II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
6. zář 2009

Já jsem trošku vypadla z reality jak makáme tak jsme pořád zalezlý a včera jsem říkala na zahradě - tak je tu podzim a mamka prý že se má oteplit 😲
6ehleního mám taky hodně ted jsem zapla pračku s plínama, ale nechávala jsem to až se zabydlíme, to je přednější. Ted oba chdí a kladou mi otázky - kde máme nože? kde jsou utěrky? kde je otvírák? Zabiju je 🙂 🙂
S tou koupelnou mi musí někdo pomoct, tenhle týden jak se bouralo tak se do ní chodilo v botech a sprcháč je potřeba vydrbat savem a to já nemůžu.
Já mám vařeno - kuřecí vývar a čočku s uzeným a volským okem.

nika
autor
6. zář 2009

já musím nejdříve zvládnout naše oblečení, pak miminkovské, takže žehlící maraton 🙂

plíny nevím kdy vyperu, protože mi musí nejdříve přijít ten balík, paní ho bude posílat v uterý -
prý něják expres tak by se ve středu mohly plíny točit v pračce 🙂 včera jsem vyprala ale zavinovačku do autosedajdy, a k tomu španělskou deku, a další deky co jsme sdědili po švagrové z flessu, tak jsou krásně vyfoukané a voňavé.

nika
autor
6. zář 2009

oteplit se má, koukala jsem an předpověď celej týden má být okolo 23 a slunéčko 🙂

berryl
6. zář 2009

ahoj Niki,já na pleny jeste čekám 🙂 známá jezdí do skladu,tak mi je doveze jednu za 14,-. Já savo nesnesu normálně,natož v těhotenství,se z nej malém pobleju. Těch 23st bude ideálních.

nika
autor
6. zář 2009

jdu žehlit, puslili mi na nově western tak to půjde jedna bášeň, savo - to jsem na tom stejně jako berryl. hnus. fuj.

ach jo jdu na to.

berryl
6. zář 2009

to já ležím a dívám se s Radou na tv,už jsme posnidani,tak vegetime. Niki at Ti to jde pěkně od ruky mě to čeka odpoledne.

blecha001
6. zář 2009

kaleilah: no čekáte to až v listopadu, to se ti může přetočit ještě x-krát, tak nebuď ve stresu 😉 když tak existují i speciální cviky, které donutí mimčo se obrátit.. event. pak dělají nějaké chmaty i doktoři, tak hlavně klid. Manža to vědět nechce.. tak to bude překvapení.
jééé jinak děkujuuu... rámečky mám od berryl.. tady posílám..
http://www.loonapix.com/cz/

nika: no se ti nedivím, taky by se mi nechtělo.. a budou hrát jistě víckrát a určo si to s manžou užijete 😉
španělská deka to je co prosím tě?

berryl: no ty jsi teda fakt noční můra 😀 ty už jsi jak já hih i .. ale dneska se mi spalo výýýjimečně dobře.. asi už mám fakt před porodem, to se říká, že se pak dobře spí.. asi do zásoby.. ale to se stejně asi nedá co?

dandul: no tak už taky vím, proč jsem dobře spala... my měli fazole 😀 a taky zavřené okno 😀 😀 😀
jj oteplit se má.. tuším už od PO 🙂 ještě se ohřejeme 😉

tu je 11C docela zima, ale na druhé straně bytu kde nemáme teploměr krááásně svítí sluníčko, parádička, tak snad to vyleze. Ted peru.. musím to jeste stihnout 🙂 aby to pak nenapadlo M. rodiče 😀 no a obídek mám ze včera uvařený, takže taky veget.. uplně mě to láká ven, ale nevím co vymyslet.. mezi panelákama se mi chodit nechce, do centra se mi taky nechce a ni po obchodech.. tak nevím no 😒 kdybych tak byla v OV s našima.. to by bylo jiné kafe 🙂

nika
autor
6. zář 2009

tak jsem skoro hotová s žehlením, ještě pár maličkostí a bude to ready, huurááááá, je fakt že jsem toho měla kupu. děs. stihla jsem u toho přeskládat věci v šatně, a budu tam ještě odpoledne pokračovat. snad to dotáhnu do konce.

nika
autor
6. zář 2009

španělská deka - jsou to takové teplejší deky do kočáku atd. hodně s obrázky, dám ti odkaz třeba na mmb tam jich je spousta.

