II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
30. čer 2009
petule83
30. čer 2009
nika
autor
30. čer 2009

petul ty jsou krásné .-)

co ty ve čtvrtek? příjdeš?

nika
autor
30. čer 2009

holky dneska jsem se přepsala ke zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra, tak tak poslední den 😀

petule83
30. čer 2009

Niki já zase a opět nemůžu ☹ A pěkně mě to se.. 😠 Ve čtvrtek jdu odpo.k doktorovi a jezdím do Orlové a potom jdu vždycky k mamce domů pokecat a na oběd a tak,abych nemusela hned zpět do Ostravy.A večer jezdím domů do Ostravy.A navíc,jsem teď pěkně nachcípaná a ještě bych vás nakazila 😠 Ale tak já doufám,že uděláte srazík opět a tam půjdu,i kdyby měl být konec světa 😀

endie
30. čer 2009

nazdar z nákupu doma a koupila sjem v kaufu krásný 3-dilný komplet pro Adu mají tam výprodej stálo mě to 80,-

berryl
30. čer 2009

tak to se Ti nákup vydařil:o)

petule83
30. čer 2009

Holky tohle jsem vyhrála a mám si vybrat barvu,kterého byste braly?Já nevím,mě se líbí oba 😀

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3546037

petule83
30. čer 2009

to není ono 😀

nika
autor
30. čer 2009

petul mi to dává odkaz na ty botičky? nespletla sese

nika
autor
30. čer 2009

petul mi hnědý, superní koupě. a alespoň vím přezdívku na mmb ať si nelezeme do zelí že.

petule83
30. čer 2009

Nikuš děkuji 🙂 Já asi taky uvažuju nad tím hnědým spíše,bílý bude brzy zašlý

nika
autor
30. čer 2009

přesně tak a hnědý je takový náš, jako Evropský a ne lední .-)

nika
autor
30. čer 2009

já zase utrácela, koupila jsem si pás pro těhule, béžový už je zaplacený tak uvidíme, snad z něj nevypadnu jako z těch těhu kalhot co mám doma. 😀
ale nebojím se dorostu.

nic jdu na kutě dobrou noc papa

berryl
1. črc 2009

dobré ráno kočky,tak mě od rána trápí střevní problémy,takže Vás zdravím z wc. Jinak tatka včera dostal výpověď pracoval u firmy sixta jako řidič několik let a včera dostali výpověď úplně všichni, je pěkně zoufalý, je mu padesát a má strach,že nic nenajde. V dnešní době je to s tou práci fakt šílené!

kaleilah
1. črc 2009

ahojky berry, to s tim taťkou mě mrzí, manža dostal před pár dny taky výpověď, je to na ho..., já jsem na rodičáku, on ted na pracáku a práce tu není..takže ani nemůžu začít nakupovat 😖 ale to je to nejmenší, jsem zvědavá kdy něco sežene.

kelly1983
1. črc 2009

Ahoj holky,jak se máte? Chtěla jsem se Vás zeptat jak často cítíte pohyby v tom týdnu jako jsem já? Díky

adellaide03
1. črc 2009

Ahoj holky,
Berr to je mi tatínka líto. Je to fakt děs s tou práci, ta krize nám dala zabrat.
Kelly já myslím, že je to různé v Tvém týdnu jsem cítila pohyby (a cítím je i teď) většinou ráno a večer, ono je to asi individuální jak se mimiškovi chce.

kelly1983
1. črc 2009

adell - no já je cítím ale právě že od včerejška moc ne,tak zase plaším 😨

endie
1. črc 2009

😀 nazdar děvčata

je to na palici ted stou prací 🙄 , kdyby aspon ti starší před duchodem nechali at to doklepou 😒

jinak video je jak mě Ada kopla konečně jsem to zachytla 😀

berryl
1. črc 2009

jéééééééé endie to je pěkné
to mě prcek kope od 18tt, ale nejde to až tak moc vidět na bříšku, kope hlavně ráno a večer, když jsem někde v kraválu tak kope taky asi ho to vzbudí

Kale to mi je líto to máte ještě horší!!! taťka má hodně známých tak snad se mi zadaří, ale nemají prcka, tak to mají jednodušší, uskromní se, ale u Vás to nejde, moc držím manželovi palce

Endie už ses objednala někam na ten kurz? chci se někam objednat, tak se ptám

endie
1. črc 2009

ještě ne ale uvažuju nad tou paní jak jsi mi dávala číslo

berryl
1. črc 2009

no je prý super ale těch lekcí tam je snad 10 a tady v Porubě jsou 4 lekce po 2h a to prý stačí, každý mě odrazuje, že to je o ničem to cvičení, že kroutit rukama na balónu můžu i doma, tak teď nevím no

endie
1. črc 2009

mě taky odrazijou že to je na prd ale zas aspon se dostanu mezi lidi a není tam jenom to že cvičíš ale ukažou ti tam jak se start o miminko, jak dýchat , jak rozpoznat porod atd

berryl
1. črc 2009

jo jo já uvažuji hodně o té Porubě, mám ještě i rehabilitace, tak toho budu mít až nad hlavu

jinak tvrdne Vám taky břicho??? mi teda hodně zítra to řeknu mudr

kaleilah
1. črc 2009

berry,problém je, že nmá dodělanou školu, když byl mladej tak byllempl, nedodělal střední a ted má smůlu..udělal si aspon svářečák a dodělal řidičák, aby mě mohl při prvním mimíšovi odvézt do porodky, tak aspon něco.Chtěl by si ještě udělat na pracáku rekvalifikační kurz-řidičák na autobus, tam shání pořád řidiče..no snad semu to povede, začínám z toho být na nervy. Jediná výhoda je že postýlku mám koupenou a adrianka bude narozená jen o měsíc později než danýsek, takže přinejhorším všechny věci "zdědí" po bráchovi, sice holčičku budu mít v modrým, ale nedá se svítit...

endie
1. črc 2009

mě teda netvrde vubec ani nohy neotýkají, nic takového nemám naštěstí

kal: to je mazec fakt, ale je to chlap a ten si práci najde vždycky, držím pěstičky aby to blo co nejdřív