II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
20. čer 2009

ahoj holky,tady je dneska mrtvo! My jsme byli v ikea a koupili krokodylkovi sv.modrou deku a pak jedu medvídkovou a ta slouží jako podložka a je ze spodu pogumovana. Jsou perfektni. Jo endie koupila jsi ráno něco a co pejsek a kdy Ti odjíždí manžel?

petule83
20. čer 2009

Berryl já měla dneska takové bolesti břicha,šlo to ze zad do břicha 😖 Úplně jsem se bála 😝 A byli jsme dneska u mě doma,tak jsem chtěla ukázat mamce,jak malý kope a on zrovna jako na potvoru dneska vůbec nekope 😠 Ráno mě tak třikrát kopnul a pak celý den nic,tak snad je v pohodě.
Ještě jsem se tě chtěla zeptat,jestli budeš chodit cvičit a kam?Já asi tady do Poruby na fakultku,jen se musím zeptat jestli musím chodit i na ten bazén,to já moc nemůžu kvůli těm mykozám 😖

endie
21. čer 2009

dobré ranko

Berryl kopile jsem dupačky, rifĺe,lacláče, usínáčka pro malou 😀 dneska by mi měl přijets dovolené foták tak pak vyfotím 😀

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9645101&tab=5 jsem stoho unešená, paní tam má užasné vecičky

berryl
21. čer 2009

ahoj holky, tak to jsi nakoupila super

Petul mě kope hlavně, když se úplně nahtáhnu, tak má asi málo místa, ale kope i přes den když se vzbudí :o)

petul viděla bych to taky na Porubu no ten bazén co tam je je s mořskou vodou, tak by to pro Tebe mohlo být dobré, ale nejsem doktor, tak se musíš raději poradit

no já jdu zítra k mudr obvodní ať se mi podívá na ty záda a pak budu chodit na ty rehabilitace, už se těším, protože občas i bolestí brečím

adellaide03
21. čer 2009

AHoj holky,
teda vys jste chuděrky, že vás pořát něco bolí. Já musím zaklapat, ale zatím si nemůžu na žádnou bolest stěžovat. Občas mě teda bolí kyčle, ale to se dá vydržet.
Jinak přijímačky včera se teda daly, ale stejně by mě zajímalo podle jakého kritéria se budou rozhodovat když se ptali zejména proč chceme studovat na jejich škole. Tak je jeasné, že většina odpovědal, že kvůli dalšímu vzdělávání a kvůli práci. Proč taky jinak že, No jsem zvědavá jak to dopadlo. Snad se to během tohoto týdne dozvím.

berryl
21. čer 2009

adel tak budu na Tebe myslet

buď ráda, že Tě nic nebolí :o) my jsme už hold důchodkyně :o)))

adellaide03
21. čer 2009

Berr děkuju. Jo důchodkyně a kolik Ti je schválně?

berryl
21. čer 2009

27 :o)

adellaide03
21. čer 2009

Berr tak to jsme stejně staré důchodkyně 🙂

berryl
21. čer 2009

no vidíš :o)

nika
autor
21. čer 2009

ahojki holky, tak jsem doma z víkendu, zničená a unavená, takže jdu odpočívat, sice tu mám ještě 4 kila jahod od babičky tak je očistím a napráskám mražák a pak krásné sny 🙂

endie
21. čer 2009

nazdar holky
hlásím nové věcičky v albumu 😀

dandulka1
21. čer 2009

Ahoj holky, koukám že v tom nejsem sama, už mě bolí břicho třetí den, někdy mám takovou křeč že se na chvilku nemůžu hnout. V noci už spím dobře ale špatně se mi leží, tolik se těším na říjen až si lehnu na břicho!!!

endie - to chlupatý je úžasný!!!!
Taky jsem vložila nové věcičky.