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?str...

nika
autor
6. zář 2009

mají výhodu že se nežmolkují.

u nás se to taky trhá a dere se slunko, a je 15 stupňů, prostě krásný podzimní den.

blecha001
6. zář 2009

nika: no ty jsi akční 🙂 ale je fakt, že já jsem přesadila kytičky a ještě pohnojila a dělám s něma celkově pořádky, některé jsem už i vyhodila.
a ta deka je fakt teplá? Tys koupila jaký rozměr? Vypadá moc dobře 🙂

adellaide03
6. zář 2009

Ahoj holky,
jak se vede?
Včera u mě odpoledne byly nečekaně kamarádky ze školy a jedna z nich je taky těhulka. To se to ale těhulkovatí 🙂
Niky ty deky vapadají dobře.
Blecho ahoj my se ještě neznáme.Koukám, že máš termín už zítra jak se cítíš vidíš to na porod nebo zatím nic?

nika
autor
6. zář 2009

já mám tu 80x110,

kaleilah
6. zář 2009

Krásné poledne, dneska dělám generální úklid kuchyně,poličky, špajz, šuplíky... 😝 a na koupelnu se vrhnu taky. zítra mám v plánu obývák. Nevím jestli přemluvim manžu aby mi umyl i okna, bydlíme vysoko a balancovat na židli se bojim 😝 😝 co máte dneska dobrýho? Já mám svíčkovou od včera, aspoň nemusim vařit 😀

nika
autor
6. zář 2009

ty jo svíčková, já dělám kuřecí řízky a brambůrek - možná brkaši

nika
autor
6. zář 2009

tak u nás budou okna až po vymalování, ale já je dělat nebudu, poprosím manžu nebo mamku.

petule83
6. zář 2009

Ahoj holky 🙂 Tak my včera nakoupili v Polsku,teda bylo tam hodně těhulek a vozili samé kočárky a věcičky pro miminka a tak...Tohle se tam ještě opravdu vyplatí kupovat,ale oblečení ani náhodou,to je i u nás levnější.Pak jsme byli na oběd a pak u nás ta grilovačka,která se konala doma v troubě 😀 Měli jsme seznamovací akci,vzali jsme ke mě domů přítelového taťku,ať se navzájem poznají,i když nejsme svoji,ale přece jen čekáme spolu mimčo.No,bylo to zajímavé 🙂
Teďka ležím a čekám na obídek,přítel dělá bramboráky 🙂 Jo a včera jak jsme byli na oběd,tak zrovna v té restauraci byla svatba a ti novomanželé tam měli mimi holčičku,tipuju tak čtyřměsíční 🙂 No nádhera 😵

nika
autor
6. zář 2009

petul tak to je super, užila sis super sobotu.
já právě smažím řízky a spálila jsem si prsty o olej,au au au. 😢 ☹

petule83
6. zář 2009

Niki opatrně!Já si taky většinou při vaření něco spálím 😀 A při ochutnávání jazyk 😀 Holky dneska s přítelem zajdem omrknout ten Globus,tak vám dám vědět,co tam mají za akce.Ale říkala jsem,pokud tam vlezu a bude tam plno lidí,tak se otáčím a jdu pryč.To nemám ráda 😠 I v tom Polsku včera bylo lidí jak much a těma uličkama se nedalo chodit,tak jsme s Tomem nadávali jeden přes druhého a já si kryla břicho.Neříkám že všichni,ale ti důchodci jsou hrozně neohleduplní 😠 Žduchnou do tebe a je jim jedno,že máš břicho jako balon 🙄

berryl
6. zář 2009

tak my měli svíčkovou včera a dneska rizoto! Jo a já jsem Vám ráno psala,že se díváme na tv tak jsme usnuli a vstávali az po 11h :o) jsem si krásně schrupla. Petul tak pak nápis co tam měli a byli jste v Polsku i někde v drogerii omrknout ceny?adél ahoj. Co Sal ta je bez netu že.

