II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
30. zář 2009

trochu jsem pochodila po obchodech a teď mě bolí šílené pipinkove kosti,ale fest! Ach jo. Dneska si na oběd dělám bramboraky dostala jsem na ne velikou chuť.

petule83
30. zář 2009

Týnko já vím,právě že jsem se už těšila,jak začnu pít ten maliník a teď prd ☹ Tak hlavně jak to magnesko pomůže prckovi že.Já jsem si včera na tebe vzpoměla,mě už totiž taky bolí pipinové kosti 😀 A v noci jsem jsem se jednou vzbudila na zádech s roztaženýma nohama a za boha jsem pak ty nohy nemohla dát k sobě 😅 😝

kaleilah
30. zář 2009

Ahojky, petul já jsem tady pořád, ale jen jako tichá pozorovatel 😉 Sleduju jak vám rostou bříška, a koukám co máte za trápení ☹ Jako snad všechny jsem i já měla včera poradnu, šouplimi termín porodu, takže ne konec října, ale po půlce listopadu ☹ já sned nikdy neporodim ☹ 😠 jdu vás dočíst a vařit oběd 🙂

berryl
30. zář 2009

kalei fakt 😲 😲 😲 jak to špatně vypočítané?

Peťul je to bolest co? mi tam i jakoby křupe, jednou mi tam křupne a malý bude mít najednou hlavu venku 😵

kaleilah
30. zář 2009

berryl: protože jsem po porodu měla jen jedno MS a hned otěhotněla, ale dr se řídil termínem podle MS a to myvycházelo že jsem o 3tt víc, ale podle UTZ jsem to měla úplně jinak, hlavně jsem jezdila ne gen. uzt a tam mi už dvakrát řekli že mám blbej termín, ale doktor o tom nechtěl ani slyšet a ted toteda zmenil, protože by tomohl byt problem při vyvolávání poprdu

petule83
30. zář 2009

Teda Kalei to je blbé 😖 Ale tak hlavně že bude vše v pořádku a na vánoce už přece jen mimi budeš mít u sebe! 😉

Týnko to jo no,bolest jako prase 😝 V noci mi brutálně ruplo v kyčli,až jsem se lekla,jestli nemám po noze 😅

berryl
30. zář 2009

kal a tak co, hlavně, že je mimi v pořádku a kdy bude to už není tak důležité!!!

peťul já nevím jestli zítra kurz zvládnu co Ty?

endie
30. zář 2009

teda mě ted někdo říct že budu rodit až za 3 týdny tak sebou seknu 😀

božátka moje kyčle když bolí tak je to hnus

endie
30. zář 2009

holky vlasy skrácené a sestřihané 😀 a ted važuju jestli si dodělat ten melír a nebo hodit černou barvu tot dilema a ještě musím zajít na obočí mám to jak Brežněv 😀 😀

petule83
30. zář 2009

já jdu,není problém,Tomáš nas tam hodí a zase klidně pro nás přijede.Já musím Vlaďce zaplatit a zítra jdu fakt naposled,pak už nepůjdu.Ještě se jí chci na pár věcí zeptat.Ale jak chceš ty 🙂

berryl
30. zář 2009

ok tak ráno Ti dám vědět jo, zítra totiž hlídám kamarádce 3m miminko musí k zubaři, tak snad mě to neodrovná 😲

endie hoď tmavou

petule83
30. zář 2009

Endie ukáž 😀 Hoď sem fotečku!Já taky pořád přemýšlím,jestli se jít ještě střihnout,chci delší mikádo a stáhnout tmavou barvu na světle hnědou,ale to až později,po šestinedělí.

endie
30. zář 2009

no jo ale já jsem strašně světlá v obličeji abych pak nevypadala jak drákula 😀

petule83
30. zář 2009

jééé Týnko 3 měsíční miminko,to ti úplně závidím! 😵

petule83
30. zář 2009

Endie já moc pro tmavou u tebe nejsem 🙂 Ale záleží na tobě!

endie
30. zář 2009

ráda bych hodila ale jsem na notasu a tatik by řádil kdybych mu tady dělal burdel, zítra hodím to budu nahoře na normálním pc ale mám to sestřihle po ramena, uplně mi to odlehčilo

berryl
30. zář 2009

a nemáš nějakou fotku kde máš tmavčí vlasy? však nějakou čokoládovou

berryl
30. zář 2009

jo jo ale ten 3m má skoro 6kg uf 😲

endie
30. zář 2009

je 3 měsíční bobíšek 😵 , moment podívám se

endie
30. zář 2009
endie
30. zář 2009

když to projedete všechny ty fotky tak tam jsou fotky i jak mám melír

petule83
30. zář 2009

týnko 😀 jojo čokoládovou jo 😉

petule83
30. zář 2009

Endie běž do tmavé a nech si pár blond pramínků 😉

kaleilah
30. zář 2009

endie, na těch fotkách z manžova profilku ti to moc sluší,koukám že jsme měli skoro stejné svatební šaty 🙂 http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile...

berryl
30. zář 2009

vy suchaři, obě jste měli krásné šaty
kalei přidala jsem si tě do přátel snad to nevadí

Endie rozhodně jdi do tmavé sluší Ti to!!!

petule83
30. zář 2009

Všichni jsme byli suchaři 😀 Teď jsme krásně kulaťoučké maminky 😉 😀 Já si vás holky taky přidám,můžu? 🙂

berryl
30. zář 2009

Peťul mě teda NE 😀 😀 😀

endie
30. zář 2009

je děkuji 😵
fakt skoro stejné 😀 krásná nevěsta 😵

endie
30. zář 2009

http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile... tady je můj profil tak si mě přidejte a jás i vás taky přidám 😀 😀 😀

petule83
30. zář 2009

tebe už mám! 😀