endie
21. čer 2009

dan: tak to jsou užasné vecičky 😵

berryl
21. čer 2009

ahoj holky, teda krásné věcičky, já jsem dneska byla probrat oblečky u švagrové a mám plno věcí jen jsem to nechalu u tchýně ať mi to doma nezavazí, tak to nemůže nafotit, ale jsem spokojená
jo a dneska jsme koupili první dudlík 😅

nika
autor
21. čer 2009

tady holky by jste byly uspěšné 🙂
já mám jahody v mrazáku a jdu na kutě pa mějte se.

berryl
21. čer 2009
berryl
21. čer 2009

holky tak mám vybranou postýlku
http://www.sambaby.com/79-postylky-120x60/23969...

zítra pro ní jedeme jen ještě nevím zda tu meruňkovou a nebo tu sv. s tmavým a šuplíkem
http://www.sambaby.com/79-postylky-120x60/23969...

má jí kamarádka je fakt moc pěkná!!!

berryl
22. čer 2009

ahoj holky,tak postýlku bereme tu tmavou a k tomu i komodu. Jinak sedím u lékaře,je tu plno lidí tak doufám,že nic nechytnu

dandulka1
22. čer 2009

HEZKÉ RÁNO... berryl mě se taky víc líbí ta tmavá. Co děláš u doktora?? Ještě tě bolí to břicho? Ta vyhraná souprava je krásná, já mám v růžovém se šedou ty tepláčky 🙂 ještě scháním mikču.

salikova
22. čer 2009

Ahojik! 😉

Berryl: Taky bych brala tmavou! Ty seš u doktora s těma zádama nebo kvůli bříšku? Já se dozvěděla, že kámoška, co čeká dvojčata (20.týden) je v nemocnici a možná žádny dvojčátka nebudou, tak sem z toho taková smutná - ach jo! ☹

Du se vám mrknout na fota!

endie
22. čer 2009

nazdar holky

berryl: super já mám pro malou tu růžovou tak pak můžem někam vyrazit a budou jak dvojčata 😀

sal: to je mi líto ☹

petule83
22. čer 2009

Ahoj holky

Endie:vy to máte všechno už úžasně uděláno-pokojíček a tak 😵 Fakt nádhera!

Sal:to je mi moc líto s tou kamarádkou,to je smutné ☹

Berryl:ta postýlka je krásná v jakémkoliv provedení 🙂 Berr správně bys u doktora neměla čekat a sedět mezi nemocnými pacienty.Měla by tě vzít přednostně.Já jdu k doktorce ve čtvrtek,na kontrolu a ukázat se že jsem těhotná a pro razítko do průkajdy a čekat nebudu,vezme mě hned.Sice je fakt,že sestru u ní dělá moje mamka 😀 Ale ona prý i tak bere těhotné přednostně.

Dandulko a co tvá alergie?

endie
22. čer 2009

petul: děkuji ale furt mi tam něco chybí, ještě to není úplně ono
mám novou fotku bříška v albu a už je jak pravé těhu bříško 😀

petule83
22. čer 2009

endie:Adélka že? 😀 Právě jsem koukala na tvoje bříško...super 😉

endie
22. čer 2009

no konečně to bříško nějak vypadá, před tím to byly takové dva špeky 😀

jojo Adélka

berryl
22. čer 2009

ahoj kočky, nějak jsme se tam nedostali, ale bereme tu hnědou i ta cena je pěkná

no sestra je kráva tak jsem jí ani neříkala, že jsem těhu, byla jsem se pro lístek na ty rehabilitace

jo a v kerfuru v dětském mají slevněné sety do postýlky na 599,- takže jsem si jeden pořídila a je tam povlečení, mantynel a nebesa, mám sv. zelené a je to parádní
koupila jsem tam i teplejší zavinovačku a klip na dudlíka jsme koupili v lékarně

endie
22. čer 2009

berryl: kde v dětském to mají slevněné?

berryl
22. čer 2009

v chiccu : ) v jedné postýlce to mají i rozdělané,že se můžeš podivat jak to vypadá, jo a paní mi donesla zelenou a žlutou barvu někde ze zadu, ale růžová je tam moc pěkná

endie
22. čer 2009

děkuji
uvažovala jsi že budeš chodit do předporodního kurzu kde tě naučí dýchat atd?