II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
7. črc 2009

to jo někteří jsou fakt pěkní sobci a protivové 😖

salikova
7. črc 2009

Petule:Tak uz mam v sobe ten gaviscon a dobry.Dik!Miminko mi tlaci na zaludek-proto ta zaha a obcas me boli zaludek.

petule83
7. črc 2009

Ty jo holky já dneska vařím jak nějaká kuchtička 🙂 Úplně mi je vedro 😝

Sal no právě me tlačilo včera večer a bylo mi blbě,tak jsem ho hned použila před spaním a bomba 😵

kelly1983
7. črc 2009

Ahoj holky, tak jak jste prožily prodloužený víkend? Já jsem byla v tom LA a přežila jsem to ve zdraví až na to, že jsem se teda dost spálila 😅 ale bříško jsem si zakrývala.

salikova
7. črc 2009

Ja mam zas trochu zarudly ramena🙂

slovakia13
7. črc 2009

ahoooj dievcata ,som v druhom trimestri a v poslednej dobe som zacala mat teke tlaky zospodu-mam pocit ako by vsetko aj s babom chcelo vypadnut 😒 mozno to je normalne mate aj vy poobne skusenosti?

kelly1983
7. črc 2009

ahoj slovakia pokud máš pocity jako je tvrdnutí bříška, tak by sis měla zajít k dr, pač může dojítk předčasnému porodu, já to taky tak měla

nika
autor
7. črc 2009

ahojki vespolek 🙂

kelly1983
7. črc 2009

ahoj nika

kelly1983
7. črc 2009

tady je ale nějak mrtvo

berryl
7. črc 2009

slovakia pokud to tvrdnutí není více než 10x denně tak je to ok, měla jsem to samé a zjišťovala jsem to u mudr.ale pro klid duše si zajdi k mudr budes klidnější

kelly1983
7. črc 2009

ahoj berryl jak je?

dandulka1
7. črc 2009

ahoj holky....
slovakia - mám ty samé pocity, jako když chce mimi ven, tlak a někdy i bolesti. Ale už jsem to měla víckrát a zatím to vždy po čase přešlo. Mám mimi moc dole, mě se k žaludku snad ani nedostane, pořád je pod pupíkem. Včera jsem měla hodně práce na zahradě ale dneska se šetřím a polehávám. Celé dopol.bylo teplo a už zase prší. Mě déšt nevadí ale venku mi hnijou kytky v truhlíkách jak to nestíhá vyschnout, mám jich přes 20 tak jsem zvědavá kolik truhlíků přežije.
berryl už je dobře? Já jdu v pátek do poradny tak se doktora zeptám. Doufám že se neotvírám, ale to by se mi to zhoršilo tak doufám že je vše v pořádku.
Včera mi bývalej přivezl 2m vysokou okrasnou dřevěnou studnu že už jí nechce, tak jsem kolem ní vydláždila z kamenů okrasný chodník a vyspárovala jsem to a je to moc hezký.
Holky dneska jsem udělala 30 palačinek 🙂

kelly1983
7. črc 2009

dandulko já mám to samý, myslíš si že porodíme dřív?Mě teda řekl doktor, že asi jo

nika
autor
7. črc 2009

k tvrdnutí jsem na tom stejně sem ta, mě teda když se natáhnu na záda a natáhnu novy, tak ej to hned. můj mimís je taky spíše níže, vzhledem k tomu kde cítím kopance tak leží napříč.

holkdy nebojte, neporodíte dříve, aby jste pak mimísky neprosily aby si to už rozmysleli v nějákém 41 ATD,

kelly1983
7. črc 2009

nika mě to taky tvrdne a docela dost často, hlavně když chodím aji když ležím a natáhnu nohy

petule83
7. črc 2009

Holky já taky tak,asi je to normální ne?Přece nemůžem všechny rodit předčasně 😕

kelly1983
7. črc 2009

petule tak asi ne, asi to tak má být no, mě je to teda ale docela nepříjemné, byla jsem s tím i na kapačkách

dandulka1
7. črc 2009

Já nemyslím tvrdnutí (což mám taky) ale tlak přímo do rodidel, jako kdyby mělo mimi vypadnout. Já to měla i u kluka a právě jsem 24-29 týden ležela v nemocnici nohama nahoru, tak jsem zvědavá co mi v pátek řekne.
Ale jsem klidnější že to máte taky. Když mě kope tak mě bolí stydká kost a hodně. Mám jí na pravé straně pod pupíkem.

kelly1983
7. črc 2009

dani a kdy jsi malého porodila?

nika
autor
7. črc 2009

dandul to věřím, neboj bude to ok.
já reagovala obecně na tvrdnutí, mi Mudr. řekl že dokud to ení časté a ne uplně doel je to běžné.

nika
autor
7. črc 2009

holky máme tu na padnutí 😝

petule83
7. črc 2009

já taky myslela jen to tvrdnutí a nemyslela jsem to nijak špatně,nechtěla jsem se tě kelly nějak dotknout!Mě je to taky nepříjemné,někdy se mi úplně blbě chodí a jak říká Dan,mám pocit,jakoby mimi mělo vypadnout 😝 Ale u doktora jsem byla ve čtvrtek a všechno v pohodě,neotvírám se,tak snad je to dobré.

petule83
7. črc 2009

Dandul šetři se!A na palačinkách teď ujíždím,mňam 😵

salikova
7. črc 2009

Ahoj,dan!Teda-ty ses pracanda!Ale setri se!Jinak ja vubec nevim,co tvrdnuti bricha je,zato vim,co je to tlak na zaludek.A dneska mi do neho mimi bubnuje jak jeste nikdy!A,holky-ta moje kamoska,co lezela v nemocnici s dvojcatama,v nedeli potratila:(Bylo to nadejny a pak najednou zacala rodit-ve 21.tydnu...

kelly1983
7. črc 2009

peti nee vůbec ses mě nedotkla v pohodě, mě je to taky nepříjemný a bolí mě to....to bude tam pořád??

dandulka1
7. črc 2009

kelly - 16 dní před termínem. Právě tím jak jsem ležela nohama nahoru tak jsem se zase uzavřela prottože mimi padlo dolů k žaludku a netlačilo na spodek. Děs, směla jsem jen na wc. Po jídle se leželo dobře, plný břicho a malýho na žaludku 🙂 Preventivně si dávám polštář pod pánev aspon večer u televize.
V sobottu malá kopala celou noc až mě bolelo břicho jak jsem měla namoženou břišní stěnu.
Ale je nás víc, tak jsem klidná. Už je tto 10 let tak už si vše nepamatuju ale vedla jsem si deníček prottože jsem ležela v nemocnici 3x tak vím od kdy do kdy. Jinak mám radost, za měsíc jsem přibrala 800 gramů. 🙂

nika
autor
7. črc 2009

sali kamarádky je mi líto. achjo, dvojčátka,

cpu se melounem mňam, a stáel sama manžel se něják zapoměl v práci ☹

nika
autor
7. črc 2009

dandulko uvidíš prevence se vyplatí 🙂
jinak kamarádka taky porodila 16 dní před a to den před porodem byla na kontole a uzamčena na sto západů. prostě si malá řekla že chce ven a basta.

samo nám všem těhulím přeji aby byla mimíska u nás co nejdýl, aby měli čas vše dohnat, a pořádně se připravit

slovakia13
7. črc 2009

tak vidim ,ze nas tu je viac s rovnakym problemom 😒 ,budem len dufat ze tie nase mimi sa nas budu drzat co najdlhsie 😉
najhorsie ,ze som v zahranici a tu pokial nekrvacam ,tak vsetko je ok 😖