II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
21. črc 2009

berryl je super, ale pro nás špatné kolečka jinak mít penízky tak koupim podobný a pak kvalitní sporťák a neřeším věci jako taška ta tak.

nám zatím kdom penízek nejvíce vyhovovala Per peregro - trojkolka a vložená taška. ale kdo ví u čeho skončíme, musím ji pořádně obhlídnout a nechat si předvést jak se rozkládá a dává do lehu ten sporťák pak rozhodnu.

http://www.kocarek.cz/kocarky-Peg Perego-KOČÁRK...

berryl
21. črc 2009

ten je fajný

nika
autor
21. črc 2009

beryl, jak pokud, včera ze mne tahala moje praktická Dr. co můj názor na kojení a látkové plíny - spíše se ptala jestli se ještě použivaj.
byla překvapena že je chci používat.

kojenní - pokud budu, ne prostě to se neříká, já to taky nechci lámat přes koleno, ale moje blbá pozitivita, mi uvnitř hlásí.
nene snad, ale "budu kojit" a basta. pevně věřím že to půjde. a taky i vám holky, a o tom že jste nebyly kojené atd, nechci slyšet, já taky nebyla. tehdy to nešlo, bohůžel.

jo k tomu kdo se ptal na odsávačku mléka je dobré ji pak třeba jak budete kojit koupit, do zásoby, jak se nalijí prsa tak pomůže a zabrání třeba zánětu, který se můe rozjet. a je to pohoda, ne odstříkávat ručně. toje makačka.

nika
autor
21. črc 2009

berryl díky, bohůžel mi doma projde jen šedý, hnědý, zelený, popř. kombinace s oranžovou a nenápadný, k vůli chození do lesa.

ani bych nechtěla modrý a červený, spíše univerzální.

nika
autor
21. črc 2009

no nic holky pomalu se loučím a jdu spát, ráno bude brzo tak ať se vyspím. snd nebudu čumákovat jako dneska od půl čtvrté vzhůru, ach jo.

nika
autor
21. črc 2009

mějte se tu zítra krásně a ne že toho zase tolik naplkáte 🙂 ne dělám si srandu, přežijte ta vedra a večer zase papa.

berryl
21. črc 2009

já už mám za sebou sprchu a taky ležím, každou noc se budím kolem 2h a pak opět nemůžu usnout,tak doufám,že potom dnešním maratónu v hypernove budu spát celou noc pa

endie
22. črc 2009

krásný den

já nespím od 2:15 pes se rozhodl že nám pose... celej byt a atyk tak učinil, dostal takovej výpras hajzl jeden, nevím proč to udělla, vždycky zaknučí a ted jak naschvál, moje nervy

berryl
22. črc 2009

ahoj endie, bobek a měl průjem nebo normal? Nám se to taky nedávno stalo,dali jsme Bare maso a nesedlo ji to. :o( Já jsem spala celou noc,ale teď už tady straším. Odpoledne přijedou rodiče a pak kamarádka,tak mám o zábavu opět vystaráno.

endie
22. črc 2009

má průjem a nevím s čeho dostal to co normálně, možná granule má jinou příchut tak jestli to mu nesedlo

tak to máš super aspon se nebudeš nudit 😀

berryl
22. črc 2009

chudácek,asi už nestihnul dat vědět že potrebuje ven! Jo jo jsem rada. No a zítra jdeme na tu akci dětičky budeme si hrát s panenkama :o)

salikova
22. črc 2009

Ahoj!Tak sem zas strasne nevyspana...endie:chudacek pejsek!Ale nemuze za to!Prujmy sou svinstvo.Tak mu dej dnes dietku-suchou varenou ryzu max.s varenym kurecim masem.

