II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
21. črc 2009

no vidíš máš se. užiješ si to.

berryl
21. črc 2009

no a teď se mi na pátek přihlásila kamarádka ze střední, že přijede i s malým a ještě i z druhou a malým tak bude veselo :o)

co pak děláš Ty?

nika
autor
21. črc 2009

já právě sedím nad kočárky, zase nevím, a chytám z toho depku 😀
teď zvažuju že tu některá z vás psala o Polsku o nějákém obchodě v Těšíně? nevíš jaké to tam je?

petule83
21. črc 2009

Berryl prosím tě nevíš od kolikati mají otevřeno v tom Kik v zábřehu?Nemůžu najít otvíračku ani na netu,ani tel.číslo

berryl
21. črc 2009
berryl
21. črc 2009

Niki můžu Ti to zjistit kamarádka koupila casual o 9tis v Polsku levněji než tady, ale dneska už jí volat nebudu protože má měsíční miminko tak jí nechci rušit, zítra, ale klidně zjistim

dívala ses i tady?

http://www.sambaby.com/86-kocarky/

nika
autor
21. črc 2009

berryl byla bys hodná, ale petule se myslím chystá co?

petule83
21. črc 2009

berr děkuji.papa kočky,jdu chrupkat

berryl
21. črc 2009

tak jo když tak mi to raději zítra připomeň jo 😀 😀 😀

nika
autor
21. črc 2009

beryl avy jaký nechtěli jste Quiny? trojkolku?

berryl
21. črc 2009

my dostaneme kočárek od mé milované švagrové má ročního prcka, tak nemusíme kupovat a budeme mít quinny buzzy, jen je takový červeno černý, je to taková ta tmavě červená, ale to nějak přežijeme :o) ona má taky chlapečka a jezdili v něm

to je přesně tam barva teď jsem to našla

http://deti.bazos.cz/inzerat/3869959/korba-quin...

endie
21. črc 2009

miki
tohle je popie co mi poslal Pěta jak se jede do toho těšína, kamoška tam taky byla a jak berryl koupila tam ten casuaplay o 10 tisíc levněji

pokusím se ti vysvětlit ten obchod:přejedeš v Těšíně hranice,přes ten most a hned za mostem doleva.Jedeš kolem té burzy až na její konec a dáš se doprava a jedeš nahoru kolem obchodů.Přijedeš na takové téčko a dáš se zase doprava do kopečka a jedeš rovně až na křižovatku a na té křižovatce už to vidíš z auta,je to přímo naproti tobě a jmenuje se to "Tady kupuje i moje mama". Když tam pojedete doleva kolem toho obchodu a hned doprava,tak tam krásně zaparkujete,je tam velké parkoviště a po chodníku se vrátíte zpět k tomu obchodu.Přes týden mají tuším do šesti a v sobotu myslím do 12.Jo a vevnitř to není moc velké a nemají tam klimošku,je tam děsné vedro.Já jsem se tam málem svlíkla i z kůže

nika
autor
21. črc 2009

už jsem byla rozhodnuta, děsný ej to se mnou, jsem šíleně nerozhodná, a taky přiznám že dát za kočárek třeba 20 tísku se mi nechce.

priority jsou pořád stejné, jen uvažujeme jestli zainvestovat kočárek tak aby se s ním dalo sportovat - měl teda hlavně brzu na ručku, nebo pořídit pak na jaro vozíček za kolo - ze kteréhojde udělat kočárek - jen váží asi 18 kilo jako kočárek, a nemá aretační kolečko, ale to je na brusle jedno, mělo by být zablokované tak či tak.

pak ještě i sedačku, jestli brát k podvozku či nikoli. jejda to je šílené, potřebovala bych tak dva dny na obcházení obchodů a zkoušení a stjeěn bych to po druhém obchodě vzdala a odešla, jsem hrozná.

priority máme šílené - hold jsme vybíraví.

berryl
21. črc 2009

jen uvidíme jak v zimě ty trojkolky jsou v zimě všechny na hov..
pokud bude hodně sněhu koupím nějaký z druhé ruky se 4 kolečkama takové ty staré kočárky

nika
autor
21. črc 2009

😵 endei díky, vím že to tu někde psala ale hledat to zpět to mě nemá

nika
autor
21. črc 2009

my právě starší můžeme mít půjčený - modrý, ale v našem případě kdo ví, že.

