II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

zuzac01
3. říj 2009

ne že by nám to vadilo, hlavně ať jsou zdraví, zdravé

petule83
3. říj 2009

Ahojte holky 🙂 Ty jo tak já mám hlavu jako střep,hrůza 😝 Připadám si jak po flámu 😝

Zuzanko tobě to sekne!!!!!! 😵 Krásné fotečky,fakt nádherné!

Týnko ty jo fakt mají stop stav?Tak držme ještě!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 No já jsem zvědavá na to,jak začne celá Ostrava rodit,jak se ta Poruba zavře 😕 😅 😨 🤐 😀 Jo a bobku ty máš brečící den? ☹Já měla předevčírem večer,ale zkrouhla jsem to jenom na fňukání 😀

Kelly co ty kyčle,jak jsme se o tom bavily,ještě tě v noci bolí?

Co vaříte sluníčka? 🙂

kelly1983
3. říj 2009

Ahoj Peti, jj bolí ale řekla bych že i mín a co ty??

petule83
3. říj 2009

Já už právě ani nevím,protože mě už tam dole bolí všechno,přetočit se z jedné strany na druhou,to je hooodně těžké 😅

nika
autor
3. říj 2009

😠 ☹ holky asi mi umřela pračka, achjo a to je plná špinavého prádla, jako bych měla málo práce, ach jo.

petule83
3. říj 2009

Ježiši Nikuš 😨 To je ale nadělení ☹ Tak honem opraváře.Ty jo to je pech 😠

nika
autor
3. říj 2009

petul to asi nebude mít cenu, kukne na ni manža až se vrtátí ale tím že je cca devět let stará tak se s ní rozloučím, už vybírám novou. ach jo. Manža chvíli pračky vyráběl - teda pracoval tam kde se vyráběly. tak jsem zvědavá na verdikt.
když se sere tak se sere, ještě čekám že mi odejde lednice - tu máme už 14 let, tak se není co divit, a ještě k tomu potřebuji novou mikrovlnku, ach jo. fakt v tu pravou chvíli.

nika
autor
3. říj 2009

tak asi vím kam půjde celé porodné ☹

petule83
3. říj 2009

Nikuš no jo,když se se.. tak se se.. 😠

nika
autor
3. říj 2009

mrcha jedna, prázdná se točí, plná mokrého prádla ne, třeba to bude jen blbost, ael něják divně v ní hučí i tak, no prádlo jsem vytáhla, je na půl vyprané, tak ho vymýchám ve vaně a bude. ach jo, taky mohla ještě chvíli vydržet, potvora jedna.

endie
3. říj 2009

je niki, potvora jedna 😠 třeba tam bud enějakej drátek jenom včudu, já zachvilku budu falšovat manžův podpis ohledně těch jmén 😀 , rodiče mám doma a prarodiče odjely, děda mi stačil říct ještě at to moc neprotahuju že se chce pořádně ožrat aniž by babka měla pindy 😀 😀 😀 😀 😀

nika
autor
3. říj 2009

tak asi ne, nechala jsem ji vypustit, už se netočí ani prázdná, ale motor a ostředějí jede, asi je v čudu zvěs bubnu, ach jo 🙂 to jsem do ní vkládala tolik nadějí. uvidíme co na ni manža, až se vrtátí.

endie děda je upřímný co.

endie
3. říj 2009

jako on neí alkoholik nebo tak něco to né, ale sem tam si dá pivo a babička nadává no a ted ví že se může opít a babka musí být sticha 😀 jo děda je upřímný , to by ste je někdy musely zažít byste se počůraly smíchy 😀 😀 😀

petule83
3. říj 2009

Holkýýýýýýýýý,budeme mít první miminko!!!!!!!!!!!Hurááááá 😅 Psala berryl,Dandulka začla krvácet,tak je v nemocnici a malá jde za chvilku ven!Tak už bude mít Elišku u sebe!!!!!!! 😨 😅 😀 😵 😲

nika
autor
3. říj 2009

jejda ty jo, dandulko myslíme tu na tebe hlavně ať je Eliška v naprostém pořádku a ty taky.

nika
autor
3. říj 2009

endie asi jako všichni prarodiče, všude je to stejné, ty ženské ty chlapy hlídaj a okřikují ať je to Děda a Babi nebo rodiče 🙂

nika
autor
3. říj 2009

tak já jedu dát doprát prádlo k babičce, stejně tam jedu tak jsem si to domluvila. mějte se tu a těším na zprácičky o Elišce a Dan, držím jim pěsti aby bylo obě zdravé jak rybičky a ok.

salikova
3. říj 2009

jéééééééééééééééé - dan bude mít Elišku!!! Hlavně ať jsou holky v pořádku!Moc na ně myslim!!!!

adellaide03
3. říj 2009

Jeee bude první mimi téééda tak snad už se to pak rozjede.Ať jsou obě v pořádku.

salikova
3. říj 2009

No jo - už je to na spadnutí...

kelly1983
3. říj 2009

peti jj to znám, to mě taky dělá velkej problém 😀

endie
3. říj 2009

je první mimoušek 😵 😵 . hlavně zdraví té naši první narozené princezně a mamince taky

berryl
3. říj 2009

ahoj holky byli jsme nakoupit a pak měli návštěvu,teď už vegetime u tv. Dan psala,že az se probere a bude ji lépe,tak hned napíše,tak vám dám vědět. Ty jo teď už i my můžeme kdykoliv porodit, juuu to je šílené,budou z nás maminky!

endie
3. říj 2009

no budou znás maminy 😀 jsem zvědavá kdo mě předběhne jako další 😀 mám typ ale nechám si ho pro sebe 😀

salikova
3. říj 2009

endie, teď seš na řadě ty!!!

berryl
3. říj 2009

tak a je to tady Dan i Eliška jsou v pořádku. Malá má 2480gr a 48cm,takové malinké miminko. Všechny Vás holky pozdravuji!

endie
3. říj 2009

eee si myslím že předemnou bude ještě jedna, uvidíme, uvařuju že sednu na kolo a malou normálně vytřepu, pojedu po těch nejhorších kotárach a bude 😠 když to nejde po dobrém tak to půjde po zlém a hotovo 😀

ne dělám si srandu bych na to kolo ani nevlezla jak mám težkou prdel 😀 😀 😀

berryl
3. říj 2009

endie ty jsi pero, jeste máš hlídání?

endie
3. říj 2009

ne už ne, už mám klasiku rodiče 😀 a už to začíná sousedka mě zmerčila na zahradě a prý ty jsi ještě doma? 😠 jsem jí chtěla říct že má jenom vidiny že už ležím na sale a rodím 😀 a to ted bude furt dokod nepřijedu s koblížkem 😀

berryl
3. říj 2009

jo jo to začne, mi už dneska kamarádka psala,že mi gratuluje k miminku, nevěděla že jsem těhotná tak mi gratulovala k otěhotnéní,tak jsem ji psala kdy mám termin,tak se smála,že se skoro trefila 🙂 jen já na to čucela jako blázen břicho veliké a přijde mi gratulace