II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
19. kvě 2009

Ahojky 🙂 To je dneska hnusně 😠 Jak se máte? 😵
Adell:to je super,gratuluji k bublinkám 🙂
Berryl a co ty?co pohyby?jen jednou a zatím nic?
Dandulka je dneska na vyšetření?

macalc
19. kvě 2009

ahojte babenky.
Ja idem na triple testy vo stvrtok a mam s toho zmiesane pocity neviem co a ako bude ale doteraz mam vsetky vysetrenia v poriadku ale aj tak sa trochu bojim ze ako dopadnu testy, ako dlho sa cak na vysledky????

adellaide03
19. kvě 2009

Maca taky jsem měla všechny vyšetření v pořádků až te´d do těch triplů, ale neboj to neznamená že je budeš mít taky špatné držím pěsti ať vše dobře dopadne.
Petel ano Dandulka je dnes na vyšetření taky čekám co napíše. Věřím, že to bude OK. A jak se máš Ty?

dandulka1
19. kvě 2009

Ahoj holky.... jsme doma. Podle dneška se roštěp páteře nepotvrdil, ale jsem prý málo těhotná tak musím ještě ve 21.týdnu jednou aby mohli udělat 100% závěr. Prý to bude lépe vidět až bude mimi větší. Ale prý to vypadá v pořádku. Vyjeli jsme v 9 a ted jsme přijeli. Horko, 3 hodiny jsme čekali než jsme šli na řadu. A to příště jsme objednaný na srdíčko na 9 a ultrazvuk ve 12. A jedeme 90 km, jsem zvědavá co tam budeme dělat ty 3 hodiny. Ani nevíme co to bude, doktor to neviděl. ☹ Ted se budu modlit aby se příště potvrdil dnešní nález. jste hodný že jste na mě mysleli. Hlavně že mě poslali na 3D utz - houby, kvůli tomu vyšetření museli použít normální, jen si to přiblížili. Ale viděli jsme barevně krevní oběh v tom černobílém obrázku. Mimi dneska kopalo celou dobu, asi vycítilo stres. Jsem ráda že jsem klidnější a 16.6. bude úplný výsledek.

adellaide03
19. kvě 2009

Dandulko tak to je fajn, že to tak dopadlo. Snad to opravdu bude v pořátku i za ten měsíc. Určitě si aspoň trochu klidnější co?

salikova
19. kvě 2009

Dan:Ty mas ale stydlive miminko!Asi vas chce este napinat..To bude holka!Sem rada,ze to dobre dopadlo.Myslim, ze nam to nakonec vsem dobre dopadne.

petule83
19. kvě 2009

Dandulko:to je dobře,uvidíš,že to bude všechno v pořádku 🙂 Drželi jsme palečky jak to jen šlo!Všech 20 😀 Holky vy máte nějaká stydlivá miminka 😀 To moje to naplno ukázalo už ve 12tt 😅

salikova
19. kvě 2009

No,to moje se zatim taky neukazalo..Ted cekam na 3.6.-to dem na velkej utz.

adellaide03
19. kvě 2009

Já teda myslím, že by se nám taky už mohlo ukázat v ten pátek i pohlaví, ale my si ho asi říct nenecháme.

berryl
20. kvě 2009

ahoj holky,Dan a já už myslela, že budu vědět koho nosíš pod srdíčkem a prcek se nám schovává
neboj zvládla jsi všechno a vše bude dobré, jen to cestování a čekání budete muset přežít

jinak už mám autosedačku,vajíčko maxi cosi :o)

endie
20. kvě 2009

ahojík děvčata,
Dan super že je všechno v pohodě uvidíš že už to tak zůstane

berryl: gratuluji k autosedačce 😀

a jinka ta moje kamoška asi přijde o miminko, plodovka jí furt odtéká a dr. ji nedávají naději ☹

endie
20. kvě 2009

myslíte že bude vadit když si zajdu na bazen? dr. mi to sice zakázal ale ptala sjem se ho jenom na těhu bazeny a ty mi zakázal když půjdu sem tam tak by to vadit nemělo ne?

dandulka1
20. kvě 2009

ahoj holky....
berryl - ale ale tady někdo utrácel 🙂 ty dvoje kalhoty nemají chybu, taky už mám větší věcičky které se mi moc líbí. Mám celou bednu, to sem ani dát nemůžu. 🙂 Nemůžu se dočkat tý autosedačky, jenže balík jde dlouho ☹
endie - nevím mě to doktor taky zakázal že z toho vznikají mykozy. Asi bych se před a po koupání aspon namazala Canestenem.