na jednu stranu jsem uvažovala o novém - šílené ceny, i o starším, ale nemám moc čas to hlídat na bazoši aukru a tak. no uvidíme. co se z toho vyklube.

jednoduchéje to že manžel zavelel že přes 15 tisků nejde. tak uvidíme. je fakt že autosedačku můžeme mít starší.

nika
autor
21. črc 2009

berryl v zimě je pak jedno jestli 4 nebo 3 když nebude odklizeno stejně se nadřeš tak či tak, to je pak nejjednodužší vzít auto a dojet tam či tam autem.

endie
21. črc 2009

tak já jsem teda 3 kolku chtěla ale pak mě naši překcaly že to bdue blbé v zimě tak jsme šly do 4 kolky a je fakt že se mi stím lépe jezdí jak od kámošky s 3 kolkou

endie
21. črc 2009

ale zas záleží na každém, nekomu je líb s 4 a někomu se 3 kolěčky 😀

nika
autor
21. črc 2009

mi zase trojkolka neva, jezdila jsem s ní dost s malým od sestřenice a šlo to. samo když někdo příjde s 4 která se mi bude líbit tak kldině
pro nás je to jednoduché, potřebuji kočár co vyjede v lese, na polní cestě, po horách, když to tak řeknu. a pokud to půjde tak na brusle.
1. aretační kolečka vepředu - jedno jeslti 1 nebo 2.
2. ruční brzda
3. lehký- né 15 a více kilo
4. možnost přenášení korby, nebo vložení tašky - zase sporťák musí jít do lehu, že.
5 pokud bude otočná korba na sporťáku budu jen ráda.
6 příznivá cena.
7 asi spíše velké nafukovací kola - i za cenu častého lepení unikajících dušííí

berryl
21. črc 2009

no to je pravda, ale já pořád nemám řidičák měla jsme pořád čas a tak to dopadlo

v tom Polsku dala kamarádka 17tis a je to 3 kombinace

hluboký využijeme stejně jen přes zimu jakmile bude prcek sedět tak v hlubokém nebude chtít být a navíc se tam nevleze

endie
21. črc 2009

tak já mám krásně velkou korbu 😀 a mám tu vytahovací tašku takže k doktorce super 😀 , já sice řidičák mám ale asi se budu bát jezdit sama s malou

berryl
21. črc 2009
endie
21. črc 2009

nafukovací kolečka mám ale vůbec mě nenapadlo že je budu muset lepit skrze píchle duše 😝 až jak si to napsala tak mi to docvaklo 😀

berryl
21. črc 2009

v tom sam baby jsou vlastně všechno kočárky z Polska tak jsou levnější, porovnávala jsem ceny
😎

nika
autor
21. črc 2009

právě, proto nežeším velikost korby, více se přikláním i k vložené tašce vzhledem k 3 patru bez výtahu 🙂 ikdyž ot není tak krásné, ale stejně brzo budeme ve sporťáku přesně tak.

no bude to oříšek jako naše miminko, je to prostě oříšek - náš pracovní název, že. 😀

nika
autor
21. črc 2009

jo endie na to se připrav, jak kdo ale vím že kamarádka lepila i 2x měsíčně, ale záleží na povrchu a místě kde jezdíš.

nika
autor
21. črc 2009

berryl co nejrychleji co to půjde řidičák dodělat, já bych byla bez řidičáku uplně pasé, ty jo už ho mám 10 let a kousek.

mi nic jinho nezbyde než jezdit sama, ael nevadí mi to už jsem zkoumala zrcátka na opěrku hlavy abych na mimi viděla do mého zpětného zrcátka.

berryl
21. črc 2009

není to jednoduché co? já bych taky nevěděla který si mám vybrat, tak je rozhodnuto za mě, sice mám kočárek který bych si nikdy nekoupila, ale mám ho zadarmo a když si vezmu,že to je opravdu na chviličku, tak to neřeším a pak si koupím nějaké pěkné golfky
třeba takové to
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=870467

berryl
21. črc 2009

no jakmile přestanu kojit(pokud budu kojit) a hned se na to vrhnu, ale i tak budu mít strach a sama s malým jezdit určo nebudu