako trám a paralen sem taky zobla. Naštěstí už je mi líp... To už bych byla za 5 měsíců potřetí nemocná!

Jinak s tím sexem: My taky normálně... No, možná sme to trošku omezili a dáváme si tak trochu pozor, ale jinak si myslím, že v ničem neškodí a utužuje dobrou náladu 😉

dandulka1
14. čer 2009

ahoj sali, vidíš to, jak se udělá hezky tak jsou všichni pryč 🙂 Taky už je mi líp, čelo už nebolí ale nosohltan pálí a smrkám. Naštěstí bílou, bála jsem se, loni mi proráželi nos, každou dirku jeden den, celkem 6 dní. Už to nikdy nechci zažít. V těhu je oslabená imunita tak chytnem cokoli. U kluka jsem měla v noci teplotu a udělal se mi opar dole tak je císařem, při porodu s oparem dole hrozí slepota.

dandulka1
14. čer 2009

Holky od 22.6. je v Rossmanu akce na mokré kapesníčky na přebalování - 2balíčky za 89,- + 2 zdarma. Aspon u nás.

nika
autor
14. čer 2009

ahojki holky, teda vy jste tu toho nakecaly. ale už jsem Vás dočetla.
u nás teda ve stínu je jen 14 stupńů a fouká ale krásně svítí slunko.

salikova
14. čer 2009

No, musím říct, že je to fakt hrozny! Já vůbec nebývám nemocná a teď pořád... Taky to mám tak trochu od dětí - mám druháky a jsou to ještě takoví mazlíci a prskají všude kolem, tak snadno něco chytnu..Ale zrovna sem si říkala - už aby byl konec školního roku!!! Ty závěry jsou vždycky takovy hekticky a já už to nějak nedávám 😖 Sem ráda, že je líp!

nika
autor
14. čer 2009

sali však se dočkáš.
hele připomenula jsi mi, jak jsem ještě v prvním trimestru psala že to bude za chvíli a koukněte už budou prázdniny a všechny holky se mi smále.

jinak ke kojícímu polštáři - budu ho mít půjčený od sestřenice, teď ho má sice kamarádka co má tu malinkou holčičku tak uvidíme, když tak si nějáký koupím.

jinak v pátek jsem utrácela v Kik, na mimouše. nějáké sametové dupajdy a kabátky, až manžel ožije - vzbudí se tak vyfotnu a přidám

nika
autor
14. čer 2009

tak já musím zaklepat, ťuk ťuk, že nemoci se mi vyhýbaj.

salikova
14. čer 2009

NO letí to... Příjde mi to jak včera, co sem psala na koníka, že mám pozitivní těhu test! 🙂

nika
autor
14. čer 2009

sali přesně 🙂
tu budeš v práci už jen chvíli a mi se to taky krátí. ael uteče to, co.
já jen půl června, červenec a necelý srpen, a budu doma. to se ani nenaděju.

no nic jdu pokračovat v uklízení a odpoleko asi k babi osbírat tu plantáž jahod co tam roste. ale budu sem nakukovat.

endie
14. čer 2009

Ahojík holky

postýlka je připravená akorát chybějí nebesa, tatínek včera koupil, poslední drobnosti pro malou 😀 celou řadu Hipp kosmetiky, lahvičky, kousatka, odsávačku atd, takže si myslím že Aďa je už vybavená ted čekat do října než vykoukne 😀 No a příští měsíc začneme vybavovat mě

salikova
14. čer 2009

nika: Jůůů! Jahody bych si taky dala! Ale máme chatu v horách a tam sou jahody ještě zeleny...Ale včera jsem měla třešně...

endie
14. čer 2009

mě taky mamka s babičkou zásobují jahodama a třešněma až jsem se stoho po.... včera 😅

nika
autor
14. čer 2009

endie to tak je. třešně jsem měla v pátek a mám tu doma ještě plný košík co jsme natrhali.
já dělala ve čt marmeládku z jahod a chci ještě dodělat a večer upect bublaninu z jahod a rebarbory.

salikova
14. čer 2009

Tyjo! U nás by nějaká marmeláda neměla šanci - by se to snědlo 😀

salikova
14. čer 2009

Jéé - můžu se zaptat: Může se v těhotenství zázvor, žejo?

salikova
14. čer 2009

endie: Teda! Ta postýlka je fakt krásná!!!!!!!!!

