II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
6. črc 2009

adel: pěkne bžušinko 😀

nika
autor
6. črc 2009

endie závidím bazén.
já jsem dneska sama, manžel vyrazil na služebku, asi jsem to zakřikla jak jsem byly spolu, čeká ho znovu i Holandsko, tak se snad skříň dodělá s poho.

jo jo bordýlek to bude ale zase pořádně uklidím a bude klid na dlouho.

nic vaří se mi polívka tak ji jdu očhnout

berryl ty se opatruj.

endie
6. črc 2009

nik víš co mám slevu na tu zmrzku co jsme si měly 😀 mají akci 2 za 50,- 😀

nika
autor
6. črc 2009

endie teda, to je krásné, ale naštěstí sladké moc nemusím.

mne se nic nechce. venku je u nás na stinné straně 24 stupňů, na slunku nevím, později odpoledne vyrazím k babičce trochu probrat co se dá ukrást ze zahrady. a zítra zase do práce ach jo.

berryl
6. črc 2009

tak jsme zpátky dali jsme si oběd a koupili v chiccu ve slevě body a v cheroke taky body tak a tenisky co si manžel vybral už nebyly v jeho čísle, teď už jsem doma.nohy nahoře a odpočívám :o)

nika
autor
6. črc 2009

teda berryl to jsem si to užli, chudák manžílek je bez tenisek.

jeje ten den zase utekl, už jsem zpět ze zahrady, z nákupu v kaufu - to že zavedli platební karty je skvělé ale jak na co 🙂

jdu dovařit veču manželovi a mi zítřejší obídek, ani nevím kdy se vrátí z práce ach jo.

petule83
6. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Teda holky fakt jste moc dobře nakoupily! 😉 My to vezmem jedním šupem jak pojedem pro kočárek do Polska,tak dokoupíme co ještě nemáme.

Berryl je dobře,že se už cítíš lépe,co zmůže jedna cévka že? 😉 A Ríšánek bude malý fotbalista a atlet k tomu 😀
A co dandulka?Je ti lépe Dan? 😲

Adel gratuluji k promoci a sluší ti to!!!!! 😉

Niki ty pořád něco děláš,odpočineš si taky někdy? 😀

My jsme byli v pátek na tom 3D utz a fotečky jsou v albu 🙂 Bylo to moc fajn,i když byl Vojta trošku blbě otočený,ale ukázal se nám jakž takž hezky.A fotla jsem i bříško 🙂 A ve výbavičce mám nové botky 🙂

nika
autor
6. črc 2009

petule krásné fotečky už jsem je shlídla.
jojo Polsko, láká i mne ale nejezdíme tam a nevím jesti by ten výlet dobře dopadl.

petule já pořád něco dělám, i když nechci 😀 a neboj umím i dopočívat, sice by to chtělo více cviku ale já se polepším. určitě. bohůžel moje okolí a všici jsou zvyklí že se pořád něco děje. naštěstí jsem už kus práce pustili - jako že prodali druhou zahradu, atd. i tak je toho hodně.

manžel se vrátil z tábora s tím že od září vedeme turistický kroužek, teda manžel s kamarádem já co budu moci, děti tam jsou zlaté, těším se.

salikova
6. črc 2009

Ahojte!Tak my uz taky dorazili z chaty...No,bylo paradne a nechtelo se nam,ale manzel musi do prace,aby sme meli co jist🙂Berryl:Sem rada,ze uz je dobre.Hlavne se oba setrete,odpocivejte!Skouknuvase fotky a du do hajan-sem utahana jak kote.Dan,a jak ses na tom ty?

endie
6. črc 2009

nazdra holky

peti krásné capačky, a pěkné bruško 😀

nika
autor
6. črc 2009

sali ahojki,

já jsem taky utahaná, ještě nachytat snídaně do práce na ráno a jdu to zapíchnout do pelíšku. u nás prší, opět tak se snad bude dobře spát. ppapa a krásné sníky těhulinky 🙂

petule83
6. črc 2009

Niki my jsme právě v tom Polsku už byli a narazili jsme tam na jeden obchůdek a vybrali jsme si tam kočárek a mají tam vše o polovinu levnější 🙂 Tak vy jste oba s manželem takoví pracovití 😀

Endie děkuji,já jsem taky mrkla na tvoje břuško a mamka nemá pravdu,náhodou hezké!A vůbec nevypadáš na ty kila co jsi přibrala! 😉

Holky tak hezkou noc,já už jdu taky na kutě 🙂

endie
6. črc 2009

pěti dík prosím tě kde tam je ten obchod? už delší dobu o něm vím ale nikdo mi nění schopný říct kde to ej , díky moc

endie
6. črc 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3566357 holky kdyby jste někde narazili dej te mi vědět díky

dobrou noc

adellaide03
6. črc 2009

Ber bezva, že už je to lepší, ale raději stále odpočívej. Jo a děkuju za pochvalu 🙂
U nás se teď rozpršelo tak snad se pročistí vzduch.

berryl
7. črc 2009

dobré ráno, tak já jsem se dneska hodně dobře vyspala 😀 spala jsem celou noc bez buzení, ach to je paráda

salikova
7. črc 2009

Dobre ranko!Tak to ja spala do 5 a sem unavenejsi nez vcera..A to bych mela vyprat,vyzehlit a celkove poklidit...Ach jo!Navic me dnes strasne pali zaha,az je mi z toho na zvraceni.

