II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kelly1983
24. čer 2009

taky pořád jím hrášek, miluju ho a jsem schopna sníst kilo na posezení, to můžu mít taky z toho 😔

berryl
24. čer 2009

to určitě a myslím, že hrášek i nadýmá, já ho mám taky ráda, ale strašně po něm prdíkuji, tak se manžel vždycky směje, že jsem jako kulomet 😲

kelly1983
24. čer 2009

berryl - to víš že nadýmá a jak 😀 no asi se s ním budu muset rozloučit 😖

berryl
24. čer 2009

hrášek a kukuřice to je moje 😀 mi začalo vadit celkem čerstvé pečivo no a meloun už si ho dlouho nedám, tak špatně jako včera mi už dlouho nebylo

berryl
24. čer 2009
endie
24. čer 2009

jsem se byla projít a potkala sjem kamošku má měsiční holčičku a já chci taky takovej porod jak měla ona ve 20 hod jí odtejkla voda a ve 22 hod byla malá na světě 😲 prý pohoda lahoda až na šití

jdu lepit nálepky 😀

berryl
24. čer 2009

tak to měla super

našla jsem dobré téma kde maminky píšou váhu před těhu, na konci těhu a pak rok po porodu

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

endie
24. čer 2009

super , vidím že nejsem jediná co tak přibírá 😀

endie
24. čer 2009

první část nalepená 😀

kaleilah
24. čer 2009

endie: bude to holčička, adrianka. Já taky přibírám...snad nedopadu jako připrvním těhu 😠 koukala jsem že máte v albech fotečky pupíků, asi to budu muset napravit 😉

berryl
24. čer 2009

endie vypadá to dobře :o)

endie
24. čer 2009

jo, tak to jsem ráda 😀

bych něco snědla ale nevím co 😎

kal: no to bys měla teda napravit a hodít fotku bříška 😀 , a kolik jsi nabrala při prvním těhu? já už mám 15kg nahoře

berryl
24. čer 2009

já jsem dostala chuť na brambory na loupačku s cibulkou a mykyškou, tak už si je vařím :o)

kaleilah
24. čer 2009

endie: při prvním jsem přibrala 23 kg, vždycky jsem měla svých 50 a vypadala jsem jako koule 🙂 ale 25 kg šlo dolů hned tři měsíce po porodu a to jsem otěhotněla znova, takže jsem měla 48 kg když jsem teď otěhotněla s adriankou.A mám nahoře 7kg...nevadí mi jestli hodně přiberu, dolů to šlo bez problém a rychle, ale udejchat ten kopec do porodky!!! 😀 😀 😀

berryl
24. čer 2009

juj to jsi otěhotněla rychle :o)))

tak jsem to všechno snědla a vypila a stejně mám pořád hlad!!!

kaleilah
24. čer 2009

berryl: jj, my jsme to ale plánovali, jsem moc ráda že se topovedlo tak rychle, na Danýska jsme čekali rok 🙂 Mě na hlad pomáhají i ty jogurtový koktejly

kaleilah
24. čer 2009

Tak jsem doplnila pár foteček, zítra dodám aktuální pupík 🙂

berryl
24. čer 2009

už jsem jen pres mobil tak se na fotečky podívám ráno, dobrou noc

adellaide03
25. čer 2009

Ahoj holky,
tak tady máme povodně. Naštěstí my bydlíme na kopci takže je to tady v pohodě, ale je to síla. Kdybych jezdila do práce tak se tam nedostanu. Uf to je děs hned se něco stane.

dandulka1
25. čer 2009

Ahoj holky.
adel - já to četla na netu že jsou u vás povodně. Hrůza. Sice mi to počasí vyhovuje ale děs. Kluk volal z Chorvatska že jim tam od pondělí prší a mají zimu. Letošní léto přeje těhulkám 🙂
kal: máte krásný pokojík 🙂 ale koukala jsem že tam máš vše, nebojíš se že v noci budeš s mimi budit malýho?

berryl
25. čer 2009

dobré ranko

adel to mě tedamrzí, hlavně, že jste na kopečku!!!
kal krásné bříško a moc pěkný pokojíček :o)

Dan co pak dneska budeš dělat?

kaleilah
25. čer 2009

dan: Danýsek mi začal spát v postýlce asi před týdnem, do té doby spalu nás, Adrianku chci míttaky u sebe v pelechu než začne spinkat dobře i v noci. Jen přes den jí chci dávat do postýlky když budu mít děti u sebe.

kaleilah
25. čer 2009

berryl dobré ranko, taky u vás tak leje? dnes se kousek od baráku otevírá Lidl, těšila jsem že bude čerstvé pečivo na snídani a leje jak z konve 🙄 navícmám novej kočárek a bez pláštěnky, musim zavolat do obchodu jestli je mají.

berryl
25. čer 2009

kal tak to je nepříjemné, tady na stěstí neprší, tak se chystám s pejskem ven

kaleilah
25. čer 2009

já vyhnala s hafou manžu 😀 co máte za hafinku?

berryl
25. čer 2009

yorkšírka fenečku a je moc hodná :o) takový náš mazel který neštěká

kaleilah
25. čer 2009

něše tele taky neumí štěkat,máme skoro dvouletou labradorku, a je to hrozný pako 😀 ale s dětma si hrozně rozumí, když si Danýsek o ní stoupá, tak se ani nehne.ale když po ní chci já aby byla chvilku v klidu tak to ani náhodou 😀

berryl
25. čer 2009

:o) já jsem ráda, že štěká jen výjmečně, protože yorkšíři jsou celkem uštěkaní!!!
jsem zvědavá jak bude reagovat na miminko a doufám, že to bude v pohodě a nebud žárlit, přece jenom se jí teď hodně věnujeme

kaleilah
25. čer 2009

Naše Laila ještě ani jednou neštěkla, jen tak jako bafá ze spaní 😀 na Dabýska nežárlila, vždycky při kojení se natáhla vedle mě a hned od začátku ho hlídala. O uštěkaných jorkšírech mi ani nemluv, máme v paneláku dva na jednom patře a děs 🙄 😀 v noci chodíme ještě s lailou, výtahem jet nemůžeme, je tam nainstalovaná infraclona a dělá to hroznej hluk a když se jde po schodech tak psiska začnou štěkat jako o život a panelák vzbudí stejně 😀 takže si evyberem. Asi se udeme muset naušit slaňovat a polezeme oknem 😀

berryl
25. čer 2009

:o) to je děs, takové omezování kvůli uštěkaným psům no jo jsem právě měla obavy aby byla hodné a vyšlo nám to :o)

já si taky myslím, že to bude v pohodě, na děti je zvyklá 😅