blecha001
6. zář 2009

adel: ahojky 🙂 no právě ten termín je cca.. mám ho s otazníkem.. měla jsem dlouhé MS cykly.. a to tu ani nešlo vybrat, tu je max 40dní.. tak jsem si s tím musela pohrát.. já měla tak 45 -60dní.. takže mám od mého gyndaře termín 10.9. a od dr. z porodnice 7.9. tak uvidíme no. Zítra jdu na další kontrolu do porodnice.. tu to tak chodí, že se tu chodí do porodnice od 36tt. Tak uvidím co mi dr. řekne..
Už min.týden mě poštoural, odešla mi hlen.zátka a stále se nic neděje tak nevím no 😒
Doufám, že nebudu moc přenášet..

kaleilah: no já včera udělala gulášek, tak dnes jsme jen ohřáli a s knedlikem

petule: a jaké věcičky pro miminka krom kočárků se tam oplatí kupovat? V čem to bylo zajímavé to setkání skorotchana? takže pak svatbička přeci jen bude? až bude mimčo větší 🙂 😉 No děláš chute, bramboráky bych si teda taky dala 😅

nika: jéjda... musíš opatrně...

petule83
6. zář 2009

Týnko,já dám potom vědět,co tam mají 😉 Svíčkouvo jsi měla svoji nebo od mamči? 🙂 My jsme byli jenom na tržnici a tam byla jedna drogérka,ale byla maličká a uzounká a mačkalo se vní plno lidí,tak jsme tam ani nešli,tak nevím.

Bleško,vyplatí se tam kupovat vše na mimi,mají to o polovinu levnější než tady.My koupili už předtím kočárek a včera vaničku,podložku do vaničky,fusak,fleecovou kombinézku(ta stojí u nás i kolem 500,tam jí mají za polovinu),plyš.kolotoč nad postýlku a dvě prostěradla.A lahvičky od Aventu mají taky o půlku levnější než u nás.Jinak seznamovací akce byla pro mě taková zvláštní,já už tohle jednou zažila před svatbou,působí to na mě tak nějak divně,neumím to popsat...Já jsem rok rozvedená víš...A tudíž do další svatby se mi moc nechce...

berryl
6. zář 2009

blesko v Polsku se hodně vyplatí koupit v drogerii plenky a ubrousky např. Nivea ubrousky 32,- což je krásné. Petul v úterý teda půjdeme do té porodnice jo a endie se možná přidá taky. Svíčkova byla maminky 🙂

blecha001
6. zář 2009

petul: a vaničku jste tam koupili za kolik? Tu mě to přišlo docela drahé, tak jsem objednala přes net.. mají tam taky dobré věci a vy si to tam můžete odebrat osobně, čímž ušetříte za poštovné 😉
http://www.na-dlani.cz/index.php mrkněte
a tam jsem objednala vaničku 100cm za 179kč.
mají tam i odsávačky od aventu?
tak to jooo to pak chápu s tou svatbou.. tak po rozvodu jsi takto našla superně svou lásku? To je jak z pohádky 🙂 já ti to moc přeju.

berryl: a vy ted myslíte který přechod v Polsku? S našima jsme jezdili tuším do Zabielkowa..
a tam je tržiště.. tak asi myslíte Polský Těšín a kamenné obchody?
do porodnice na kontrolu nebo na kukandu?

berryl
6. zář 2009

v polskem těšíme,chalupky atd je to prostě v drogeriich, jinak se jdeme do porodnice podívát 🙂

blecha001
6. zář 2009

to tam máte i nějakou info schůzku?

nika
autor
6. zář 2009

ach jo dožehleno, uklizeno do skříní, udělám pořádek a reorganizace šatny, ach jo, to mne tak nebaví.

berryl
6. zář 2009

no jdeme tam s porodní asistenskou která tam pracuje a my k ní chodíme na těhu kurz:o)

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3868622

nika
autor
6. zář 2009

berryl ta je užasná 🙂 opravdu.
já už dneska nehnu ani prstem, už nic nedělám 🙂

berryl
6. zář 2009

mě strašně bolí žebra jako by se mi roztahovaly, nevím, ale je to strašně nepříjemné