berryl
22. črc 2009

teda tam je pěkný pařák, zatáhla jsem žaluzie a pustila větrák pomoooooc 😲

endie
22. črc 2009

holky jak dosta ten smrad s koberce -help me mám už vaniš odskoušený a nis, furt to drhnu aviváží a nic a koberec si vyhodit momentálně nemůžu dovolit

berryl
22. črc 2009

http://www.koberce-breno.cz/cisteni-skvrn-kobercu

tak nevím o průjmu tam nic není, nám když už se to stane tak na líno které je na chodbě a v kuchyni, asi to budeš muset drhnout vícekrát, já fakt netuším

endie
22. črc 2009

my máme v bytě všude plovoučku akorát v ložnici je koberec a v obývaku kousek koberce pod stolkem a on ten zmetek se vyto přímo do obyváku na ten koberec 😠

berryl
22. črc 2009

to je teda pech, já vím, že kdysi se to našim taky stalo a mamka to pořád drhla, ale malý flek zůstal 😒

berryl
22. črc 2009

tak jsem vytáhla Barušku ven a kdyby mohla mluvit, tak by mě poslala někam, lehla si dole v chodbě a odmítala se pohnout, asi má větší rozum než já :o) tak jsme to obrátily domů

endie
22. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
moje břuško, nějaké malé mi každý říká, doufám že e tam má adelka dobře

kelly1983
22. črc 2009

Ahoj holky, jak se máte a jak snášíte dnešní vedro? Dost hrůza, co? Mě bolí hlava, nemám na nic náladu...no hrůza ☹

endie
22. črc 2009

děs běs to vedro

před chvilkou se mi rozhoukal alarm na autě tak sjem to msuela spravit, příjdu na horu tak mi spadne truhlík, no mě dneska jebne fakt, odpoledne jsem usla a zapoměla na kuře , co mě dneska ještě čeká 😀

kelly1983
22. črc 2009

endie 😀 no jo když se daří tak se daří, to já moooc dobře znám. Zítra má být 36stupňů, to bude moje smrt 🤐

endie
22. črc 2009

😲 tolik? pěkně to asi půjdu bydlet do sklepa abych to přežila 😀

kelly1983
22. črc 2009

no to já nevím kam zalezu, musím do práce a jdu na gyndu, takže to bude teda něco? A co jinak jak se máš a cítíš, a těšíš na malou, už se to blíží, taky ti to pěkně utíká ty týdny🙂

endie
22. črc 2009

je ty ještě pracuješ vlastně, no to ti nezávidím, jo dobrý, utíká to rychle tenhle týden sjem ani nespozorovala a už budu končit 29tt 😀 a už mám vypočitaný nástup na mateřskou, příští týden jdeme mrknout na porodnice, ale moc bojím porodu ale strašně se těším na malou, dneska se mi zdálo jak si spolu hrajeme a ona se na mě směje 😀

salikova
22. črc 2009

Endie:Ti psi to delaji snad naschval!Ale bohuzel s kobercem ti neporadim:(..My mame psa v predsini na linu..Jojo-kdyz se dari,tak se dari!Ale na to mam radu-kdo nic nedela,nic nepokazi🙂

endie
22. črc 2009

on právě když už to nemohl vydržet tak to hodil do předsíně bud na plovoučku a nebo na kachličky a vždycky upozornil a začal knourat a dneska nic prostě jak frajer přišel hodil odešel 🙄

no asi to začnu praktikovat nic nedělat 😀

salikova
22. črc 2009

Endie:Ted sem si vzpomnela-voda s octem(staci 2polevkove lzice octa do pulky kybliku)-to je vyborna desinfekce a ten ocet rychle vyvetra..Mydlila sem tim sedacku,kdyz byl Marley jeste malej a pocuraval se.Jinak ten sen ti zavidim!To muselo byt krasny!Ona se urcite usmivala v brisku...

endie
22. črc 2009

dík, skusím to 😀

ten sen byl nádherný jak sjems e probrala tak jsem jí pak hledala ale uvědomila sjem si že je ještě v bříšku, fakt uplně mě to polilo něhou a láskou užasný sen