nika
autor
14. čer 2009

sali myslíš, my v loni prodali zahradu a měli jsem tam tzv jahodový trávník a když se co druhý den sbíralo cca 8 kilo jahod, tak nevím, mi lezly i ušima. měla jsem vždy plný mražák mačkaných s cukrem, a hodně jsem toho snědli.

moc jsem taky marmeládu nedělala ale na podzim při kojení se bude hodit, budeme to mít s jídlem trochu omezené tak proč si to nezpestřit. a taky doma často dělám sladká jídla - manželje má ráda - lívance, palačinky s domácí jahůdkovou hmmmmm.

letos mám v plánu udělat zásobu borůvkové jen dojít v srpnu ještě někam natrhat 😀

nika
autor
14. čer 2009

endie zelená je superní 😀

salikova
14. čer 2009

Nám s manžou by to určitě nedělalo problém 😀 Jahody se zmrzlinou, jahody a jahody a jahody a jahody se zmrzlinou... Mňam! 😀

No, dnes vyrazím se ségrou na zmrzlinu - vypadá to, že bude krásně 😎

Taky chodím na borůvky, ale letos nevim nevim.... Ona mi stejně vždycky půlka skončí v žaludku než s tím dojdu domů...

endie
14. čer 2009

tak můj manžel je masovéj sladké jídla ho moc neberou

to je fajn že se vám to líbí, mam ka celou tu sadu je k tomu i zavinovačka kupovala na burze

nika
autor
14. čer 2009

endie my máme zelenou ložnici, je to vidět s fotek s oblečkama. takže zelené povlečení asi nebudu pořizovat to by bylo moc. ale ještě uvidím. chci nějáké koupit a něco ušít, už se na to těším až bude po příštím víkendu, pak an to bude časík.

jo snad bude krásně, včera bylo taky ale u nás foukal strašně zimný vítr. takže jsem seděla venku v mikině.

endie
14. čer 2009

normálně víte kolik chtějí v chicoo konstrukci na nebesa peti stovku magoři 🙄

dandulka1
14. čer 2009

Jo je to vážně moc pěkné, taky miluju zelenou.
Jahod jsem už taky přejezená, sbíráme každý den a jsou velké, někdy i na dvakrát do pusy 🙂
ale dělám do mrazáku dřeně, knedlíky, celé jahody a dnes chci udělat takové šátečky s pudinkem a jahodou ale vše dávám zmrznout jako polotovar a když to potřebuju tak to vyndám a upeču nebo uařím. Už mám 50 knedlíků v mrazáku 🙂

nika
autor
14. čer 2009

endie manža je taky masový ale jak se udělají palačinky tak je zdlabne.

hele a nechceš je objednat, budu objednávat povlečení, a mají je tam za hubičku

http://www.babymarket.cz/?p=productsMore&iProdu...

endie
14. čer 2009

já do pokojíku mám zelené aby to ladilo a do ložnice koupím růžové

no jo ty jsi šikovná samasi to ušiješ , já kdybych šila tak top dopadne bledě a navíc nemám ani šicí stroj

nika
autor
14. čer 2009

dandul to je až otročina, že, já to mám taky ráda, a dělávala jsem taky polotovary když jsem studovala a v tuto dobu měla už prázdniny ale cojsem v práci tak čas chybí.

berryl
14. čer 2009

dobré ráno, tak nevím nevím, ale ten náš prcek si ze mě dělá trampolínu a skáče a skáče a u toho se beztak řehtá jako kůň
nenechá mě vyspat, však já mu to vrátím :o))))
jinak jáhody miluju od malička a teď jsem se osypala, jsem červaná jak rajčátko, ale mám na ně děsnou chuť, no manža je spucuje ať mě to neláká
dneska pojedeme na chatu, zatím to počasí vypadá krásně

Endi teda vy už máte skoro všechno, mi doporučila kamarádka - sestřička u miminek, že ze začátku mám malé koupat, umývat jen ve vodě, že to je nejlepší i ubrousky používat co nejméně

nika
autor
14. čer 2009

endie snad to dopadne tak jak chci.
jen zvažuij z čeho udělat mantinel, jestli koupit molitan (bohůžel u nás jen kus o vel 1x2 metry) nebo několik vrstev vatelínu.

nika
autor
14. čer 2009

berryl zkus jahody se smetanou, ono to sráží alergickou reakci a trochu cukru.

já na ěnmám taky alergii ale na zmažené nebo na jejich listy jak je sbírám, tak je sbírám v igelitových rukavicích po rameno. 😀