II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

fifi01
23. zář 2009

Známá, co tam byla, tak si to taky pochvalovala.........
V každé nemocnici je něco, někdo nadává na OV a někdo na NJ........myslím, že mám ještě trochu času na rzhodnutí :o))

nika
autor
23. zář 2009

doporučji obejít si to, uvidíš poptáš se. já třeba zvažovala Valmez ale tam nenechávaj mimi po narození u maminky ale předávaj ho na dvě hodiny an novrozenecké, tom ne odradilo. prý si to jde vylítat dopředu ale teď je tam stejně špatná cesta od povodní tak val jako 3. varianta.

fifi01
23. zář 2009

Jo no, budeme muset to oblítat a pokoukat se :o))

nika
autor
23. zář 2009

prostě ať máš představu. 🙂

fifi01
23. zář 2009

Tak se měj krásně.........a teda ty pleny pořizovat nebudu 😉

nika
autor
23. zář 2009

fifi uvidíš třeba vám budou zrovna sedět, uvidíš. zatím pa

berryl
23. zář 2009

ahoj holky,já jsem dneska nějaká unavená, pres den jsem uklízela a vařila. Potom jsem byla na chviličku venku s Barou,ale jinak jsem doma a sedím nebo ležím. Zítra se má o něco ochladit,tak jsem zvědavá. Niki takže se Ti porodnice líbila. Dan super nákupy,hlavně,že Ti bylo dobře. Endie jak Ti je?

nika
autor
23. zář 2009

berryl dneska je něják divně, já odpoelnde vytuhla a je mi uplně zle. fuj.

jo chtěla jsem tě poprosit kde jsi koupitla ty nabalíčkové dávky umělého mlíčka pro mimi, u nás je nikde nemaj. kdybych jela do ovy tak bych se tam stavila. sichr je sichr.

jinak staniční sestra to dneska pojistila - vaší jedinnou prací pak bude sžít se s miminkem a kojit. příkrmy až po naordinování pediatrem, takže kojit prostě budete 🙂

berryl
23. zář 2009

koupila jsem je tady na vozovne v lékárně! Tak by ses tam pak stavíla az bys přijela.

endie
23. zář 2009

nazdar lásky 😀

dneska jsme uklizely doma na Dubině jsem K.O ale spokojená všechno nachystané, vonavé 😀

berryl
23. zář 2009

endie no vidís a hned je lepší nálada!

endie
23. zář 2009

to jo 😀 a zítra mi tam mamka jak budu na té lekci vymaluje jednu stěnu je totiž hrozná 😝

nika
autor
23. zář 2009

ty maminky co. náhodou buď ráda, že ti pomůže.

asi budu muset taky povolat četu 🙂

nika
autor
23. zář 2009

berryl díky za info. uvidím kdy se do ovy dostanu 🙂

endie
23. zář 2009

jsem ráda že mi stím pomohla.

Potřebuju udělat něco s vlasy a nevím jestli si dát znovu melír a nebo hodit tmavě hnědou barvu 😕

petule83
23. zář 2009

ahojte,dnešní den opravdu hnus 😝 Celý den jsem ležela,na oběd jsem snědla kousek kuřete a zase to šlo hned ven 😠 Tak nevím,ale Vojta je dneska celý den naprdnutý na levou stranu a to mi nedělá dobře,je mi zle od žaludku a mám průjem 😒 Jo a odpoledne ještě jedni poslíčci 😝

Ahoj fifi,já mám pampersky,ale i Happy a ty mají ten výřez na pupek.Ale kašlu to,do porodnice beru pampersky.

Endie,Berryl šikulky že jste uklízely 🙂

Nikuš tak porodnice se líbila?To je dobře,mě se moc líbily vítkovice,v porubě jsem nebyla tak nevím,ale jak mi dneska ráno bylo tak blbě,tak bych fičela jedno kam,hlavně někam,ať to ze mě vyndají 😀

Dandulko super nákupy,určitě vyfoť 😉

nika
autor
23. zář 2009

a krátit nebudeš? já taky, zvažuji jestli melír na odrosty nebo tmavší zrz. hlavně kamarádka kadeřnice říkala raději teď než pak jak budeme kojit - vlasy jsou náchylnější a vadí jim ta chemie, hodně i vypadávaj.

nika
autor
23. zář 2009

petul tak mi když je mimi vlevo jsem v poho,horší je u mne jak se nacpe napravo. děs. uvidíš ještě to vydržíš 2v1 a budete hlavně ok.

já chtěla zítra na návštěvu ke kamarádce - a ona onemocněla, tak snad příští týden 🙂

endie
23. zář 2009

i krátit bych chtěla alespon k lopatkám a nějak sestříhat asi postupku jsem na ní zvyklá ale ta barva nevim no pak nebude čas chodit pravidelně na melír až bude malá venku

berryl
23. zář 2009

endie to záleží,budes pak mit cas chodit k holicí ten melir dodělávat?no já měla maminku tady o víkendu a hodně mi pomohla. Jo a neoblecu rifle,takže mi opět porostl zadek a stehna :(

nika
autor
23. zář 2009

berryl nebusel porůst, ono se roztahují kosti to stačí, vždyť ty máš pořád tak málo kilo nahoru 😅

endie
23. zář 2009

peti drž sa zlATO🙂 malej se zas převrátí a bude líp ale musí to být hnus

nika
autor
23. zář 2009

aha tak to já mám výhodu, kamarádka kadeřnice když tak dojde i ke mne dom. to je luxus co.

takjá s konečně dneska zkrátila kalhoty co jsem si koupila v lednu - ještě netěhu, jsou super bokové a mám je teď akorát. jsu super. předtím jsem je měla v pase větší a přes boky narvané, teď v pase super a přes boky ještě kousek místa je.

endie
23. zář 2009

neboj to ti nenarostl zadek ale roztahuje se ti pánev se připravuješ na porod porodíš a zas budeš sucha řita 😀

nika
autor
23. zář 2009

🙂

endie
23. zář 2009

no a další sucha řita 😀 , tiše závidím 🙄 já se nenarvu do ničeho krom zahradníků 🙄

nika
autor
23. zář 2009

asi budu muset brzo ten šicí stroj schovat, už jsem vytahala i rozbité věci ze skříně, nachystala na vyměnění 3 zipy u mikin, mamčiny kalhoty na zúžení a zkrácení, ušila závěsy na chalupu, to není možné, zítra půjde do skříně. 😨

nika
autor
23. zář 2009

endie já jo, ses sekla ne, vždyť jsi mne viděla já a suchá řiťa jo někdy v 11 letech možná 😀

endie
23. zář 2009

😀 ty a skovat šicí stroj a jeden den odpočívat, nevěřím 😀 😀 ty náš workoholiku 😀 😀

petule83
23. zář 2009

Holky já bych vás všechny střihla a nabarvila,ale teď už to nezvládám.Tomáš mi chodí zarostlý,moji mamči lezou šediny a všechny jsem už teď poslala ke kadeřníkovi,moje záda už to nezvládají.

Endie s tím melírem má Nikča pravdu,to musíš udržovat a ty máš poměrně dlouhé vlasy a možná se ti zhorší jejich kvalita a melír je dost velký zásah do vlasové struktury.Hnědá ti slušet bude,ale né moc tmavá a sestříhat určo 😉

Berryl prd ti porostlo,roztahují se ti kosti na porod 😀