II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
2. říj 2009

musím se pochlubit co jsem včera vyhrála:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4016816

berryl
2. říj 2009

holky tak mi se malý hýbe čim dál tím více! Hlavně po jídle. Vrtí se pořád. Ahoj Sal dneska jsem na Tebe myslela.

nika
autor
2. říj 2009

endie jak jsem četla že tě hlídá babičky, ty jo to mne dostalo, sorry 😀

endie snad jo, já jdu v po nebo uterý kdy chci, prý kdy mi to bude více vyhovovat. 😅

nika
autor
2. říj 2009

jo čeho je u nás čím dál více to je škytavka miminka, ta mne budí i v noci, chudáček, snad mu to nezůstane po narození, i 6x za den i noc.

endie
2. říj 2009

nik krásný 😵

mě to malá dělá po čokoládě 😀 se pak sebou mrská jak kapr na suchu

nika
autor
2. říj 2009

snad nám to na vánoce vydrží 🙂

endie
2. říj 2009

mě to taky dostalo 😀 však neboj jí trošku potrápím a dědu taky, přijede sní, takže bude prdel 😀

nika
autor
2. říj 2009

endie 😀

ale je to asi tak skoro všude jen ne u nás. manžel byl s nějakým chlapem pro kterého to montují na obhlídce dalších ploch tak kecali a on má manželku cca ve 30 tt tak se strašně divil že mne nechvá samotnou, co zbývá že.
ale já si říkám, taxiky taky jezdí že.

berryl
2. říj 2009

niki holky porodi a my furt budeme čekat :(

berryl
2. říj 2009

endie teď už Ti snad mudr nebude dělat problémy!

salikova
2. říj 2009

Holky, já už mimi taky moc necítím... Spíš jen tlaky a na bok mi pořád teď strká zadek... 😀 Jinak manža jel na víkend zazimovat na chatu a já bych v Praze zůstala taky sama (jedině švagrová se švagrem, ale s těma mám takovy chladnější vztahy), tak sem raděj jela domů 260km 😅

endie, moc je ale netrap!

Ahoj, berryl!

endie
2. říj 2009

no snad né ale bojím se toho že bude chtít abych přišla zas příští úterý 😠 ho tam dobiju jak koně

salikova
2. říj 2009

endie, ty nechodíš na monitor do nemocnice???

endie
2. říj 2009

bohužel ne a mám stoho docela depku

berryl
2. říj 2009

endie nenechej se! Normálně mu jednu natáhni a pak se vymluvís na hormony 🙂

verusinek
2. říj 2009

Ahojda holky,
Niky koukám, že konečně alespoň trochu odpočíváš, to je dobře 😉
Salikova no ještě jsme se tu nepotkali, já jsem se sem vetřela nedávno 😀 Jinak známá měla jít na císaře, protože její prcek byl KP a den před se otočil a nakonec rodila normálně, takže se toho ještě může stát 😉 ....

salikova
2. říj 2009

Tak si tě asi doktor tak zamiloval, že tě nechce od sebe pustit! 😅 A kontroluje tě aspoň pořádně???

nika
autor
2. říj 2009

sali tak teda, jela jsi vlakem? ty jo.
sali ani já nechodím na monitor, až přístí týden, ale dělá mi pokaždé UTZ, kontroluje zralost placenty, průtoky, srdíčko a množství vody v bazénu 🙂 doporučuje se chodit od 36 ale jak kde se posílá od 38 a já jsem dle UTZ o týden méně, takže tak.

nika
autor
2. říj 2009

veru jo ael mám výčitky svědomí, však mne znáš, co jsem zvládala do unora než jsem sekla s druhu prací, a vůbec, za ty roky se známe dobře ne.

verusinek
2. říj 2009

Já jdu na kontrolu v pátek a i na první monitor, naštěstí můj doktor ho má u sebe v ordinaci, že nemusím čekat v nemocnici ....
Niky teď taky koukám, že pak manžílek bude někde tady u nás pracovat 😀

verusinek
2. říj 2009

Niky no právě, že tě znám a proto jsem ráda, že jsi si konečně dokázala, alespoň trochu nachvilku orazit 😉

salikova
2. říj 2009

Aha.. No já teď byla na monitoru poprvé...No a s tim vlakem mě všichni strašili a mysleli, že sem zešílela, ale byla to pohoda klídek... Jela sem normálně jako vždy i se psem. No, trochu mě vyděsili, že sem si myslela, že fakt začnu rodit a ono nic... I manža mi volal s dotazem - Ještě nerodíš?

nika
autor
2. říj 2009

jo ale jen poslouchám tělo, mysl si ještě nezvykla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endie
2. říj 2009

kontroluje mě tak že do mě vrazí prsty zmáčkne mi břicho, toto vše, takže ani nevím jestli se dole něco děje 🙂

nika
autor
2. říj 2009

sali já bych taky raději vlakem než třeba autobusem, ej to pohodlnější

salikova
2. říj 2009

endie: Tak hlavně, že ste OK a máte dobré hlídače (rodiče, babičku... 😀 😅 )

nika: Tyjo, seš šikovná, cos dokázala s těma mravenečkama - to je paráda 😲 Si pamatuju, jaks to s parádou vkládala do alba - tu látku a teď už v tom bude za chvilku mimi! To je síla...

verusinek
2. říj 2009

Endie a proč si nenajdeš jiného doktora??? To je děs, to já jsem ráda, že jsem změnila doktora hned na začátku těhu....
Niky no to musíš právě tu mysl častěji trénovat 😀

endie
2. říj 2009

ted už je pozdě měnit dr. ale po porodu ikdybych měla dojíždet někam tak jdu od něho pryč

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4026242 nechcete někdo, přesně takový mám taky pro prcka

salikova
2. říj 2009

endie: A ptala ses ho třeba, proč tě ještě neposlal do nemocnice???

nika
autor
2. říj 2009

sali 😨 budu se červenat, ale přiznám jsem spokojená i já a to je co říci, neb já jsem stále nespokojenáááááá.

no příště až bude čas tak ušiju z toho nové sedáky do kuchyně a polštářky do obýváku

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26796314&tab=1

a z tohoto povlečení do postýlky pro kamarádku a její očekávané mimi - holčičku :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24554887&tab=9