II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
16. zář 2009

tak to není pravda, já bříško mám, a jsem těhu, holky kecaj 🙂

berryl
16. zář 2009

jo jo to určite! Ale jo něco malého tam má 🙂 jaký byl koncert?

salikova
16. zář 2009

Já taky teď dorazila ze srazu - ale netěhulek 😀 Byla sem tam jediná s břichem a jak všichni chodí do práce, tak chtěli jít brzo dom, což mě trochu mrzelo - já bych ještě pařila. Sem totálně přejezená z pizzy - fakt jak balon se cítím!!!

Nik, na jakym bylas koncertu????

nika
autor
16. zář 2009

beryl o koncetru mi neříkej, byla jsem domluvená s kamarádkou že nás vezme, tak jsem došla k té třetí a čekay jsem na ni, a ona si přijela za 10 minut šest podotýkám že koncert začínal v šest,a to 35 minut cety tam. no nejely jsem ach jo jsem naštvaná 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ale co nadělám, prostě nespolehlivý člověk

nika
autor
16. zář 2009

tak jsem si alesoň zašly posedět, takže jsem čas využila domluvila si půjčení postýlky a dozvěděla jsem se o další těhuli - moji spolužačce z výšky - mimochodem kolegyně jedné z kamarádek.

nika
autor
16. zář 2009

berryl ty mne nezlob jo 🙂

salikova
16. zář 2009

Jdu ulehnout k TV...Dobrou, holky!

berryl
16. zář 2009

:o)

nika
autor
16. zář 2009

dobrou, já tu instaluji novou tiskárnu co jsem si koupila dneska, a už mám hotovo, půjdu se taky natáhnout, něják na mne padla unava 🙂

nika
autor
17. zář 2009

krásně ač zatažené a deštivé ránko 🙂 musím se pochlubit že jsem byla vzhůru jen jednou v noci, paráda. dneska mám pracovní den tak už mi pere pračka a teď snídám a budu mooooooooc pilně pracovat.

salikova
17. zář 2009

Dobré ranko!

Tak já dnes spala jak dudek celou n oc a kdyby naši nevstávali do práce, tak snad ještě spim...

Nika, bacha na přepracování! 😀

nika
autor
17. zář 2009

sali ahojki jojo dám si bacha. přesně tak kdyby manžel nešel do práce tak se ani v těch pět nevzbudím, a spím snad dosud. 😀

salikova
17. zář 2009

To sou prostě ti bezohlední pracující 😀

nika
autor
17. zář 2009

no zase tu teď nejsou a my máme klid pro sebe.

endie
17. zář 2009

nazdar berušky
holky jka to teda denska bude stím cvičením? tatík mě tam doveze a zas pro mě přijede? Můžete mi napsat adresu do ip přesnou toho kurzu a jestli můžu poprosit zdali by ste mě tam něpočkali před tou budovou

nika
autor
17. zář 2009

endie tak přeci jen vyrážíš na cvičení jo. uvidíš bude se ti to líbit 🙂

jo zlato, v so asi nepojedu do toho Havířova, budem to muset asi překopat, ale neboj, ještě do porudu se uvidíme 🙂 to se neboj.

endie
17. zář 2009

musím a chci se dostat mezi lidi

jo v pohodě 😀 však se nějak domluvíme

nika
autor
17. zář 2009

jasan, domluvíme se.
jak budu vědět kdy tam pojedu tak se ozvu. ju.

endie
17. zář 2009

o.k

dandulka1
17. zář 2009

Hezké ráno....
Tak jsem se koukala do průkazky a při poslední návštěvě jsem měla výsledek toho CS 1. Jo a odvážila jsem si stoupnout na váhu a za 18 dní jsem nepřibrala ani deko ! Hurá! Zítra jdu do poradny a na odběry tak mě třeba i pochválí 😉
U nás je zataženo, tak jsem zvědavá jestli z toho zaprší.
Přeju vám hezký den.

berryl
17. zář 2009

dobré ráno, já taky hlásím jen jedna zastávka na wc, vyspala jsem se krásně, jen mě v noci bolely kříže jinak v pohodě

endie mi nakonec jdeme až na tu druhou hodinu na to dýchání od 16:45h, ale předtím si tam jdeme sednou na pizzu, tak se můžeš přidat 😀

endie
17. zář 2009

tak jo 😀 sice si pizzu nedám ale třeba jenom salát nesmím ted přibrat což nevím jak udělat 😠 jenom jestli mi hodíš adresu a nebo kde by jste mě mohly počkat?

berryl
17. zář 2009

my tě počkáme tam, pojedem tramvají a pak jdeme ještě kus pěšky a těko bychom se někde domlouvaly
http://www.zlatestranky.cz/firmy/Ostrava/H34306...

endie
17. zář 2009

díky moc 😵

petule83
17. zář 2009

Nazdar baby 😵 Co nového?Nikdo nerodí? 😀 Já dneska od pěti do šesti hod.ráno čuměla do zdi,pak jsem posnídala a pak jsem chvilku bojovala s kojícím polštářem a pak jsem vyčerpáním usla 😀 Bolí mě prdel 🙄

Endie jdeš s námi,super! 😉 Týnko tak pojedem třeba ve 2? 🙂

Nikuš teda ale kamarádka by mě naštvala! 😠 A ty ses tak moc těšila co? 😖

Dan u nás leje,já mám v průkajdě CS x/3 tak nevím co to je.A radši ani vědět nechci 😅

berryl
17. zář 2009

Peťul jo klidně můžeme :o)

petule83
17. zář 2009

o.k.a jak tam dojedeme,mrkneš ještě v rychlosti se mnou prosím zase po obchodech?Já musím něco koupit Tomovi,jenom nějakou pitomost,ale nevím jakou 😖 Co bys Ráďovi koupila?Máme rok a půl...

endie
17. zář 2009

já za váma dojedu až kolem 16 hod jelikož musím počkat až tatka přijede s práce 😠 aby mě odvezl

endie
17. zář 2009

doufám že se mě neleknete 😅 až uvidíte valíci ho se vorvaně tak to jsem já, jinka budu mít modré tepláky a bíle třičko s včeličkama 😀

berryl
17. zář 2009

jo endie ona když se rozkecá, tak tam někdy sedíme i 19h jen ať víš záleží jestli musí do práce nebo ne, nikdy jsme někončili přesně v 18h