II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
22. črc 2009

jsem ted jak utržená se řetezu jak vidím sladké tak pokud neuteče je moje 😀

berryl
22. črc 2009

tak to já sladké nemusím, ale nanuky takové ty ovocné si dám a ráda

Dan dobrou noc

nika
autor
22. črc 2009

koukám po starších, co vy na to,

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21290342&tab=2

endie
22. črc 2009

ten se imi líbí a moc

nika
autor
22. črc 2009

dan dobrou, stejěn jsi skvělá s tou svou pevnou vůlí na sladké.

nika
autor
22. črc 2009

endei je to jen starší model toho co se mi líbí.

berryl
22. črc 2009

tak tady prší

endie
22. črc 2009

kráaný i ta barva je pěkná

nika
autor
22. črc 2009

je to se máš u nás černo jen velké oko v mracích na západě a rudé červánky.

nika
autor
22. črc 2009

mám jich na mmb vybraných více, jeden jsem i zabukovala. za deset bez autosedačky, počkám na manžela co on na to.
je fakt že mi nevadí starší. za tu cenu. našla jsem i loňský model se zárukou dám odkaz.
ten se mi líbí více
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23449983&tab=6

endie
22. črc 2009

já na ty tmavé barvy nejsem moc ale tenhle je pěknej, a i lehkej, já taky původně chtěla starší ale naskytla se příležitost tak sem vzala nový

nika
autor
22. črc 2009

právě, asi ho taky zamluvím, m je dneska pryč, tak se nemám s kým poradit. je za docela slušnou cenu, nová verze letošní vyjde na 22 tisíc.

endie
22. črc 2009

to je jak casua play taky letošní výjde na 22 tisíc a v tom polsku ho kamoška kouila se vším všudy za 19 a nebo 18 ted nevím jistě,
zamluv a uvidíš zrišit se to dá vždycky ale je fakt pěkný ten kočík

nika
autor
22. črc 2009

právě envím nakolik tam budou mít i per peregra.

je zamluven sice to konce týdne ale uvidím co zítra chlop. mi se ta hnědá líbí moc.

endie
22. črc 2009

to je nejdůležitější hlavně když se líbí tobě 🙂

nika
autor
22. črc 2009

zítra jdete cvičit co? vy se máte.
já začnu chodit na kurz asi až 12.8 musím se domluvit v práci kvůli dovolené na půl dny - jsou to středy, a taky s cvičitelkou - sestřička u mého Dr. teď nebyl čas. musím ji zavolat. sice to není NJ al eFrenštát ale co. přežiju to. snad do té doby otevřou cestu a nebudu muset objíždět.

endie
22. črc 2009

mě ted právě došlo že s holkama půjdu asi jenom zítra, pak má manža dovolenou a po příštím týdnu odjíždí a já budu u našich , bude pro mě složité dojíždět se Šenova na dubinu jsou tam blbé spoje, což mě pěkně s.... 😒 , uvidím nějak to vykutím

nika
autor
22. črc 2009

uvidíš půjde to, ty jo, fakt už tak brzo, šíleně to utíká co

neboj zvládnete to, uvidíš. sice si to neděláte jednoduché ale půjde to. vím to. jsi šikula a zmákneš to všechno.

u nás je černo a ani kapka. to bude dneska noc, horko ach jo.

endie
22. črc 2009

tady sprchlo a je líp ale taky nic moc furt je dusno, ale četla sjem že se ženou bouřky od Vsyočiny

nika
autor
22. črc 2009

uvidím co mi sdělí manža až se vrátí jede ze služebky z Čech. dneska ani na něj počkám. jen nevím v kolik dorazí. psal že tak v jedenáct. ael asi půjdu ležet, dostávám nášup kopanců že tu ještě sedím.

endie
22. črc 2009

taky mě malá boxuje 😀 , no nic jdu si lehnout jsme unavená , doboru noc a sladké sny

endie
22. črc 2009

jo a pohlad bříško za mě na doboru noc 😀

nika
autor
22. črc 2009

tak tak, krásné sníky a papa

berryl
23. črc 2009

ahoj holky
tak já mám opět wc den, mám šílený průjem ach jo, sedím na wc celá náhá a jsem jako v sauně, pěkně se potím, já to tak nesnáším a ty bolesti!!!

to mám jít odpoledne na ten kurz modlím se ať to přejde

petule83
23. črc 2009

Ahoj holky,tak dnešek platí? 🙂 Berryl v 15.01 bude 17 u tebe,tak sedím v druhém voze 😉 Teda jestli nezdechnu než dojdu na zastávku 😝 Včera jsem tady nebyla,ráno jsem jela do bývalé práce a teda ta cesta mě úplně odrovnala 😝 Pak jsem šla rovnou za milým do práce a jeli jsme k jeho ségře na zahradu.Vrátili jsme se až večer úplně mrtví.
mrňousek včera tlačil na močák a byl moc dole,tak se mi blbě chodilo 😖

endie
23. črc 2009

nazdar kopratinky

takj á jsme tady sváma v podstatě poslední týden ☹ pak má manža dovču takže budeme trajdat a pak už se stěhuju k rodičům, tam je sice internet ale nebude čas, je tam zahrada a bazen takže bude užívání v tom horku teda jestli nějaké bude 😀

berryl
23. črc 2009

Petul platí snad se tam doplazím :o) jsem na tom stejně jako Ty

Endie to je fajn, že máš kam jít a nebudeš doma sama

endie
23. črc 2009

a vkolik budete na té zastávce at vím?

berryl
23. črc 2009

to ví Peťka 😀

petule83
23. črc 2009

budeme tam 15.25 hod. a Endie kde v šenově budeš?My tam jezdíme za švagrovou 🙂 Včera jsme tam byli