II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
31. črc 2009

tak mi 13 a 17 den od MS a myslím, že to vyšlo ten 13 den,cyklus jsem měla normálně co 28 dní, no ale rok a půl jsme se snažili a měli jsme jít na umělé oplodnění už bylo vše připravené a nakonec to vyšlo, tak mi pořád nejde do hlavy co jsme udělali jinak :o)

berryl
31. črc 2009

ta čeština * my

berryl
31. črc 2009
salikova
31. črc 2009

No, my zrovna v období, kdy sem otěhotněla, měli hodně intenzivní vztah 😉 , takže já vůbec netušim...

berryl: Třeba z vás už spadla ta tíha, když ste počítali s umělym oplodněním a bylo to....

Známmá mojí mamky se snažila o miminko 5 let a nic..Pak to vzdali a adoptovali si kluka a ona měsíc po adopci otěhotněla...

berryl
31. črc 2009

fakt to se stalo i maminčině bratranic, taky něco přes 5 let nic tak si adoptovali holčičku, tak dostali takové nádherné miminko a do půl roku byla i ona těhotná a teď mají 2 prcky a víš co ta holčička jim je strašně podobná :o)

asi máš pravdu, těšila jsem se na umělé a už jsem to vypustila, žádný sex jen při ovulaci a byl to po dlouhé době zase takový ten ,,živelný sex,, a celé to bylo jíné, ale že otěhotním mě ani nenapadlo 😲

salikova
31. črc 2009

Tak už víš, na co myslet (nebo nemyslet), až bude Ríšovi pořizovat sestřičku 🙂

salikova
31. črc 2009

Musím jít ven... Už sem z toho počítače od rána zblbla 😝 Od rána do toho čučím! Tak se mějte pěkně!!!

berryl
31. črc 2009

měj se papa

petule83
31. črc 2009

Berryl tak u nás by to taky měl být 13 den od MS,jak jsem to počítala.My se vůbec nesnažili,loni jsem byla nemocná,celý rok jsem marodila se záněty a říkala jsem si,že budu ráda až jednou vůbec otěhotním.Pak mě konečně vyléčili a doktor mi doporučil přestat brát prášky.No a bum ho,za 2 měsíce od vysazení jsem byla těhotná 🙂 A to jsme si konečně s přítelem začli užívat pořádně sex,protože jsem předtím nemohla a tak jsme neřešili ani žádnou ochranu a já stejně říkala,že neotěhotním určitě vůbec,tak v klídku 😀 A za pár dní byly // na testu 😀

nika
autor
31. črc 2009

holky tak hádejte, u nás je hotovooooo, skříň stojí, ale nedovezli dveře do špíže takže nemůžu vše uklidit ale i tak je super.

berryl
31. črc 2009

petul a to jste praktikovali přerušovanou soulož? Niki parada gratuluji

nika
autor
31. črc 2009

ta skříň je boží vyfotím ji až zaschne veškerý tmel, teď ji nemůžu celou zabrat.

nika
autor
31. črc 2009

tajemství,kluci ja vrtali police se provrtali sousedce do komory 🙂 naštěstí za nějákou skříň, paráda co.

petule83
31. črc 2009

Nik tak to je super,že už je skříň hotová 🙂 A kluci jsou šikovní,to bude mít sousedka radost 😀

Berryl nene,prostě někdy ven a někdy dovnitř 😀

nika
autor
31. črc 2009

petu snad ne, je to za její skříní, pokud nebude stěhovat nedozví se o tom.

kelly1983
31. črc 2009

Ahoj holky, týý jo Vám ty týdny teda pěkně poskočily, už aby to bylo co? Já se teda už nemůžu dočkat 🙂

berryl
31. črc 2009

niki to je teda radost :o)

nika
autor
31. črc 2009

kelly to jo i tobě týdny naskakují, všem stejně 😀 a taky se těšínkuji, moc moc moc.

kelly1983
31. črc 2009

nika no jo,ale ted jsem byla naposeldy u dr a řekl mi o týden víc mám pocit, byla jsem tam minulý čtvrtek a říkal že jsem 26+6 takže 27 tudíž jsem byla včera 27+6 takže bych měla být 28 a mám tady napsáno 27, nebo já nevím 😨

nika
autor
31. črc 2009

kelly to neřeš, mi to tu zase ukazuje o týden více, než říká doktor, mimi stejně vykukne jak bude chtít.

kelly1983
31. črc 2009

nika to máš pravdu, kašlu na to 🙂

berryl
31. črc 2009

:o) tak jsem na chviličku usnula a jsem zase plná energie

nika
autor
31. črc 2009

berryl no vidíš, to je fajn. já se právě rozhodla že si zajedu koupit melouna, mám na něj chuť,
u nás se to trochu mračí mráčky ale neva mi to, alespoň nebude takový pařák

dandulka1
31. črc 2009

Tak jsem doma... u holiče dobrý, vysvětlil mi že nebudem dělat divočárnu že v těhu vlasy špatně drží a špatně chytá barva a že po porodu uděláme radikální změnu. Cítím se dneska hezká 😉 i jsem se vohákla a prošla jsem všechny krámy po cestě k autu 🙂 a i s holičem 1500,- v pr.......i 🙂 Ale mám košíky na mastičky a věci co budou na přebalováku, ale mají ucho, takže je Ela využije potom na hraní, jsou to jakoby dětské nákupní košíky,pak kabelku na kočár. Chtěla jsem něco velkého co můžu vzít na kočár i mimo něj k bundě, 2 trička, podprdu... Mám dobrou náladu, dlouho jsem se necítila tak dobře. V salonu mě obletovali, dali mi kafe, no žůžo. Ale jak jsem po o nespala tak večer brzo vytuhnu. Jdu manžovi udělat jídlo, už vyrábí zábradlí.

nika
autor
31. črc 2009

dandul to je krásné a fajn, člověk si hned zvedne náladu co. asi zítra taky vyrazím, jen mne nebaví chodit samotou po obchodech. ach jo.

nika
autor
31. črc 2009

tak jsem zbaštila 1/4 melounu, hm to byla dobrotaaa

salikova
31. črc 2009

Tak sem zpět z procházky 😎 Provětraná, pes unavenej. Byla sem skouknout i tříměsíční miminko - takovej poklad bych taky chtěla: vůbec neplače, je hodňoučká, krásná a kouká bystře kolem sebe...

Dan: úplně ti závidím ten pocit 😉 A ty vlasy a barvení - mně to povídej: poprvé (na začátku 1. timestru) mi barva chytla nádherně, ale v 16. týdnu už místo červené hlavy sem měla v podstatě černou a dnes chcu barvit znova a sem zvědavá, co z toho vyjde.

nik: to já zas na nákupy jedině sama nebo se ségrou...Meloun bych si dala..Ale už se smaží (mamka smaží) houbovy řízky, tak se taky těším...

No nic, jdu dát sprchu a pak ty řízky... 😀 Papa

nika
autor
31. črc 2009

hm řízečky, a hlavně je připravuje někdo jiný.
jo nákupy ale třeba kočárek atd pro mimi by měl nakupovat se mnou i chlap, no snad v týdnua ten příští víkend.

já si na vlasy nestěžuji, no tak ymám jen melírek, a je to super.

salikova
31. črc 2009

hm.. byly dobry. No, já sem je obalovala...

nika
autor
31. črc 2009

tak jo, zásluhy teda jsou, ale stejně, když je podíl na vaření i na někom jiném je to lepšíííí.
volala mi kamarádka tak čekám až zavolá a vyrazím, posedíme na terase a budeem poslouchat koncert co jeu nás za městem.