II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
11. čer 2009

jinak my dneska byli utrácet s manžou. koupili jsem větší - teda obří batoh ha hory, aby se nám tam pak vše s mimíkem a jeho věcmi vlezlo. a už zítra ho manžel otestuje na srub. já nic tahat nemůžu tak si to zkusí.

berryl
11. čer 2009

myslím, že tu byla možná se tu objeví a jaká to byla buchta?

endie
11. čer 2009

jsem tu o co jde?

endie
11. čer 2009

jsem se přežrala tyčinek 😝 🙄

nika
autor
11. čer 2009

prosím tě okopíruj mi sem ten recept co jsem ti dneska poslala. moc díky, já si ho zapoměla z práce vzít a chci pect.

právě zkouším mameládku na chlebíku je Mňam

nika
autor
11. čer 2009

berryl že ani nevím, tvarohový .....

berryl
11. čer 2009

pošli ji sms

berryl
11. čer 2009

aha jsem brzda už je tady :D

endie
11. čer 2009

máš to tam 😀

nika
autor
11. čer 2009

endiii jsi zlatooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo díky

endie
11. čer 2009

ale prosím tě 🙂 co bych pro tebe neudělala 😀

nika
autor
11. čer 2009

za chvíli se do ní pustím,

holky tak se musím pochlubit, tento týden mi pěkně povyskočil pupík, cca 3 cm ael kila jsu stejné, a pořád se vlezu do starého oblečení, uf jsem ráda. dnesk ajsem si zkoušela krásné 3/4 kalhoty sportovní, půjdu si je koupit až mi poroste více bříško, teď by mi padaly.

endie
11. čer 2009

já vám závidím že nepřibírate ,pak vám ten pupík půjde krásně dolů ale já budu jak dělová koule fakt, se zachvilku ani neunesu

nika
autor
11. čer 2009

.... sakra nepřipisují se mi příspěvky, .... tak krásný a dlouhý jsem napsala.

jo endi neboj i já přiberu, a na mou váhu se nedohrabeš neboj.

jo holky nemáte někdo odkaz na koupit sady na otisk nožičky miminka?

nika
autor
11. čer 2009

beryl díky ten první je dobrý je 3D

berryl
11. čer 2009

to jo jen ty ceny 😠

nika
autor
11. čer 2009
berryl
11. čer 2009

tak to teda je 😀

nika
autor
11. čer 2009

jdu na tu buchtu 🙂

berryl
11. čer 2009

tak ať se Ti povede

nika
autor
11. čer 2009

díky 🙂
🙂

berryl
11. čer 2009
dandulka1
11. čer 2009

Ahoj holky, já jen na skok. Včera jsem otrhala 3 mísy jahod, zamrazila jsem a udělala 40 knedlíků do mrazáku. Mám ted fofr, bývalá tchyně bere kluka k moři tak jsem ho musela jít uvolnit ze školy, zítra odjíždí. Musela jsem sehnat boty do vody a nakoupit. Ráno jim budu dělat řízky na cestu. Jedou na 16 dní. jsem ráda, klukovi to pomůže na alergii.
Tak vás tu všechny zdravím. Ráno jdu do poradny až je odvezu na autobus, tak se pak ozvu co mi řekli. Papa

berryl
11. čer 2009

niki ještě tady : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22188179&tab=8

ahoj Dan teda ty máš fofry, ale pak budeš mít 16 dní veget, držím palec a zítra napiš

nika
autor
11. čer 2009

Dan teda fofry ale malý bude mít pohodu a na alergie není nic lepšího než moře,s tím souhlasím

berryl
11. čer 2009

jo jo na to jsem se taky dívala před malou chviličkou
juj já mám chuť na sladké, ale šílenou

nika
autor
11. čer 2009

já mám upečenou buchtu, jahody zpracovány ale budu pokračovat v ne další várkou. zatím sem udělala jen marmeládku - ale jen z půl kila jahod, dvě 3dc skleničky mi to stačí. pak to stejně nikdo není. a dala zamrazit pomačkané s cukrem., samo něco jsme zbaštili.