II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
10. kvě 2009

ahojki u nás je sluníčkově a větrno, opět.
co danul, jaká? věřím že lepší.

berryl
10. kvě 2009

ahoj holky, tady je nádherně, bude pěkný pařák, manžel mě pozval na oběd do naší obl. restaurace, tak se už moc těším, sice mám hlad, ale chci si nechat hodně místa :o)

dal, sal jak je???

salikova
10. kvě 2009

Ahoj, berryl! No, mně je už zase dobře (doufám, že už napořád). Zítra mě čeká praktická, v úterý ráno gynekolog a pak hurááá do práce 😎

Ty paštiky by se neměly kvůli možným bakteriím, stejně jako vnitřnosti a nepasterizované sýry, popř. syrové maso kvůli parazitům... Ale v malé míře jím pořád - miluju totiž májku a nivu

U nás už taky sluníčko vykouklo a je krásně. Teď du spořádat guláš a pak se psem na procházku. Hezkej den všem!

nika
autor
10. kvě 2009

salikova já si taky sem tam dám, ale až po I. trimestru. sem tamna to mám prostě chuť na paštiku. ale sýry s plísní nejím, nikdy jsem je nejedla tak mi to nevadí. ono by se nemělo více věcí, co? 😀

berryl
10. kvě 2009

tak já nejím pastiky, plísnové rysy, játru, nemá se pít tonic ten mi stejně nechutná. Holky já se zase přejdela, ale jídlo bylo výborné!

doublemamca
10. kvě 2009

ahojte holky...perfektne,ze ste vsetky tak dobre naladene 🙂 ehm,mate niektora uz skusenost s tvrdnutim bruska??? 😖

nika
autor
10. kvě 2009

bery to je fajn. jo to je jasné tonic taky nemusím ani nic jiného co by se nemělo naštěstí

já jsem stále ještě sama, m se vrátí tak za dvě hodink.

doublemamca blahopřiji k dvojčátkům, já ne, naštěstí. ale je fakt že dost často piju magnesii,

salikova
10. kvě 2009

doublemamca: Taky nevím... Ale prej když je to jen chvilkama, tak dobry...Ale nevim. Jůů - dvojčátka! Moje kámoška bude mít taky.... Tak dvojitá gratulace!

Jinak o jídle mi tu ani nemluvte! Já se z toho prodlouženyho víkendu asi neunesu. To byly samy dortíky, zákusky, zmrzlina...svíčková, gulášek, chlebíčky... Budu mít asi v úterý parádní krevní obraz... 😅

nika
autor
10. kvě 2009

teda sali 🙂
já jsem se držela, byli jsme na chatě a pracovali tak jsem byla ráda když jsem zvládla nezapomenout na svačinky. ale dneska jsem duělalal kotel hráškové polívky a dušené mrkve, a jsem přecpaná ale je to dobrota. užívám si ji dokud můžu.

nika
autor
10. kvě 2009

tak holky jaký byl víkend, nikdo se nepochlubí dál?
já jdu navštívit koupelku a spát, zítra ráno frčím do poradny tak pa.

berryl
10. kvě 2009

no my včera na chatě měli taky svíčkovou, doma normálně takové jídla vůbec nejíme, to vždy máme u tchýně, ale občas proč ne že?
víkend byl super a už se těším na další, tady dneska bylo parádní počasí

nika
autor
10. kvě 2009

tak pa jdu spát, snad se bude něco pěkného zdát a zítra se tu ukážu apa

dandulka1
10. kvě 2009

Ahoj holky, ještě nic moc. Nasadila jsem si Hylak, nenapadlo mě to dřív, už mi mohlo být fajn. Včera jsem myslela že prasknu. Od čtvrtka jsem zhubla přes kilo. Dneska jsem do sebe dostala 1,5 rohlíku. Pořád mám tlak v žaludku a pocit na zvracení. Doufám že zítra to bude už dobrý. Ale jednu velkou výhodu to má - HLKY DNESKA MĚ MÍMÍSEK KOPNUL 🙂 🙂 🙂

salikova
10. kvě 2009

Tyjo!Super!To je krasny!Hezky sny a ať je zítra líp a mimi ještě kopne!Jéé!Ja chci taky!

dandulka1
10. kvě 2009

Neboj, dočkáš se. Já jsem tak prázdná ve střevech a v žaludku že to bylo fakt kopnutí. Zle mi teda je, nechci to už zažít. V těhu je to mnohem horší než normálně, nevěděla jsem jestli mi mimi nevyleze horem nebo spodem. A hlavně si nemůžu vzít cokoli za léky.

salikova
10. kvě 2009

O tom mi povídej!Já a ta moje chřipka!No,ale aspoň máš za tu hrůzu sladkou odměnu!A manžela a syna máš doma?Starají se?

salikova
11. kvě 2009

Dobré jitro! Vy asi ještě všechny spíte???

endie
11. kvě 2009

dobrý den celý den 😀

ladza
11. kvě 2009

Ahojky, tak jak se dnes daří? Mě báječně. Malá dává o sobě pořádně vědět. Minulý týden jsem si říkala, jak je klidná, že se sem tam pohne, ale přes víkend se pořádně rozjela!

adellaide03
11. kvě 2009

Ahoj holky,
Dandul tak snad už se to zlepší.
Je pohyby já už chci takyyyyyyyy

endie
11. kvě 2009

já už pohyby taky cítím, zhruba týden takové jemnoučké kopanečky 😀

adellaide03
11. kvě 2009

Já si jen říkám jestli to poznám, že to jsou pohyby 🙂 , ale asi ano co?

salikova
11. kvě 2009

Tyjo, já nic. A to si někdy lehnu a čekám, jestli třeba nějakej náznak... Žbluňkání nebo tak, ale asi je ještě brzo, co? No, ještě dva týdny musím vydržet, aspoň... Za chvilku musím k praktické a pak jdu na EKG a holky - VŮBEC se mi nechce!!!

endie
11. kvě 2009

určitě to poznáš, včera jsem dostala šlupku 😀 , nevím jak ti to popsat 😖

ladza
11. kvě 2009

Však se taky dočkáš 😉 . Tak ať ti to u doktorky dopadne dobře!

adellaide03
11. kvě 2009

Sal tak ať to u dr dobře dopadne.
Endie já vím, že až to příjde tak to poznám tak je to prý i s porodem.

endie
11. kvě 2009

tak to já si u prordu nejsem jistá jestli to poznám 😀

salikova
11. kvě 2009

Holky, chtěla sem vložit nějaky foto konečně, ale nejdou mi nějak zmenšit či co ☹ Takže zase nic...

adellaide03
11. kvě 2009

Sal k tomu musíš mít program na zmenšení fotek.

berryl
11. kvě 2009

ahoj holky, teda já si asi ještě na kopanec budu muset počkat, ale už se nemůžu dočkat, tak nějak pořád jako bych nebyla těhotná ale jen špekatá :o)

my děláme veliký úklid pereme peřiny a uklízíme teda manžel dělá veliký úklid a já to organizuji

sal záleží v jakém prohlížeči(softwaru) si ty fotky prohlížíš??? poradím Ti, ale zjisti si v čem?