berryl
7. črc 2009

sal to mě tak moc mrzí, zkus si vzít na žáhu mrkev mi to pomáhá !!!
no jinak s tím žehlením Ti nepomůžu 😢 jsem trochu z ruky, já žehlení miluju 😲

adellaide03
7. črc 2009

Sal to mě pálila večer, věřím, že to je nepříjemné. Já si teda koupila na pálení žáhy ty pastilky Renie, ale ještě jsem je nezkoušela.
Ber tak to je fajn, že ses dobře vyspala. Já spala do čtyř, pak jsem šla na WC a pak asi hodinu řvali ptáci a obzvlášť jeden tady seděl na drátech elektrického vedení a řval jak o závod.

petule83
7. črc 2009

Ahojky 🙂
Berryl jé tak na mě tady čeká veliký koš žehlení,nechceš? 😀 Já pořád čekám,až se trochu ochladí,ať to můžu vyžehlit 🙂
Sal žáha je hnus 😝 Jestli ti můžu poradit,kup si ty hasiče-gaviscon.Může se to v těhotenství a je to supr,stačí dvě lžičky a do pěti minut je ti fajn a na dlouho.Zrovna včera večer jsem si ho dávala a bylo po pálení a usla jsem jak miminko 😵
Adel pták jeden uřvaný 😀
Endie pokusím se ti vysvětlit ten obchod:přejedeš v Těšíně hranice,přes ten most a hned za mostem doleva.Jedeš kolem té burzy až na její konec a dáš se doprava a jedeš nahoru kolem obchodů.Přijedeš na takové téčko a dáš se zase doprava do kopečka a jedeš rovně až na křižovatku a na té křižovatce už to vidíš z auta,je to přímo naproti tobě a jmenuje se to "Tady kupuje i moje mama". 😀 Když tam pojedete doleva kolem toho obchodu a hned doprava,tak tam krásně zaparkujete,je tam velké parkoviště a po chodníku se vrátíte zpět k tomu obchodu.Přes týden mají tuším do šesti a v sobotu myslím do 12.Jo a vevnitř to není moc velké a nemají tam klimošku,je tam děsné vedro.Já jsem se tam málem svlíkla i z kůže 😀

berryl
7. črc 2009

mi to renie holky pomohlo jednou a pak už ne, ale třeba vám zabere!!!!
jo jo ptáky jsem slyšela minulý týdne když jsem se budila kolem té 3h ráno, nechápu proč nespí :o)

berryl
7. črc 2009

jo a jinak mám dole 2kg asi z toho stresu a stravy v nemocnicu 😠

salikova
7. črc 2009

Berryl:Ty prosimte nepomyslej na zehleni 2 odpocivej!Ja sem na zehleni uplne leva-mozna to necham manzelovi-udelam na neho psi oci a bude🙂Mne ta zaha paliva ted casto,ale nebylo to tak hrozny,tak sem to neresila.Ale ted uz si na to musim neco koupit..

salikova
7. črc 2009

Berryl:Ty prosimte nepomyslej na zehleni a odpocivej!Ja sem na zehleni uplne leva-mozna to necham manzelovi-udelam na neho psi oci a bude🙂Mne ta zaha paliva ted casto,ale nebylo to tak hrozny,tak sem to neresila.Ale ted uz si na to musim neco koupit..

berryl
7. črc 2009

:o) neboj já nemám co žehlit, manžel se o všechno postaral i uklidil, protože věděl, že by mi to nedalo a uklízela bych

no miminko na něco tlačí a proto Tě tažáha pálí, tak ať je Ti co nejdříve lépe

petule83
7. črc 2009

Berryl tak mě leze jen nahoru 😠

Jo holky Ostravačky a okolí dostali jsme do schránky leták s akcí v út,st a čt v clubu garage Ostrava-Martinov,bude tam velký sekáč,věci z anglie a ameriky(i dětské).A prý první a druhý den nové zboží a třetí den vše za 10,-kč.Všechny 3 dny 9-18.Jestli jste to nedostali,tak ať víte.Já bych tam šla a štve mě to 😠 Nemůžu,tento týden potřebujem kvůli něčeho odložit peníze 😖

petule83
7. črc 2009

sal:zkus fakt ten gaviscon

endie
7. črc 2009

petí: dík určitě tam zajedem chci pro malou lehátko nějaké na hraní 😀
o tom sekačí vím už to mají podruhé ale abych pravdu řekla nic moc, mají tam 5 stolů velkých a na tom vysipané zboží a ty se vtom přehrabuješ jak slepice

berryl
7. črc 2009

jo jo leták jsem dostala, ale bude tam plno lidí a to bych tam asi nerozdýchala, navíc lidi jsou magoři a mám strach ať mě někdo nepraští do břicha

minule jsme byli v obchodě a baba do mě najedla vozíkem manžel ji seřval jako malého spratka ani se neomluvila

petule83
7. črc 2009

Endie doufám,že tam trefíte,já moc cesty vysvětlovat neumím 😀

Tak to jsem ráda,že to je o ničem,mrzelo by mě to,že jsem tam nešla 🙂

Berryl babizna jedna! 😠 Nejhorší jsou důchodci...