dandulka1
20. kvě 2009

berryl - víš jak jsem se těšila že to budu vědět? Ale s manžou jsme se shodli že jsme tam viděli pindíka ale doktor jak se soustředil na ty vady tak že to přehlédl. Měl jiné starosti, kontroloval i vnitřní orgány, jestli je uzavřená břišní dutina atd.... takže pohlaví pro něj asi nebylo zrovna důležité. No uvidíme příště.

endie
20. kvě 2009

to je dobrej nápad namazatse tím dík za tip 😀 a nebo si koupim prtavej bazenek na balko 😀 n a budu se tam rochnit 😀

dandulka1
20. kvě 2009

Holky dneska asi bude pařák. Kluk šel poprvé v kratasech a tričku, už ráno bylo teplo. Zjistila jsem že mu nejsou ani jedny sandále od loni 😒

endie
20. kvě 2009

tak tady v Ostavě nic moc mlha a tak nějak divně

dandulka1
20. kvě 2009

Já si taky koupím bazének, prý to hodně ulevuje od natékání , sousedka měla velký a říkala že v něm proležela léto. Ale já trpím na mykozy dost hlavně z mokrých plavek takže se mažu před a po koupání a pomáhá to. Kamarádky je mi líto, stačí mi nervy jestli to bude v pořádku, neumím si představit něco horšího.

endie
20. kvě 2009

tak to máš co já taky na ně trpím ale zahradu nemám abych si mohla vytáhnout velkej a naši ho vytáhnou nejdříve až v červnu 😠 budu mazat protože jsem závislá na bazenu už jsem 5 měsícu nebyla a mám absták 😀

dan neboj uvidíš že mimís je v pohodě

berryl
20. kvě 2009

dan tak to já na to trpím taky vždy po bazéne si hned převlékam plavky za suché. Endie kamarádky je mi opravdu moc líto je to nespravedlivé ti co ani nechtějí rodí jedno za druhým a zdravé i kdyz třeba kouři a chlastaji a jiní škoda mluvit. Byla jsem včera nakupovat už to tam všechno ani nefotim a už končím mám toho hodně, jen kdyz uvidím něco na starší tak to jo :o)

dandulka1
20. kvě 2009

Tak jsem udělala inventuru, toho nejmenšího (56) na 1.měsíc mám 11 overalů, 9 body, 3 dupačky, 3 polodupačky, 2 flísové kombinézy a 2 mikiny, 5 ponožky, 3 čepičky a 3 rukavice. Pokud to bude holčička tak mám půjčeno pár růžových ale to jsem nekoukala v jaké velikosti. Takže s nakupováním končím 🙂 Jdu vařit, mám hlad.

dandulka1
20. kvě 2009

Halo berryl, v aukci je černý pás na břicho na ty trička - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3289946, doufám že si ho sháněla ty? 🙂

berryl
20. kvě 2009

jo jo já Dan děkuji moc

adellaide03
20. kvě 2009

Ahoj holky,
tak se musím pochlubit, že jsem zkoušku zvládla. Jsem strašně ráda. Teď ještě aby v pátek všechno dopadlo dobře na ultrazvuku a budu ten nejšťastnější človíček pod sluncem.

endie
20. kvě 2009

adel gratuluji 😀

adellaide03
20. kvě 2009

endie děkuju jsem fakt šťastná, teď jen ten páteční ultrazvuk ať dopadne dobře a budu se moct soustředit na učení na státnice a pak na snad na krásně těhulkování

endie
20. kvě 2009

dopadne dobře uvidíš

ostaně všechno bude v pořádku u všech a všichni budeme v klidu těhulkovat

jinak já budu mít bazeneček na balkoně 😀 manža mi napsal prý coby pro mě neudělal a koupí mi ho

adellaide03
20. kvě 2009

No vidíš to jak je hodný. Já mám normální bazén na zahradě, ale ještě v něm nemáme vodu 🙂

nika
autor
20. kvě 2009

ahojki holky 🙂 dneska mám dobrou náladu 🙂
🙂

adellaide03
20. kvě 2009

Ahoj Nik a co způsobilo Tvojí dobrou náladu?